Bounty Η ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ


Status
Κλειδωμένο θέμα

Andi4

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2013
100
23
Είμαι η Bounty! Και απ'οτι μου λένε πρέπει να είμαι πολύ όμορφη! Παρ'οτι είμαι ακόμα αρκετά μικρούλα, μόλις 6 μηνών έχω ήδη γνωρίσει την σκληρή και άκαρδη πλευρά των ανθρώπων! Με εγκατέλειψαν μαζί με τα αδελφάκια μου τα οποία όμως κατάφεραν να βρουν σπίτι. Τώρα έχω μείνει μόνη μου. Κρυώνω και αισθάνομαι πολύ μόνη! Οι φίλοι μου εδώ στο καταφύγιο μου είπαν οτι δεν είναι όλοι οι άνθρωποι κακοί κι εγώ τους πιστεύω. Αγαπάω τους ανθρώπους και ας ήταν οι άνθρωποι του καταφυγίου οι μόνοι που με αγάπησαν! Τα πάω τέλεια με άλλα ζωάκια και με παιδάκια και μου αρέσει πολύ να παίζω μαζί τους αν και σαν γνήσια δεσποινίδα αρχικά είμαι λίγο ντροπαλή. Χωράω στην Χριστουγεννιάτικη κάλτσα σας και στην καρδιά σας;;; Είμαι υγιέστατη και θα δοθώ εμβολιασμένη και τσιπαρισμένη. Τλφ. υιοθεσίας 6944949741 (# 25700 / 2005) 1424371_442444092534568_1395352358_n.jpg
 


Andi4

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2013
100
23
Της μικρής Bounty της έταξαν το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο, της έταξαν να την πάρουν σπίτι να περάσει Χριστούγεννα με την καινούρια της οικογένεια. Τα Χριστούγεννα όμως πέρασαν και αυτοί που το έταξαν δεν εμφανίστηκαν ποτέ. Έτσι οι μικρή Bounty πέρασε μόνη της Χριστούγεννα ανακαλύπτοντας ότι οι υποσχέσεις μπορεί να απέχουν πολύ απο τα έργα. Κανένας δεν την έβαλε στην καρδούλα του και παρά το ότι είναι μικρή σαν μπουκίτσα κανενός η κάλτσα δεν ήταν αρκετά μεγάλη για να την χωρέσει. Θα γίνεται εσείς ο άγγελός της που θα την σώσει απο το κρύο και την μοναξιά και θα την κάνει να πιστέψει οτι υπάρχουν ακόμα άνθρωποι;;;;
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Αndi4 ενα μπραβο στην ολη προσπαθεια που κανεις,χρονια πολλα και ευχομαι ολoi οι ολιβερ τουιστ σου να εχουν ενα καλο τελος,και να ξεχασουν αυτα που περασαν..
 


Andi4

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2013
100
23
Ευχαριστώ πάρα πολύ! Χρόνια πολλά! Μακάρι όλοι να έχουν μια καλή τύχη τελικά γιατί πραγματικά τους αξίζει!
 


Andi4

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2013
100
23
ADOPTED!!!!! Η μικρή μας Bounty είναι καθ'οδόν για το καινούριο της σπίτι!!! Βρήκε επιτέλους τους ανθρώπους που εκτίμησαν την ανυπέρβλητη ομορφιά της!!! Τους ευχαριστούμε πάρα πολύ που της έδωσαν την ευκαιρία να αποδείξει την αγάπη της και ευχόμαστε ΚΑΛΗ ΖΩΗ στην μικρή μας Bounty στο νέο της σπίτι!!!!!
 




Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22