AND THIS IS HOW IT ALL STARTED..


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Παίδες: η νέα, η νέα, η νέα είν'ωραία, μα πάντα, ευτυχώς, ο παλιός είναι αλλιώς! (Ελπίζω να μην προδίδω και την ηλικία μου, πέρα από την αποκάλυψη για τα άθλια μουσικά μου ακούσματα εκείνη την εποχή)

τζιζους όμως!!!:p
 


Marion_Russel

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2013
567
675
Καλημέρα φιλε και σε ευχαριστω θερμα. και για τον δικό σας κούκλο τα εχουμε πει , απαιχτος ;-) Ναι, η επιλογή του φύλου δεν ήταν καθόλου τυχαία, όσο για την ομορφιά και τα υπολοιπα χαρακτηριστικά , 6 μηνες σχολαστικής αναζήτησης πιστεύω οτι απέδωσαν καρπούς ;-)
Την ερώτηση για το Πεντιγκρί μονο ως ρητορική μπορώ να την εκλάβω . Εκτροφικό εκθεσιακό κουτάβι δίχως export pedigree γίνεται; Δε γίνεται ;-)
Το εκτροφείο είναι αυτο
Hasaki Team Kennel :: Akita Inu :: About us


Να χαίρεσαι τα σκυλάκια σου και να έχετε μια καλή ζωή μαζί.
Με τρώει η περιέργεια, όμως, να ρωτήσω, αν μου επιτρέπεις, γιατί επέλεξες τη συγκεκριμένη ράτσα? (ρωτώ για το νέο μέλος) :rolleyes:
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Εμεις και τα σκυλακια μας σε ευχαριστουμε πολυ :)
Τα βασικα αιτια επιλογης αναγράφονται στο ποστ 66 . Αν πρεπει να το γραψω με μια φραση θα ηταν οτι με τραβηξε ο συνδυασμος ομορφιας, αφοσιωσης,δυναμης, επιμονης, περηφάνιας, εξυπνάδας , προστατευτικότητας και περίπλοκου χαρακτηρα της φυλης. Μια μεγαλη προκληση και ενας συντροφος με Σ κεφαλαιο.
 


Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Ποοοουυυυυυ ειναι οι φωτογραφίες ?! μπας και εισαι αγκαλια με τη σφουγγαριστρα και δεν προλαβαίνεις?!

Sent from my GT-P5110 using Tapatalk
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
ασε τι σε τραβηξε,και τραβηξε μια φωτο του κουλη το πριν και το μετα.. :xD:

ξες τωρα γκιλι νταιετ-σιλουετ και πρινος μαζι ! αχ00χαχα0χ0αχ0α

αν δεν εχει γινει παρθενης υπαρχει και το φωτοσοπ :flip:
 


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Η πλακα ειναι οτι καναμε μια βδομαδα διαιτα γιατι την προηγουμενη φορα ημασταν 11.850 και αντι να χασει εβαλε και 100 γρ!!! Δεν εξηγείται αλλιως, κρυφοτρώει τις νυχτες :D
Γειά σας κι από εμένα. Να χαίρεστε τις τετράποδες ομορφιές σας. Αυτό με το βάρος με προβλημάτισε λίγο. Δεν έχω κτηνιατρικές γνώσεις, αλλά από τις ιατρικές μου, αυτό με το βάρος του Πάγκ, μόνο σε ένα πράγμα έστρεψε τη σκέψη μου. Το έχεις συζητήσει με το κτηνίατρό σου; Αν δεν το έχει κάνει ήδη, ζήτησέ του εξετάσεις για Θυρεοειδική διαταραχή. Εύχομαι να μην είναι τίποτα, αλλά μην ανησυχείς άδικα, γιατί υποθέτω ότι είναι αντιμετωπίσιμο όπως και στους ανθρώπους πρόβλημα. Σε κάθε περίπτωση, η πρόληψη είναι η καλύτερη θεραπεία.
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Ενταξει λοιπον !! Ζητησατε φωτος και φωτος μετα χαρας θα εχετε :)

Εδω λοιπον παρατηρούμε τον Κούλη στα καλά του, δηλ λιγο πριν γνωρίσει το θηρίο, να αναπαυεται αμεριμνος ;-)


Εδω η δεσποινίς τον κοιτάζει δολοφονικά κι εκείνος ο έρμος τι να σκεφτεται αραγε..


Εδω ,ενω εκεινη ειναι ετοιμη να τον βουτηξει ο κουλης φανταζεται οτι τον εχει χασει, που να ξερε..


Κι εδω πια, μετα απο τη μαχη, κατακοπος και φανερα αδυνατισμενος βρισκει καταφυγιο σε ενα χαρτοκουτο και σα να με ρωτα απορημενος, "μα τι της εχω κανει" ?


Γειά σας κι από εμένα. Να χαίρεστε τις τετράποδες ομορφιές σας. Αυτό με το βάρος με προβλημάτισε λίγο. Δεν έχω κτηνιατρικές γνώσεις, αλλά από τις ιατρικές μου, αυτό με το βάρος του Πάγκ, μόνο σε ένα πράγμα έστρεψε τη σκέψη μου. Το έχεις συζητήσει με το κτηνίατρό σου; Αν δεν το έχει κάνει ήδη, ζήτησέ του εξετάσεις για Θυρεοειδική διαταραχή. Εύχομαι να μην είναι τίποτα, αλλά μην ανησυχείς άδικα, γιατί υποθέτω ότι είναι αντιμετωπίσιμο όπως και στους ανθρώπους πρόβλημα. Σε κάθε περίπτωση, η πρόληψη είναι η καλύτερη θεραπεία.
σ ευχαριστω θερμα ! Δεν ειχε περασει απο το μυαλο μου γιατι ηταν παντοτε λιχουδης και χωρις κανενα αλλο συμπτωμα, ευκαιρί α όμως να το ψαξω
 








Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Χαχαχαχαχα! Ο άντρας αναλαμβάνει να κατατροπώσει τον εχθρό; Φοβερά ειναι και τα δυο τους! Να τα χαίρεσαι και πάντα υγιή να ειναι!
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Χαχαχαχαχα! Ο άντρας αναλαμβάνει να κατατροπώσει τον εχθρό; Φοβερά ειναι και τα δυο τους! Να τα χαίρεσαι και πάντα υγιή να ειναι!
ο νομος της φυσης.. το φιδι απο την τρυπα το βγαζει(η το βαζει) ο αντρας ο σωστος
 


Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Εντάξει, μπορώ να πω οτι ειναι μια καρακαλώνα η Χάνα... δηλώνω θαυμάστρια ! *agapoylas**agapoylas*
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Σε ευχαριστουμε θερμότατα , κλείσαμε μόλις τους 4 μήνες και σου αφιερώνουμε την πιο πρόσφατη και μια απο τις αγαπημενες μας φωτος :)
 
  • Like
Reactions: georgeakita




Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Σε ευχαριστουμε θερμότατα , κλείσαμε μόλις τους 4 μήνες και σου αφιερώνουμε την πιο πρόσφατη και μια απο τις αγαπημενες μας φωτος :)

i'm melting..!
αρκουδιτσα μου! ζουλα την κι απο μενα λιγο...
ευχαριστώ για την αφιέρωση!
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.561
6.992
Είναι κάργα ερωτεύσιμη η άτιμη. Και η φώτο με τη σκούπα-απειλή all the money!

Να τα χαίρεσαι!
 


OMBRE

Well-Known Member
15 Δεκεμβρίου 2013
59
0
τι ομορφο μουσουδι ειναι αυτο!!! Απο συμπεριφορα πως πατε? τα βρηκαν μεταξυ τους?
ειναι γλυκα και τα δυο..
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95