Dolce con spirito westies - τα κουτάβια της Toya


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Όχι, προτιμώ να τα βλέπω να θηλάζουν τη μανούλα τους όμορφα κι ωραία!
Δεν είναι καθόλου γλυκούλι να ταϊζεις κουτάβι με μπιμπερό. Ένα σκέτο άγχος είναι.

Alexia να χαίρεσαι τα εγγόνια και πάντα τέτοια :)
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Ευτυχώς, δεν έχω χρειαστεί μέχρι στιγμής μπιμπερό.

Μου έκανε εντύπωση που μας αναγνώρισε αμέσως και που όλο το σκ με θεωρούσε αρχηγό της αγέλης.
Καθώς και η στάση του απέναντι στη Sue. Έκανε όπως έκανε όταν ήταν κουταβάκι εβδομάδων. Της γαύγιζε για να της τραβήξει την προσοχή και μόλις έβλεπε ότι εκνευριζόταν γύριζε αμέσως ανάσκελα.

Στη βόλτα ακολουθούσε συνέχεια τη μαμά του.

Από χαρακτήρα, τέλειος, ισορροπημένος, χαρούμενος, κοινωνικός.
 


vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
Όχι, προτιμώ να τα βλέπω να θηλάζουν τη μανούλα τους όμορφα κι ωραία!
Δεν είναι καθόλου γλυκούλι να ταϊζεις κουτάβι με μπιμπερό. Ένα σκέτο άγχος είναι.
είσαι και παθούσα εσύ!χαχα Πάντως ανταμοίφθηκες ! Εμένα μερικές μέρες που μου είχε τύχει (εκτος απο το ότι δε μπορούσα να κοιμηθώ γιατι ήθελαν τάισμα συνέχεια) μου φαινόταν πολύ όμορφο!
 










l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Εμ για αυτό δεν τις λένε τίποτα στις παραλίες, ακόμα και οι πιο γρουσούζηδες δεν μπορούν να αντισταθούν στα κουραμπιεδάκια!!!
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Η εκτροφη οπως πρεπει να ειναι....
Εξοικειωση με διαφορετικα εδαφη, υψη, αντικειμενα, ανθρωπους, ζωα, καταστασεις. Γινεται μετα να μην ειναι ισορροπημενα τα κουταβια?


Αγαπημενες μου φωτο αυτες με το ποδηλατο. Σαν να κουβαλας μπουκετο απο κουταβια....
 


Kimon

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2012
284
0
Πολύ όμορφες φωτογραφίες, μπράβο! Στο ποδήλατο όμως δε θεωρώ ότι είναι ιδιαίτερα ασφαλή ακόμα και σε μία απλή πτώση -χτύπα ξύλο-. Φαντάζομαι θα ήταν για τις ανάγκες της φωτογράφισης :)

Συγχαρητήρια για το επίπεδο της εκτροφής!

ΥΓ. Η αλήθεια είναι ότι και τη δικιά μου όταν ήταν 2.5 μηνών την κουβαλούσα με το ποδήλατο καμιά φορά σε μικρή απόσταση με τσάντα μεταφοράς.
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Ευχαριστώ!

Πολύ όμορφες φωτογραφίες, μπράβο! Στο ποδήλατο όμως δε θεωρώ ότι είναι ιδιαίτερα ασφαλή ακόμα και σε μία απλή πτώση -χτύπα ξύλο-. Φαντάζομαι θα ήταν για τις ανάγκες της φωτογράφισης :)

Συγχαρητήρια για το επίπεδο της εκτροφής!

ΥΓ. Η αλήθεια είναι ότι και τη δικιά μου όταν ήταν 2.5 μηνών την κουβαλούσα με το ποδήλατο καμιά φορά σε μικρή απόσταση με τσάντα μεταφοράς.
Όχι δεν ήταν μόνο για τις φωτο. Έτσι τα πήγαινα βόλτα για κοινωνικοποίηση. Η επόμενη γέννα θα είναι μάλλον το χειμώνα και αγόρασα καρότσα

fietskar.jpg
 
Last edited:


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πανέμορφα ειναι, φτου τους!!

Θέλω να βάλω και εγώ καλάθι στο ποδήλατο μου αλλά δεν βρίσκω κατι να μου αρεσει!
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Η αγωνία για την επόμενη γέννα άρχισε σήμερα στη Κρακοβία, όπου ζευγάρωσε η Toya με τον Leon (I'm The Best Superbia).

Οι Αννα εχει 5 σκυλιά απο τα οποία τα 2 δεν ειναι πλέον στην εκτροφή, αλλα συνεχίζουν να ειναι μέλη της αγέλης. Ολα ζούνε μέσα στο σπίτι.

Την Κυριακή θα πάμε για δεύτερο ζευγάρωμα.
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Η αγωνία για την επόμενη γέννα άρχισε σήμερα στη Κρακοβία, όπου ζευγάρωσε η Toya με τον Leon (I'm The Best Superbia).

Οι Αννα εχει 5 σκυλιά απο τα οποία τα 2 δεν ειναι πλέον στην εκτροφή, αλλα συνεχίζουν να ειναι μέλη της αγέλης. Ολα ζούνε μέσα στο σπίτι.

Την Κυριακή θα πάμε για δεύτερο ζευγάρωμα.

Καλη επιτυχια- ελπιζω να σου κανει πια και το κοριτσακι που θα μεινει μαζι σας!!
 






yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Καλη επιτυχια!
Εξαιρετικος ο Leon,δεν θα σταθω μονο στις διακρισεις,ειναι αδυνατον να μην το προσεξεις αυτο το σκυλακι!!
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Ευχαριστώ για τις ευχές!
Για ενα κοριτσακι κανουμε αυτους τους κοπους, για να δουμε, θα μας κανει το χατιρι.

Κια βεβαια θα εχουμε online streaming.
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Καλή επιτυχία και με το καλό να γεννήσει.

Στάλθηκε από το HTC Vision μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22