Dante Di Caneguardiano aka Cargo- Bullmastiff


Status
Κλειδωμένο θέμα

samsok

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2009
1.091
100
εχει πολυ πλακα το τερατακι!!!
Επισης θελω να πω 3 πραγματα
1)εχει τρομερη κεφαλα (ισως το Δε αυτι να πεταει λιγο,δεν ειμαι σιγουρος)
2) οταν τον βαζεις να καθισει ,δωσε του εσυ εντολη για να σηκωθει και μην του το <<σπας>> με πειραγματα γιατι ετσι σηκωνεται μονος του...αν οχι τωρα,σιγουρα θα σου χρειαστει αργοτερα!
3)τελικα ολα εχουν την ιδια εκφραση διαολιας! κοιτανε γυρω γυρω να δουν τι μπορουν να βουτηξουν για να γινει τζερτζελες!
 


bullmastiff_chief

Well-Known Member
12 Μαϊου 2010
131
0
χαχα!!! μουρλοκομειο ο μικρος!!! να δεις που αυτος στο τελος θα σε βαλει να ξυρισεις και το μουστακι!!!

Μεγαλωνει πολυ καλα ο μικρος, μεγαλο στηθος, ωραιο κεφαλι, αναλογιες, φαινεται να ειναι σε πολυ σωστα κιλα και απο προηγουμενα βιντεακια εχει "δεσει" πολυ καλα!!!θα γινει σκυλαρος!!! μπραβο Κιμωνα!!!
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
εμενα μαρεσει που αντιμιλαει! του λεει ο αλλος κατσε και απανταει ΟΧΙ! χαχαχα!! θεος! .. αλλα τα θελει ο ..... κιμωνακο... ολο τον πειραζεις..
αραγε το crate.. χρησημευει σε κατι αλλο εκτος απο το να πιανει χωρο? .. ;P
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
O μπουνταλας εφτασε 7 μηνων, 44,5 κιλά και 64 cm υψος! :)



 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Kαι μεγαλωνει... μεγαλωνει ... μεγαλωνει... 7,5 μηνων 65,5cm και 48 κιλα :) (εκ μερους του χαζομπαμπα Κimona)



 
Last edited:
















agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Κούκλος ρε Κίμωνα......ο σκύλαρος σου.....
"Αντριεύει....και ....θεριεύει....."

Να τον χαίρεσαι....

(και μην ξεχνάς να....φοράς αντιηλικακό......χιχιχι)
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Εκ μερους του Κιμωνα...[video=youtube;kD32tx2hJgg]http://www.youtube.com/watch?v=kD32tx2hJgg[/video]
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Πάει η ...σφουγγαρίστρα....:D
Μα καλά βρε Κίμωνα....τόσες φορές...."έκατσε"....ούτε ένα Μπράβο????
Κούκλος.....(αλλά αυτά τα'χουμε ξαναπεί.....)
Να τον χαίρεσαι.....:)
 


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
καλα λεει η Αγαθη.....!!! πες του και κανενα μπραβο του παιδιου....!!!!!!!!!:D:D:D:D παντως δε δινει σημασια σε κανενα αλλο παιχνιδι παρα μονο στο καπακι του κουβα!!!!!!!!!!!!!:p:p:p:p κι αυτο το τσουτσουνακι του βρε παιδι μου.....ποτε απαρατηρητο!!!!!!!!!!!! ανυπομωνω να τον ξαναζουμπηξω..........!!!!!!!!!!!!!!!;):)
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
καλα λεει η Αγαθη.....!!! πες του και κανενα μπραβο του παιδιου....!!!!!!!!!:D:D:D:D παντως δε δινει σημασια σε κανενα αλλο παιχνιδι παρα μονο στο καπακι του κουβα!!!!!!!!!!!!!:p:p:p:p κι αυτο το τσουτσουνακι του βρε παιδι μου.....ποτε απαρατηρητο!!!!!!!!!!!! ανυπομωνω να τον ξαναζουμπηξω..........!!!!!!!!!!!!!!!;):)
χαχαχα και εγω για το τσουτσουνάκι ήθελα να πω φατσα φόρα σε όλες τις φωτο και σε όλα τα βίντεο χαχαχα
 






Status
Κλειδωμένο θέμα