aVe ALL !!




w0lfcrY

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
111
1
Athens
μορτέζες ??? δεν μου ακούγεται για ελληνικό όνομα :lol:
είναι σίγουρα ελληνικό εκτροφείο??? :D:D:D:D

τα περι πέτσοπ πεντιγκρί και εγγυήσεις δυσπλασίας είναι να ξέρεις τελείως παπάντζες....ο φίλος σου ντράπηκε να γίνει ρόμπα σε εσένα-πες του να κόψει τελείως το σκυλεμπόριο και την οικονομική ενίσχυση των παπιμιλάδων
την άλλη φορά που θα πάς μπείτε μαζί στο google και πατήστε puppy mills να δεί ποιούς στηρίζει οικονομικά
Θα συμφωνησω σε ολα εκτος απο το οτι ντραπηκε να γινει π*πα σε μενα...απλα ειπε την αληθεια γιατι δεν ειχε ακρες οπως με το Μποξερ μου για να βρει κατι που θα μπορουσε να το υποστηριξει! :)
 










zafcon_romel

Well-Known Member
25 Μαϊου 2009
112
1
Αγ. Σύλλας, Ηράκλειο
Ευχαριστώ....
Σαν συνδιασμός είναι μεν καλός, απλά θα πρέπει να προσέξεις όταν αρχίσει να διεκδικεί το dogaκι τη θέση του. Βέβαι μέχρι τότε έχεις αρκετό καιρό μπροστά σου.
 


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Σε ευχαριστω φιλε,νασαι καλα! το surround δε καταλαβα.. :) Μιλαμε για μια γεννα του που ειχε αυτες τις ημερες και ενδιαφερομαι!
Εννοώ πως μιλάτε από εδώ (μέσω φόρουμ), μιλάτε από εκεί (μέσω τηλεφώνου)... σε έχει περικυκλώσει!
 


w0lfcrY

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
111
1
Athens
Εννοώ πως μιλάτε από εδώ (μέσω φόρουμ), μιλάτε από εκεί (μέσω τηλεφώνου)... σε έχει περικυκλώσει!
Χαχα,μεσα εισαι βαλε και το fb και ειναι 2.1 το συστημα ! :) Φιλαρακια με τον Ιακωβο φανταζομαι?? Γιωργος χαρηκα.
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ο Πρόεδρος δεν είναι φίλος με κανέναν - μόνο με το καταστατικό και την ευρυθμία του Ομίλου :D:D:D:D
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Θα συμφωνησω σε ολα εκτος απο το οτι ντραπηκε να γινει π*πα σε μενα...απλα ειπε την αληθεια γιατι δεν ειχε ακρες οπως με το Μποξερ μου για να βρει κατι που θα μπορουσε να το υποστηριξει! :)
Είσαι τυχερός που δεν είχε άκρες ο σκυλέμπορας πετσοπάς φίλος σου, για να υποστηρίξει και την πώληση του ντόγκο σου.
Είσαι πάρα πολύ τυχερός...
Μην το πεις, ούτε του παπά...
 


w0lfcrY

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
111
1
Athens
Σαφως,εχω πεσει θυμα puppy mills απο πετ shop της κακιας ωρας αλλα ο συγκεκριμενος ειναι ποιο πολυ ανθρωπος αποτι πρεπει μαλλον για το συγκεκριμενο επαγγελμα προς οφελος για αυτους που αγαπουν τα τετραποδα,αν και δε ξερω αν ειχε ακρη τη πιθανοτητα να με τριπλαρει αλλα το κοβω πως οχι. Μια περιοχη αλλωστε ειμαστε...δε παιζεις με αυτα ;)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU