Dalia, το λουλούδι της Αθήνας


Status
Κλειδωμένο θέμα






Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Χαχαχα ετσι κοιμηθηκε????
Απιστευτη :p
Θελω να παω να την ζουπιξωωωωω :paletas:*agapoylas*
Ηλέκτρα!! Χρόνια Πολλά!! Ναι έτσι κοιμήθηκε ...χαχαχαχαχα!!! Δεν κουνήθηκε για πολλή ώρα! Εγώ τη ζουλαω συνέχεια ...

Sent from my LG-E610v using Tapatalk
 


Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Χαχαχαχαχα!!! Να είσαι καλά! Της αρέσουν οι αγαπουλες! Αν και ο πατέρας μου φωνάζει ότι το έχω σαν παιδί ..όσο κι αν προσπαθώ ..υποκυπτω στα ματάκια κ στη φατσούλα της ... Χρόνια Πολλά κι ολας!:)

Sent from my LG-E610v using Tapatalk
 






OMBRE

Well-Known Member
15 Δεκεμβρίου 2013
59
0
πολυ γλυκο σκυλακι! τα λαμπ ειναι τοσο καλα πλασματα, σου φτιαχνουν τη διαθεση με το που τα κοιτας!
 












Katiariko

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2013
405
183
34
Αθηνα
Σήμερα ήταν η μέρα της...
Πήγαμε για αρχή στο puppies park μαζί με ένα φιλικό ζευγάρι και τα σκυλιά τους (cane corso) και συνεχίσαμε για νέα Πεντέλη...

Το κορίτσι μου τρελάθηκε!
Εννοείτε τώρα είναι ξερό στον ύπνο... :p

Θαυμάστε μας!

 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Κι εμείς εκεί ήμασταν το πρωί! :) Μικρός που είναι ο κόσμος! :cool:
Το μωρό το κόρσο με τα ράμματα στα αυτιά δικό σας ήταν?
 










cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Χωρίς να θέλω να χαλάσω το θέμα της Ντάλιας, που είναι πραγματικά ένα απίθανο κουτάβι,
θέλω να πω, μιας και είναι φίλος σου ο ιδιοκτήτης του Μπρούνο,
πως η κατάσταση του ήταν το λιγότερο, τραγική... Και το βρίσκω επιεικώς απαράδεκτο όταν κάποιος σε ρωτάει γιατί πήρες τέτοιο σκύλο να απαντάς με ύφος: γιατί είναι τρομερά σκυλιά και δεν σε πλησιάζει κανείς και είσαι ανώτερου επιπέδου όταν έχεις τέτοιο σκύλο και ένα σωρό άλλα "όμορφα" πράγματα που ξεστόμιζε ο ιδιοκτήτης του.
Επίσης θα ήθελα πολύ να μάθω από που τον πήρε και ποιος χασάπης έκοψε έτσι τα αυτιά στο σκυλί τη στιγμή μάλιστα που έχει απαγορευτεί και επίσημα στην χώρα μας ο ακρωτηριασμός αυτιών και ουράς.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22