AND THIS IS HOW IT ALL STARTED..


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πολύχρονος να ειναι ο Κούλης, να τον χαίρεσαι παντα ευτυχισμένο και υγιή, ακόμα και με δάκρυα αρκει να ειναι ΜΟΝΟ χαράς!
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAX κλαίωωωωωωω

να ποσταριστεί και στο θρεντ με τις αστείες φωτός παρακαλώ !!!

Cool-ης όνομα και πράγμα.

Να σου ζήσει :)
σ ευχαριστω ! ειναι μηχανη παραγωγης γελιου :)

Να χαιρεσαι τον εορταζοντα και να τα καμαρωνεις και τα δυο γιατι το αξιζουν, ειναι κουκλια το καθενα με τη χαρη του.
Οσο για την ουρα αυτη πεφτει οταν ειναι σε κατασταση πληρους χαλαρωσης π.χ πριν τον υπνο.
να σαι καλα!. Ειμαι περηφανος (με την καλη πιστευω εννοια) και για τα δυο σκυλια μου και πράγματι τα καμαρωνω στο φουλ :)

Πολύχρονος να ειναι ο Κούλης, να τον χαίρεσαι παντα ευτυχισμένο και υγιή, ακόμα και με δάκρυα αρκει να ειναι ΜΟΝΟ χαράς!
Σ ευχαριστω απο καρδιάς Γκελυ μου, το ευχομαι να ξερες ποσο.
 
Last edited:














Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Ευπειθώς αναφερω : η αποσμίνη φαινεται οτι κανει δουλεια ! τριτη μερα και ο κουλης επαθε Ουροπαύση :) μακαρι να συνεχισει ετσι το αγορι μου ! Παιδιά ευχαριστώ για την ιδέα ! Αν κλεισει εβδομαδα στεγνός θα απολαυσει αγαπημενο κότσι next saturday !
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
απορω πως τον καταφερες να κοιτάει την φωτογραφική μηχανη ενω εχει την τουρτάρα μπροστά!

του κουνούσες το κοτόπουλο για αντιπερισπασμό??
Να τον χαιρεσαι, (εστω και δεκα μερες μετά...), πολύχρονος ο μαγκας! δεν ειχα ιδέα οτι έχεις παγκ!
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Ακριβως ! Με αρκετες προβες μεν αλλα καταφεραμε δε, να ζουμαρει σε λαχταριστο κρεατακι μπροστα απο το φακο :)
Σ ευχαριστω για τις ευχες, να σαι καλα. Ναι, ειναι γεγονος, εχω παγκ :)
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Ευπειθώς αναφερω : η αποσμίνη φαινεται οτι κανει δουλεια ! τριτη μερα και ο κουλης επαθε Ουροπαύση :) μακαρι να συνεχισει ετσι το αγορι μου ! Παιδιά ευχαριστώ για την ιδέα ! Αν κλεισει εβδομαδα στεγνός θα απολαυσει αγαπημενο κότσι next saturday !
και δε με λες.. ο κουλης το κοτσι το τρωει ετσι με τα λεπια που λει και ο μητσικωστας το λουτσο στο πριζον κουκ του μπικ μακαρου ? :xD:
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
χαχα, ε για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους, του παιρνει καμια βδομαδα μεχρι να το ξεμυαλίσει αλλα στο τελος δε μενει ουτε κόκκος :) και τον κρατω και απασχολημένο (μ εχει δηλ γραμμένο)..
 






Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
χαχαχα μ αρεσετε :)

Απ την τελευταια μας εξορμηση και προπονηση βασικής υπακοής :D μαθαινουμε το περίμενε !!


και το αγορι στο πρωτο του μπανιο :rolleyes:


και φυσικα, μολις στεγνωσε ειχε τη φαεινη ιδεα να βουτηξει εδω ο μουργος :mad:-->>



περιττό να τονισω οτι επακολουθησε τιμωρία, διήμερη αφαγία με στεγνό παξιμάδι :cool:
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Καλά του έκανες 5θήμερη έπρεπε,,,,,

Πφφφ χάλια οι φωτογραφίες τι τις ήθελες???

(Είπα να κάνω την διαφορά μην βαράτε) :p