Eκτίμηση για... τον επόμενο σκύλο σου


elenib

Well-Known Member
28 Ιανουαρίου 2011
105
0
Σπετσες
Φαντάζομαι Ελένη μου θα έχεις βαρεθεί τους λιλιπούτειους ΕΠ ... :D:D:D[/QUOTE Κατια δεν τους εχω βαρεθει αλλα μετα απο 4 πομενικους (και τον Αρουλη της Αγαθης ) θα ηθελα μια αλλαγη :)
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Η τελειότητα κουράζει, έ ; Γιατί είναι υπέροχα τα άτιμα ... :):):)
 










io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Εγω τωρα τι να πω? Που εγω κανω σχεδια και ο Θεος γελαει? Πριν μπω στο φορουμ ηθελα (και εξακολουθω να θελω) γαλλικο. Εδω γνωρισα και τα κοκονια και αγαπησα και τα ροτ. Αλλα επειδη ετσι και αλλιως ο επομενος σκυλος θα ερθει στην ζωη μου καλως εχοντων των πραγματων σε καμμια 10αρια χρονια δεν εχω μπει στην διαδικασια να το σκεφτω και πολυ σοβαρα απο τωρα.
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Πρεσα Καναριο, Κανε Κορσο και Σναουτσερ Γιγα.
Το ευχαριστώ πάει για το Σνάουτσερ γιατί μου έχεις δώσει την εντύπωση ότι σκέφτεσαι πριν μιλήσεις και ειδικά το Σνάουτσερ το μεγάλο είναι ένας πολύ δύσκολος και συνάμα εκπληκτικός χαρακτήρας που δεν κάνει για όλους τους ανθρώπους. Δε θα μπορούσα ποτέ να σου πω αν θα ευτυχήσεις μαζί του κι εκείνος μαζί σου, πάντως είναι ιδιαίτεροι χαρακτήρες και ένα ζώο που ξεφεύγει απ' τα καθιερωμένα.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Εγώ θέλω το επόμενο να είναι ημίαιμο από καταφύγιο ή φρέσκο φρέσκο από τον δρόμο και επίσης ξερογλύφομαι για dogo είναι συναρπαστικά αυτά τα σκυλιά πάει και τελείωσε.
Επίσης μου αρέσουν πολύ τα λαμπ έτσι όπως ζω τον Ελβις αλλά ακόμα βέβαια δεν έχω δει τίποτε , περιμένω να μεγαλώσει, και ίσως τελικά δεν θα μπορέσω να ξεφύγω από τα ριτρίβερς.
Μου αρέσουν πάρα πολύ επίσης οι γ.π. και τα ροτβάιλερς, τα τελευταία μου άρεσαν πάντα , τρελένομαι για αυτούς τους χαρακτήρες και τις κεφάλες τους. Επίσης τα καβαλιέρ μ'αρέσουν πολύ, είναι εξαιρετικοί χαρακτήρες κι αυτά.
Δεν έχω ιδέα ποιά θα είναι τα μελλοντικά σκυλια μου όπως καταλάβατε .
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
αχ βαχ και πάλι αχχχ...το επόμενο θα είναι θηλυκό ροτ...θηλυκό γιατι είναι λιγότερο κυριαρχικό από ότι εχω μάθει. Λατρεύω την κορμοστασια τους κ τον χαρακτήρα τους. Κ το χρώμα τους. Και μετα, ξύπνησα... Νομίζω ο σκύλος κ τα ταττουαζ έχουν ένα κοινό. Δεν μένεις στο ένα η τα δύο...αχ και βαχ.
 


ShadyWorld

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
197
0
33
Cyprus
το επομενο μου θελω να ειναι ενα τσιουαουα αρσενικο ( αυτο που εχω ειναι θυληκο.), ενα γαλλικο και ενα πιτ... αλλα δυσκολο και τα τρια μαζι... αρα.... :(
 


magda

Well-Known Member
6 Μαϊου 2011
77
0
αδέσποτο απ την γειτονιά μου.. εκ πρώτης όψεως δεν είναι τα ¨όμορφα¨ ¨γλυκούλια¨ που ψάχνουν όλοι αλλά όταν βλέπω να με κοιτάνε μες τα μάτια με τόση καλοσύνη και αξιοπρέπεια μου ρχετε να τα βουτήξω όλα και να τα πάρω σπίτι..
 






Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
είναι κυριαρχικά ?
Λίγο. Αλλά έχουν μια τέτοια σχέση μεταξύ τους που νομίζω ο αλληλοσεβασμός έχει αντικαταστήσει την προδιάθεση σε πολύ μεγάλο βαθμό. Δεν το ήξερα από κουτάβι το ζώο για να δω τη σχέση τους από πριν.
 




kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Μια Ζαιρα μπορω να εχω παλι?????.. You F***ing BASTARD... I LOVE YOU!!!!!!!!!!!!!

μαλλον αυτο το καλουπι εσπασε μετα απο αυτην.. ε αρα και ο επομενος θα ειναι το ιδιο .. σπανιος μπασταρδος! ;P
 




mAthosalas

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2011
1.053
2
52
Πάτρα
...Σναουτσερ Γιγα.
Ενας απο τους σκυλους που θαυμαζω απεριοριστα!Αυτο αρχισε περιπου 28-30 χρονια πριν,οταν και ειδα εναν ζωντανα στη γειτονια μου.Μαυρος,γιγαντας πραγματι,επιβλητικος και πανεμορφος!ΔΕΟΣ!
Το ευχαριστώ πάει για το Σνάουτσερ γιατί μου έχεις δώσει την εντύπωση ότι σκέφτεσαι πριν μιλήσεις και ειδικά το Σνάουτσερ το μεγάλο είναι ένας πολύ δύσκολος και συνάμα εκπληκτικός χαρακτήρας που δεν κάνει για όλους τους ανθρώπους. Δε θα μπορούσα ποτέ να σου πω αν θα ευτυχήσεις μαζί του κι εκείνος μαζί σου, πάντως είναι ιδιαίτεροι χαρακτήρες και ένα ζώο που ξεφεύγει απ' τα καθιερωμένα.
Γιαυτους τους λογους βεβαιως,δεν θα προχωρουσα σε συμβιωση μαζι με ενα Γιγαντα τετοιον,εαν δεν ηξερα πολλα μα παρα πολλα για τον χαρακτηρα και τις αναγκες του,σε συνδιασμο με της δικες μου(και τις οικογενειακες)καθημερινες εικονες!:rolleyes:

Ενας επισης σκυλος που με εχει ξεσηκωσει και αλλαξα αρδην γνωμη μετα απο επαφη μαζι με δυο απο αυτους(Αααα ρε Πετρο!!!)ειναι το Dogo Argentino...Πραγματικα υπεροχα σκυλια!:yes:
Και φυσικα παραμενει η μεγαλη μου αγαπη για Γερμανικο Ποιμενικο και Ελληνικο Ποιμενικο.*agapoylas*

Γενικοτερα θα επελεγα παλι ενα μεγαλοσωμο σκυλο,δεν ξερω διεχνω μια προτιμηση σε αυτο το στυλ...
 
Last edited: