χαζοέρωτησεις










cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
έχω μια απορία κ νομίζω πως εδώ ταιριάζει..:rolleyes:

θέλω να ρωτήσω: μπορούν κ τα σκυλιά να κολλήσουν την γρίπη των χοίρων?!?!?
αν εγώ πχ κολλήσω μπορώ να κολλήσω κ τα σκυλιά μ?

αν ναι τι γίνεται?πως το καταλαβαίνεις?έχουν τις ίδιες επιπτώσεις με τους ανθρώπους?
καραντίνα κλπ?


συγνώμη αν είναι πολύ χαζή..:D:D
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
που το διαβασες-ακουσες-ειδες, οτι οι ανθρωποι που εχουν κολλησει αυτη την γριπππη(οκ, χοιρων, ουρακοταγκων,αραχνων, αυτοι να πουλησουν εμβολια θελουν, οποτε το ιδιο μου κανει:D)
μπαινουν σε καραντινα? χαχαχα...:p
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
στις ειδήσεις για ν μν κολλήσουν κ καλά τους άλλους επειδή κολλάει με τον αέρα..

θα βγεί εμβόλιο κ για τα σκυλιά?!?!?:D:D:D
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ε, αμα το ακουσες στις ειδησεις...:rolleyes::D
μην ανησυχεις, ουτε τα σκυλια κολλανε ,(μια γριππη ειναι..κολλαει η γριππη μας στα σκυλια?) ουτε καραντινα χρειαζεται οποιος κολλησει :maria::p
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ηρακλης πουαρο...:maria:
εγω που ειμαι σκετη γαλαζιο δηλαδη, ειμαι απο την εποχη της ναυμαχιας της σαλαμινας?:D
 




dimiv

Well-Known Member
18 Αυγούστου 2008
506
0
50
Αθήνα
επειδή έχω κανα δυο χαζορεωτήσεις είπα να της κάνω εδώ γιατι δεν

αξίζει να ανοίγω νεα τοπικ,λοιπόν πάμε :

-πχ επιστρέφουμε οικογενειακώς από βραδυνή έξοδο, ο καλός μου χαιρεται, χοροπηδάει μας γλύφει κλπ αλλά σε εμένα και όχι στα υπόλοιπα μέλη της οικογένειας ανοίγει το στόμα και μου κρατάει τον πήχη χωρίς να μπήγει
καθόλου τα δόντια του και μένει σε αυτήν την στάση για κάμποσα δευτερόλεπτα.

είναι σημάδι κυριαρχικότητας?
είναι για να μην του φύγω ?
είναι πνευματικά ασταθής ?(ο αγαπημένος μου όρος )
δεν είναι τιποτα

-κάποιες φορές όταν του λες "μη" οκ ακούει ,αλλά όταν δεν είμαστε παρόντες το ξανακάνει

είναι φυσιολογικό?ο προηγούμενος σκύλος μάθαινε απο το "μη" και δεν το ξαναέκανε-

μήπως έχει απώλεια μνήμης ?:)


-και τώρα πάμε στα σόκιν -είναι φυσιολογικό ότι συνέχεια ασχολείται
με τα γεννητικά του όργανα ή να πάω στον κτηνίατρο μήπως έχει καμια μολυνσούλα ? εξωτερικά δεν φαίνεται κάποιος ερεθισμός απλά θα καθαρίσει την περιοχή καμια 20αρια φορές την ημέρα..


αυτά και σορυ για το μακρύ ποστ
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
-κάποιες φορές όταν του λες "μη" οκ ακούει ,αλλά όταν δεν είμαστε παρόντες το ξανακάνει

είναι φυσιολογικό?ο προηγούμενος σκύλος μάθαινε απο το "μη" και δεν το ξαναέκανε-

μήπως έχει απώλεια μνήμης ?:)
Όχι. Απλά έχει τη δική του άποψη. Πρέπει να δουλέψετε κι άλλο με την εντολή. Κουτάβι είναι, ουσιαστικά, ακόμα.
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
-και τώρα πάμε στα σόκιν -είναι φυσιολογικό ότι συνέχεια ασχολείται
με τα γεννητικά του όργανα ή να πάω στον κτηνίατρο μήπως έχει καμια μολυνσούλα ? εξωτερικά δεν φαίνεται κάποιος ερεθισμός απλά θα καθαρίσει την περιοχή καμια 20αρια φορές την ημέρα..
Ισως να έχει κάποια ενόχληση..
20 φορες είναι λίγο υπερβολικό..

Αν το ίδιο έκανε πίσω, θα ήταν οι περιπρωκτικοί αδένες..

-κάποιες φορές όταν του λες "μη" οκ ακούει ,αλλά όταν δεν είμαστε παρόντες το ξανακάνει

είναι φυσιολογικό?ο προηγούμενος σκύλος μάθαινε απο το "μη" και δεν το ξαναέκανε-

μήπως έχει απώλεια μνήμης ?
Tο "μη" πρέπει να συνοδεύεται με έντονο και απόλυτο βλέμμα..

Η κάθε εντολή έχει να κάνει και με την φωνή μας (απόλυτη και κοφτή) και με το βλέμμα μας.
 




Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Καλά, εδώ συζητάγατε τι γεύση έχουνε τα σκυλόφαγα, έτσι? Χτες το βράδυ είδα ένα επεισόδιο της αστυνομικής σειράς Εγκληματικοί Εγκέφαλοι και είχε έναν φρικτό στυγερό δολοφόνο, ο οποίος σκαρφίστηκε το εξής σατανικό σχέδιο: έρριξε, λέει, στο φαγητό του θύματός του κροκέττες σκυλοτροφής που, λέει, δεν τις ανέχεται το ανθρώπινο στομάχι, με αποτέλεσμα να κόψει σα γυαλί τα άντερα του θύματος και να τα φτύσει από εσωτερική αιμορραγία!!!!! Το τέλειο έγκλημα δηλαδή, μόνο που οι "καλοί" της FBI τσουβαλιάσανε τον κακό στο τέλος και τον στείλανε στο φρέσκο!

Γι' αυτό σας λέω: προσέχετε με τι πειραματίζεστε!!:p:p:p:p:p:D:D:D:D:D
 


mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
να κανω και γω μια χαζοερωτηση..το ξερω οτι τα σκυλια δεν κρυολογουν αλλα ουτε κρυωνουν??
ρωταω γιατι τις προαλλες ειχαμε βγει και ξαπλωσε σε νερα για κανα 7-8 λεπτα και μετα που γυρισαμε σπιτι ειχε αερια.
και ειχε να αεριστει απο οταν ηταν 2,5 μηνων.
 




mathousalix

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2009
803
1
εχει καμια επιπτωση πουθενα αλλου αυτο??
δηλαδη μπορει να κανει διοαροια η κατι αλλο?
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Μπορει να κανει διαρροια..μεχρι εκει δεν νομιζω κατι παρα πανω..
Κανε και μια ερωτηση στον κτηνιατρο ομως..;):)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95