Canina canhydrox


theodss1

Well-Known Member
8 Απριλίου 2021
430
453
31
Καλησπέρα σε όλους σκέφτομαι να δώσω στο κουτάβι canina canhydrox τώρα είναι 3 μηνών σήμερα που τα αγόρασα βλέπω ότι λέει για κουτάβια από 4 μηνων και πάνω το έχει δοκιμάσει κανείς στην ηλικία τον 3 μηνών ? Η να δώσω κάτι άλλο για έναν μήνα και μετά να δώσω αυτό?
 


Sonik83

Member
4 Φεβρουαρίου 2021
12
12
41
Καλησπέρα σε όλους σκέφτομαι να δώσω στο κουτάβι canina canhydrox τώρα είναι 3 μηνών σήμερα που τα αγόρασα βλέπω ότι λέει για κουτάβια από 4 μηνων και πάνω το έχει δοκιμάσει κανείς στην ηλικία τον 3 μηνών ? Η να δώσω κάτι άλλο για έναν μήνα και μετά να δώσω αυτό?
Θεωρείται ως ένα από τα καλύτερα σκευάσματα στην κατηγορία του. Τα ξεκίνησα ακριβώς στους 4 μήνες, όπως σύστησε και ο εκτροφέας. Αγορά από amazon γιατί εδώ το πουλάνε σχεδόν διπλάσια τιμή. Άποψη για κάποιον που το ξεκίνησε σε νεότερο των 4 μηνών κουταβι δεν έχω αλλά δε μου ακούγεται και σωστό να το κάνεις. Αλήθεια, για ποιο λόγο βιάζεσαι τόσο πολύ να ξεκινήσεις στους 3 μήνες συμπληρώματα?
 


theodss1

Well-Known Member
8 Απριλίου 2021
430
453
31
Επειδή και γω τα πήρα από εξωτερικό γιατί πήρα 2 μεγάλες συσκευασίες είχα την εντύπωση ότι έλεγε από 3 μηνών δεν υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος απλά θεώρησα ίσως λανθασμένα ότι καλύτερα θα ήταν να του δώσω κάποιο συμπλήρωμα αν όχι το canhydrox κάτι άλλο .. ο εκτροφέας μου είπε ότι και από τώρα μπορώ να δώσω χονδροιτινη
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
καλημέρα.. αν ξεκινήσεις από τώρα... μην ξεκινήσεις σε καθημερινή βάση... δώσε για 5 - 6 ημέρες και σταμάτα τον επίσης για 5-6 ημέρες και ξανά... αυτό μέχρι την ηλικία των 5 μηνών... μετά δώσε του καθημερινά για ένα μήνα και είναι αρκετό... επαναλαμβάνεις μετά τους 9 μήνες πάλι... όλα αυτά για προλήπτικούς λόγους και να δώσεις το περιθώριο στα κόκκαλα να προσαρμοστούν κατά την περίοδο της ανάπτυξης..
 
  • Like
Reactions: theodss1


theodss1

Well-Known Member
8 Απριλίου 2021
430
453
31
Ποιο πολύ προληπτικά για να μην έχει θέμα με δυσπλασίες αν και οι γονείς του έχουν εξετάσεις δυσπλασίας ποτέ δεν ξέρεις..
 
  • Like
Reactions: GRDANE


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981