2 διεθνείς εκθέσεις 25 & 26.06.2011


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
2 ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ 25 & 26.06.2011

Marathon Land - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Οι Εκθέσεις θα είναι βραδυνές

ΚΡΙΤΕΣ:
Βασίλης ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (Ελλάς), Κώστας ΒΛΑΧΟΣ (Ελλάς),
Ιωάννα ΓΑΛΑΝΟΥ (Ελλάς),Rony DOEDIJNS (Ολλανδία)
,
Dan ERICSON (Σουηδία)
, Γιάννης ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ (Ελλάς),
Ρούλη ΚΑΝΤΖΟΥ (Ελλάς), Παντελής ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΟΣ (Ελλάς),

Δάφνη ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ (Ελλάς), Jo SCHEPERS (Ολλανδία),
Γιώργος ΤΟΝΤΟΡΙΑ (Ελλάς), Zeljka FON ZIDAR (Σλοβενία),
Miroslav ZIDAR (Σλοβενία)


http://www.koe.gr/indexmy.htm
 




w0lfcrY

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
111
1
Athens
Γουστάρουμε...! Σκυλος που δε συμετεχει στο διαγωνισμο μπορει να ειναι μαζι μας?
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Γουστάρουμε...! Σκυλος που δε συμετεχει στο διαγωνισμο μπορει να ειναι μαζι μας?
Οχι

Υ.Γ. Ασε που οι συγκεκριμένες εκθέσεις είναι βραδυνές και (σε συνδυασμό με το κατάφυτο περιβάλλον και την υγρασία) ευνοούν το ...καλαζάρ. Αυτός είναι άλλος ένας πιθανός λόγος για να μην πάρεις το σκυλί σου, εφόσον δεν έχει "δουλειά" εκεί...:)
 
Last edited:


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Καλημέρα, είχα ρωτήσει στην προηγούμενη για να έπαιρνα τα σκυλιά μου μαζί και τελικά δεν κατάφερα καν να βρω το μέρος κι ας πέρασα (πρέπει να πέρασα δηλαδή) από μπροστά του. Τώρα θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο κι αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει με τη δέουσα υπευθυνότητα θα το εκτιμούσα. Είμαι χειρουργημένος, αν και θα βγάλω τα ράμματα τέλη της άλλης βδομάδας υπάρχει κίνδυνος για 'μενα; Επίσης μου είπε ο γιατρός ότι μπορώ να οδηγήσω, δυστυχώς όχι μοτό, οπότε με αυτοκίνητο μου είπε να μη ζορίζομαι, θα δυσκολευτώ υπό κανονικές συνθήκες να παρκάρω; Ευχαριστώ.
 


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
Καλημέρα, είχα ρωτήσει στην προηγούμενη για να έπαιρνα τα σκυλιά μου μαζί και τελικά δεν κατάφερα καν να βρω το μέρος κι ας πέρασα (πρέπει να πέρασα δηλαδή) από μπροστά του. Τώρα θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο κι αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει με τη δέουσα υπευθυνότητα θα το εκτιμούσα. Είμαι χειρουργημένος, αν και θα βγάλω τα ράμματα τέλη της άλλης βδομάδας υπάρχει κίνδυνος για 'μενα; Επίσης μου είπε ο γιατρός ότι μπορώ να οδηγήσω, δυστυχώς όχι μοτό, οπότε με αυτοκίνητο μου είπε να μη ζορίζομαι, θα δυσκολευτώ υπό κανονικές συνθήκες να παρκάρω; Ευχαριστώ.
Grifos, αυτο που θα σου πω εγω ειναι περαστικα.................
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Αγαπητέ Grifos,

Καταρχήν, θέλω εδώ και μέρες να σου πω περαστικά και, όλο κάτι τυχαίνει στα διάφορα threads, δεν έχω μπορέσει μέχρι τώρα. Περαστικά σου και σιδερένιος και όλα να πάνε καλά!!!:)

1. Δεν νομίζω ότι θα έχεις κάποιον κίνδυνο (μόλυνσης, φαντάζομαι ότι εννοείς), μιάς και θα έχει περάσει άλλη 1 εβδομάδα μέχρι την έκθεση και μιάς και θα έχεις και κάποια γάζα επάνω στην ευαίσθητη περιοχή...
Εξάλλου, δεν είναι ανάγκη να χαϊδέψεις όλα τα σκυλάκια που θα συναντήσεις...:D:D

2. Επειδή σε κόβω λίγο "καλοπερασάκια" (σαν κι εμένα:cool:), θα πρέπει να έχεις φτάσει στην έκθεση (Marathon Land) μία ώρα πριν από την έναρξή της, οπότε δεν θα επιδιώξεις να παρκάρεις μέσα στο (ομολογουμένως, μεγάλο) πάρκιν του Marathon Land, αλλά στο δρομάκι ακριβώς έξω από αυτό. Το μόνο που θα χρειαστεί να κάνεις, όταν φτάσεις, είναι μία μανούβρα, ώστε να έχεις μούρη προς την Λ. Μαραθώνος, ώστε να φύγεις άνετα κατά την αποχώρηση...;)
 


Cisse

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2010
842
0
Athenes - Ag.Paraskevh
Grifos @ Περαστικα και απο εμενα !!

Αν κανεις το κοπο να πας πιο νωρις δεν θα εχεις κανενα προβλημα(εκτος και αν οδηγεις Hummer :D)

Στο φιναλε ζητα απο καποιον να σου κανει μια μανουβρα η ενα παρκαρισμα δεν ζηταμε λεφτα(εγω θελω μονο 100€ για παρκαρισμα αν θελεις να παρεις εμενα !!!) :D :D
 


tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
24.06.2011
ΕΘΝΙΚΗ ΕΚΘΕΣΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΚΤΡΟΦΗΣ
(ΠΙΠΕΕ-CAC)



Οι Εκθέσεις(3) θα είναι βραδυνές
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Οχι

Υ.Γ. Ασε που οι συγκεκριμένες εκθέσεις είναι βραδυνές και (σε συνδυασμό με το κατάφυτο περιβάλλον και την υγρασία) ευνοούν το ...καλαζάρ. Αυτός είναι άλλος ένας πιθανός λόγος για να μην πάρεις το σκυλί σου, εφόσον δεν έχει "δουλειά" εκεί...:)
Έλεγα να τις κατεβάσω μία εκ των 3 ημερών αλλά αυτές οι συνθήκες που περιγράφεις τώρα δεν μου αρέσουν καθόλου... σαν το στόμα του λύκου ακούγεται... :(
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.887
Υπερβολές ρε συ...
Βόλτα βραδυνή δεν τις βγάζεις έτσι κι αλλιώς;

Με την φρέσκια αμπούλα τους και τις σιτρονέλλες τους, θα είναι μια χαρά.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Υπερβολές ρε συ...
Βόλτα βραδυνή δεν τις βγάζεις έτσι κι αλλιώς;

Με την φρέσκια αμπούλα τους και τις σιτρονέλλες τους, θα είναι μια χαρά.
Στη βραδυνή βόλτα είναι συνέχεια εν κινήσει - ενώ στην έκθεση θα ξεροσταλιάζουν κάμποσες ώρες...
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Grifos περαστικά σου!!!!
ερωτήσεις :
όταν λέτε βραδινές δλδ τ ώρα?
και αν κάποιος δεν έχει σκύλο που να συμμετέχει γιατι να έρθει? τι θα κερδίσει ? ( σε καμια περίπτωση δεν μιλάω ειρωνικά αλήθεια θέλω να μάθω )
 




tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
Grifos περαστικά σου!!!
ερωτήσεις :
όταν λέτε βραδινές δλδ τ ώρα?
6μμ
και αν κάποιος δεν έχει σκύλο που να συμμετέχει γιατι να έρθει? τι θα κερδίσει ? ( σε καμια περίπτωση δεν μιλάω ειρωνικά αλήθεια θέλω να μάθω )
το απόλυτο Τιποτα............
το πολυ πολυ να βρει κανενα γνωστο του και να τον κερασει καμια μπυρα:eek:
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Καλημέρα, είχα ρωτήσει στην προηγούμενη για να έπαιρνα τα σκυλιά μου μαζί και τελικά δεν κατάφερα καν να βρω το μέρος κι ας πέρασα (πρέπει να πέρασα δηλαδή) από μπροστά του. Τώρα θέλω να ρωτήσω κάτι άλλο κι αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει με τη δέουσα υπευθυνότητα θα το εκτιμούσα. Είμαι χειρουργημένος, αν και θα βγάλω τα ράμματα τέλη της άλλης βδομάδας υπάρχει κίνδυνος για 'μενα; Επίσης μου είπε ο γιατρός ότι μπορώ να οδηγήσω, δυστυχώς όχι μοτό, οπότε με αυτοκίνητο μου είπε να μη ζορίζομαι, θα δυσκολευτώ υπό κανονικές συνθήκες να παρκάρω; Ευχαριστώ.
Αναλογως τι ωρα θα πας. Αν διαλεξεις να πας απο νωρις σαφεστατα θα βρεις πιο ευκολα να παρκαρεις.
Στην προηγουμενη που ειχα παει γυρω στις 12 βρηκα να παρκαρω σχετικα ευκολα και δεν εχω και
μικρο αμαξι. Επισης με βοηθησαν πολυ οι οδηγιες του promithea που ελεγαν στο φαναρι με την ταμπελα
που λεει βαση ελικοπτερων μετα απο 200 μετρα (αν θυμαμαι καλα) στριβουμε δεξια. Εχει και ενα πανο
με ενα γερμανικο ποιμενικο αλλα αν τρεχεις υπαρχει περιπτωση και να μην το προσεξεις.
Να παρεις μαζι σου αντηλιακο και κανα καπελο γιατι θα σκασεις.

Περαστικα σου!
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...σιγά τα σουβλάκια....χα....:D:p
Καλά...
Δηλαδή, θα προσπαθούμε, με όλη μας την επιμονή, να σε κεράσουμε σουβλάκια και εσύ θα αντιστέκεσαι σθεναρά???:D:D
 


Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
...σιγά τα σουβλάκια....χα....:D:p
αμα σε κερνανε και οι αγαπημενοι σου φιλοι !@!!!!!

grifos θα παρκαρεις ευκολα,αρκει να πας μετα που θα τελειωσουν οι στιβοι και θα ερχιζουν οι ομαδες ( θα εχουν φυγει οι ''χαμενοι'')