contralac κ παρενεργειες...?




foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Τι τραβάτε!!!!:eek:
Εγώ ήμουν από τους τυχερούς λοιπόν!Ούτε ψευδοκυήσεις ούτε τίποτα δεν είχε η σκύλα μου!Κι απο κέφια, μια χαρά μονο το αίμα στην αρχή και μετά το ημερολόγιο και η συνάθροιση αρσενικών έξω από τον κήπο μας ενημέρωναν ότι ήρθε η περίοδος προσοχής!!!!
 


keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Γιατί αυτό ?
Είναι θέμα σκύλας,προφανώς.Πολλές ορμόνες!!!Στην περασμένη περίοδό της είχε αλλάξει η συμπεριφορά της 1,5 μήνα πριν.Αφού συνέχεια λέγαμε,"τώρα θα της έρθει και τώρα θα της έρθει και έρχεται"και τίποτα:(Από την αλλάγή της συμπεριφοράς μέχρι να δούμε αίμα,μας είχε γκαστρώσει:mad:.
Αν δεν ήταν τόσο έντονο το πρόβλημα δεν θα σκεφτόμουν την στείρωση.Η αιμορραγία και ο εγκλεισμός στο σπίτι για μερικές μέρες δεν μας τρομάζουν αλλά αυτό που ζούμε παραπάει.....
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Ναι ναι εχεις δικιο...ασε το αλλο!καθε βραδυ ασελγει πανω στο ποδι μου!βρωμοθηλυκο!:D
 




keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
Ναι ναι εχεις δικιο...ασε το αλλο!καθε βραδυ ασελγει πανω στο ποδι μου!βρωμοθηλυκο!:D
Όχι,εμάς δεν τολμάει τέτοια πράγματα:eek:Αλλά μας γυρνάει τα οπίσθια και μας σπρώχνει γιατί θέλει χάδια"πιο χαμηλά,πιο χαμηλά,πιο χαμηλά..."αλλά με την όρεξη θα μείνει:mad:.Τι τραβάμε και δεν το μαρτυράμε...Που καταντήσαμε!
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
εμενα τολμαει κ παρατολμαει το καθαρμα!δεν τη μαλωνω ομως μπασετακι ειναι δεν εχει ιχνος κυριαρχικοτητας...:p
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Despina αν θυμάμαι καλά είχες αναφέρει κάπου ότι το μπασέ είναι από πετ σοπ που δούλευες (αν κάνω λάθος χιλια συγνώμη, διόρθωσέ με). Αν ναι γιατί θέλεις να το ζευγαρώσεις?

Να πώ και εγώ ότι και η δικιά μου σκύλα μετά τη στείρωση τρώει τον άμπακο και δεν παχαίνει ενώ πριν ήταν σα βαρελάκι..:confused:
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Despina αν θυμάμαι καλά είχες αναφέρει κάπου ότι το μπασέ είναι από πετ σοπ που δούλευες (αν κάνω λάθος χιλια συγνώμη, διόρθωσέ με). Αν ναι γιατί θέλεις να το ζευγαρώσεις?

Να πώ και εγώ ότι και η δικιά μου σκύλα μετά τη στείρωση τρώει τον άμπακο και δεν παχαίνει ενώ πριν ήταν σα βαρελάκι..:confused:
δεν επιθυμω απαραιτητα να την ζευγαρωσω,ηταν μια συζητηση που εκανα με τον κτηνιατρο για να αποφυγουμε την στειρωση.φυσικα κ ειναι απο πετ σοπ καλα θυμασαι.σε προηγουμενα ποστ ανεφερα οτι ειναι σχεδον καταστροφικο για μενα κ τα κουταβια να κανω αυτο το ζευγαρωμα διοτι ειναι αγνωστη σχεδον ρατσα στην ελλαδα κ πολυ δυσκολη.
δεν εχει απαιτησεις σαν φυλη αλλα ειναι πολυ πεισματαρικα κ δεν εκπαιδευονται ευκολα.