aVe ALL !!


w0lfcrY

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
111
1
Athens
Xαιρετω την ομορφη σκυλο-παρεα μας...ειμαι κατοχος μιας πανεμορφης μποξερινας 3 1/2 ετων και προχθες εχασα το αλλο "παιδι" μου τη Foxy ενα γλυκητατο volpino italiano 8 ετων...τη πατησε σκοοτερακι απο το μοιραιο λαθος να τη παρει βολτα η κοπελα μου χωρις λουρι...ο πονος που περναμε δε περιγραφεραι. Ειμαστε με ενα τεραστικο κενο μεσα μας και εγω προσωπικα δεν εχω κλαψει για ανθρωπο ετσι...μακαρι να ειναι μαθημα για ΟΛΟΥΣ οτι χωρις λουρι δε παμε πουθενα!!!! Η ειρωνια ειναι οτι θελαμε να μεγαλωσουμε την οικογενεια με ενα dogo argentino και τελικα μικρυναμε ετσι ξαφνικα..ψαχνω για καθαροαιμο θυληκο Dogo ωστε να ξεχαστουμε οσο γινεται κ εμεις κ η Hρα που μεγαλωσε κ την ειχε σα μανα...καταλαβαινει απιστευτα την απωλεια κ τωρα ειναι η σειρα της να μεγαλωσει το νεο μελος οταν ερθει μαζι μας....Καλως σας βρηκα φιλοι/ες. Γιωργος.
 


mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
Ave wolfcry .Αυτο που σας συνεβη να μη ξανασυμβει σε κανεναν. Ολοι λιγο πολυ εχουμε ζησει την απωλεια του αγαπημενου μας φιλου, ειτε απο μοιραιο λαθος, ειτε απο δολο. Ειλκρινα λυπαμαι και ευχομαι να βρεις μια μικρη ντογκα να σας βοηθησει γρηγορα να ξεπερασετε αυτη τη στεναχωρια. Καλως ηλθες λοιπον.
 


w0lfcrY

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
111
1
Athens
Τιποτα δεν ειναι οπως ειπες τυχαιο αγαπητε mortezes και η ευχη σου ειμαι σιγουρος οτι θα βγει αληθινη γιατι φαινεται οτι η μοιρα με εστειλε πανω σε καταληλλα ατομα που αγαπανε τους τετραποδους φιλαρακους μας οπως εσυ. Να εισαι καλα για τα καλα σου λογια και καλο ταξιδη στη Foxoula..
 


mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
WolfcrY εδω θα συναντησεις εκατονταδες φιλους με πολυ γνωση επανω σε ολα τα ζητηματα, γενικα και εξειδικευμενα, καθως και τρελλες φατσουλες και μουσουδες.....
Δεν εχεις παρα να περιηγηθεις στα ποικιλα θεματα που υπαρχουν στο παρον φορουμ.
Mην παραλειψεις βεβαια να επισκεφθεις και το Dogo Argentino Subforum, για το πως θα σε κατατοπισουν εδω οι φιλοι που γνωριζουνε καλυτερα τη διαδικασια εγγραφης.
Καλο της ταξιδι...
 


zafcon_romel

Well-Known Member
25 Μαϊου 2009
112
1
Αγ. Σύλλας, Ηράκλειο
Καλημέρα και από εμένα. Σε ότι αφορά στο subforum, αρκεί ένα μνμ με τα στοιχεία σου στον admin.
Τώρα για την απώλειά σας, ηρεμία, υπομονή και θα επανέλθετε αργά ή γρήγορα...
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Kαλως ηρθες στην παρεα Γιώργο!
Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σας... ευχομαι γρήγορα ένα ασπροκούταβο να σας κάνει να νιώσετε καλύτερα.
Ξέρεις φαντάζομαι με ποιο τρόπο θα ψάξεις για το dogaki σου...
 










w0lfcrY

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
111
1
Athens
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια,χαιρομαι που βρηκα ενα forum ανθρωπων με την καλη ενοια γιατι εχουμε ελειψη το ειδους :) αυτες τις ημερες...Να ειστε καλα!! Aνυπομονουμε για την αφιξη με το καλο του νεου μελους να δωσουμε τα ρεστα μας απο αγαπη...Καλως σας βρηκα!!
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Όσο για το Dogo Argentino subforum, αν θέλεις να έχεις πρόσβαση όπως είπαν και τα παιδιά θα στείλεις μύνημα στον admin με το ονοματεπώνυμο και το τηλέφωνο σου.

Διάβασε και αυτό
ΠΩΣ ΔΙΑΛΕΓΩ ΕΚΤΡΟΦΕΑ

Θα σε βοηθήσει στην αναζήτηση σου για το νέο μέλος της οικογένειας!
 


w0lfcrY

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
111
1
Athens
Ευχαριστω για τη βοηθεια εστειλα τα στοιχεια μου και περιμενω απαντηση,ναστε καλα θα τα λεμε και απο το subforum συντομα με μια γλυκια κουταβα Doga ελπιζω! :)
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Καλώσήρθες
Ευελπιστώ ότι γνωρίζεις ότι δεν μπαίνουμε κάν σε πέτσοπ που πουλάει σκυλιά :)

Τα Ντόγκο έχουν Ομιλο Φυλής ,απο τους πολύ ενεργούς μάλιστα, και θα σου πρότεινα να επικοινωνήσεις μαζί τους
 


w0lfcrY

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
111
1
Athens
Καλώσήρθες
Ευελπιστώ ότι γνωρίζεις ότι δεν μπαίνουμε κάν σε πέτσοπ που πουλάει σκυλιά :)

Τα Ντόγκο έχουν Ομιλο Φυλής ,απο τους πολύ ενεργούς μάλιστα, και θα σου πρότεινα να επικοινωνήσεις μαζί τους
Σε ευχαριστω κοκοni εχεις δικιο αν και στην αρχη κοιταξα απο φιλο που εχει pet shop αλλα ΔΕΝ εχει μεσα καθολου σκυλια απλα φερνει και δεν ηξερε οτι υπαρχει ελληνικο εκτροφειο,μου εδωσε καποιες τιμες απο κουταβια εισαγωγης με pedigree και χωρις, με εγγυηση δισπλασιας και χωρις αλλα μου εξηγησε οτι τα χαρτια δε κανουν το σκυλο γιατι στις περισσοτερες φορες δεν ανταποκρινοντε καν τα χαρτια στο σκυλο που αγοραζεις...οι γνωστες κομπινες χονδρεμπορων και μου ειπε οτι προτιμα να εβλεπε και να διαλεγε παρα να τα σκασω χοντρα και να μην εχει καν τη δυνατοτητα να το δει...δλδ οτι μας δωσουν στο σακι και μετα αν εχεις εγγυηση δισπλασιας και ψυχη να το γυρισεις αφου πανε για ευθανασια ειναι προτιμοτερο να κοιταξω για εκτροφη εδω και φυσικα να διαλεξω κουταβι. Πολυ τιμιος για pet shop αλλωστε εχω παρει τη μποξερινα μου εκει και ειναι αριστη μορφολογικα και σα ταπεραμεντο οποτε ναι μεν οπως ειπε τα 200-300 που θα εβγαζε απο μενα τα χανει αλλα με κερδιζει στο θεμα πελατης εμπιστοσυνη σε τροφες αξεσουαρ κτλ κτλ... μιλαω με τον Ιακωβο που μου κανει σαν εκτροφεας οπως βλεπω www.mortezes.com
και πιστευω οτι θα καταληξουμε στη σωστη επιλογη του καταλληλου dogokoutavou... η μοιρα παιζει παιχνιδια μιας κ οταν σκοτωθηκε η Foxy μου ο φιλτατος ειχε γεννα...Τυχαιο? Who knows.. :)
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
μορτέζες ??? δεν μου ακούγεται για ελληνικό όνομα :lol:
είναι σίγουρα ελληνικό εκτροφείο??? :D:D:D:D

τα περι πέτσοπ πεντιγκρί και εγγυήσεις δυσπλασίας είναι να ξέρεις τελείως παπάντζες....ο φίλος σου ντράπηκε να γίνει ρόμπα σε εσένα-πες του να κόψει τελείως το σκυλεμπόριο και την οικονομική ενίσχυση των παπιμιλάδων
την άλλη φορά που θα πάς μπείτε μαζί στο google και πατήστε puppy mills να δεί ποιούς στηρίζει οικονομικά
 






w0lfcrY

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
111
1
Athens
Μιλάτε σε surround?

Καλό ταξίδι στην μικρή σου!

Σε ευχαριστω φιλε,νασαι καλα! το surround δε καταλαβα.. :) Μιλαμε για μια γεννα του που ειχε αυτες τις ημερες και ενδιαφερομαι!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU