Bullmastiff - Cargo


Status
Κλειδωμένο θέμα








ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ

ΆΝτε ''ΜΑΓΚΑΚΙΑ'' της φακής....ξεκουνάτε να δουμε και από κοντά τη μαγκιά σας και την αθλητική αντοχή σας !!! Σας περιμένω....

Μα εδώ είναι το αστείο ρε συ, ότι :κάτι χοντρές 250 κιλά, κάτι μπέκρουλες που καπνίζουν 8 πακέτα malboro και τους έχουν πέσει τα δόντια απ τα 40 τους, κατι μπουτaρaδες με κατι ΚΩΛΛ@ΡΕΣ ΝΑ...
Ρε Κιμωνα, μπορεις να μην γραφεις τετοιες βλακειες που προσβαλουν την αισθητικη καποιων απο εμας; Μπορεις να παραμεινεις ψυχραιμος οταν σου την πεφτουν οσοι δεν γουσταρουν εσενα ή τον σκυλο σου;

Εχεις μια μονιμη, σταθερη, εντελως προβλεψιμη αντιδραση καθε φορα που σου αφαιρειται το ban. Χρειαζεσαι ''δουλεια'' πανω σε αυτο, μην ασχολεισαι ολο με τον Cargo με μεζουρες και ζυγαριες...

Προσεχε πως γραφεις.

και κατι ακομα: το φορουμ, ειναι γεματο χονδρές! :p
 
Last edited:




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Λοιπόν Κίμωνα επειδή βλέπω κρατάς λίστες με χαρακτηριστικά των ανθρώπων που υποστηρίζουν ότι οσκύλος σου είναι υπέρβαρος να σου πω κι εγώ ότι ανήκω στην κατηγορία των 250 κιλών οπότε δεν χρειάζεται να προςθέσεις νέα στήλη στο excel σου , και να σου πω επίσης ότι ο σκύλος σου είναι πανέμορφος, έχει υπέροχο χαρακτήρα κατά κοινή ομολογία, και είναι παχύσαρκος.
Και αν θεωρείς ότι εγώ λόγω κιλών και λόγω του ότι έχω κατι προσωπικό μαζί σου σίγουρα για να λέω κάτι τέτοιο ,δεν δικαιούμαι να έχω άποψη να σου πω ότι έδειξα στον άντρα μου τον Κάργκο που σου ορκίζομαι δεν σε ξέρει καν, και του είπα πως σου φαίνεται αυτό το σκυλί και μου απάντησε στην γλώσσα του "beautifull bullmastiff but..fat!!!"
Και χέσε εμένα και τον άντρα ου, στο είπε και ο κτηνίατρος. Μου θυμίζεις την γιαγιά μου που μέχρι τα 18 μου έλεγε ότι θα τα πάρω σε ύψος!!!
Είναι κρίμα για το ζώο, γιατί εμείς επιλέγουμε γνωρίζοντας τους κινδύνους να είμαστε 250 κιλά, εμείς της λίστας εννοώ , ξέρεις, αλλά ο Κάργκο δεν μπορεί να το επιλέξει...
 






aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
60 . ελλη!!... θα γινω μπουλμαστιφ οπου ναναι ! χαχαχαχ!!
Εγω ειμαι 57 υψος 1.73-.74 αρα δικαιουμαι να ομιλω :p

Kimonas ο,τι δικιο εχεις το χανεις ετσι... Οταν τοσοι ανθρωποι λενε οτι κατι παει στραβα....καπου πρεπει να βγαλεις τις παρωπιδες και να το δεις, δε το λενε ετσι επειδη δε γουσταρουν εσενα η απο κακια.


Sent from my new iPad using Tapatalk HD
 








kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
Ρε Κιμωνα, μπορεις να μην γραφεις τετοιες βλακειες που προσβαλουν την αισθητικη καποιων απο εμας; Μπορεις να παραμεινεις ψυχραιμος οταν σου την πεφτουν οσοι δεν γουσταρουν εσενα ή τον σκυλο σου;

Εχεις μια μονιμη, σταθερη, εντελως προβλεψιμη αντιδραση καθε φορα που σου αφαιρειται το ban. Χρειαζεσαι ''δουλεια'' πανω σε αυτο, μην ασχολεισαι ολο με τον Cargo με μεζουρες και ζυγαριες...

Προσεχε πως γραφεις.
Γιαννάκο, αν εσύ βλέπεις ΜΟΝΟ μεζουρες και ζυγαριές , βλέπεις το σπουργίτι και χάνεις το δέντρο.....που είναι στο δάσος............Περιμένοντας ΤΙ θα πω εγώ...όταν μου την πέσουν... !!!!
Σιγά με την αισθητική σου, με κάνεις και δακρύζω...............
Καταρχήν δες με τι σχόλιο ''μπαίνεις'' ρε φίλε.....Με υποδεικτικό, κάνε μας τη χάρη !!! Μινάρουμε ή μιλαμε???
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Γιαννάκο, αν εσύ βλέπεις ΜΟΝΟ μεζουρες και ζυγαριές , βλέπεις το σπουργίτι και χάνεις το δέντρο.....που είναι στο δάσος............Περιμένοντας ΤΙ θα πω εγώ...όταν μου την πέσουν... !!!!
Σιγά με την αισθητική σου, με κάνεις και δακρύζω...............
Καταρχήν δες με τι σχόλιο ''μπαίνεις'' ρε φίλε.....Με υποδεικτικό, κάνε μας τη χάρη !!! Μινάρουμε ή μιλαμε???
Κιμωνα, σου εχουνε κρεμασει κουδουνια γελανε οι παντες με αυτα που κανεις και που λες, και εσυ ρωτας αν μιλας ή μιναρεις...

Εσυ εχεις τα γεννια, εχεις και τα χτενια. Συνεχισε στο ιδιο ''λαλά''...
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Παιδιά συγνώμη ..αλλά έχω λιώσει..αχαχαχαχαχαχαχαχαχχ!!!!!!!!!!!!!!
(πρέπει να μπαίνω τακτικότερα!)
 




takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Το τελευταίο ποστ του kimonas για τον Λαυρέντη, εκτός από αναληθές είναι ίσως από τα πιο εμετικά ποστ που έχω διαβάσει στο φόρουμ... ανακατεύτηκε το στομάχι μου... που εναι και μεγάλο....
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Συγνωμη που παρεμβαινω στη συζητηση, αλλά εχω πεσει κατω και κλαιω!
Να στε καλα ρε παιδια και ειχα δυσκολη μερα σημερα.
Σας ευχαριστω πολυ! Φιλιά!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU