Fazoo την Κυριακή!


dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Αγαπητοί φίλοι,

Για όσους δεν κατάφεραν να έρθουν στην προηγούμενη εξόρμηση στο fazoo, σχεδιάζουμε ένα δεύτερο γκρουπάκι για αυτή την Κυριακή, 24 Νοεμβρίου. Έχουμε ενημερώσει την Μαριάνθη και περιμένει επιβεβαίωση για να μπορέσει να ρυθμίσει και αυτή κάποια πρακτικά θέματα εάν πάμε.

Σε περίπτωση που ενδιαφέρεστε να έρθετε, πέστε μου σας παρακαλώ ώστε να οργανωθούμε! :cool:
 














Δάφνη

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
797
2
Π. Φάληρο
Απ' ότι είδα αύριο θα βρέχει, το λέω για να είμαστε προετοιμασμένοι για κατάλληλα ρούχα, παπούτσια και λοιπά!

 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
αξιοτιμες dnassib,Hollywoodbrn και serge...καθοτι ειμαι φοβερος χακερ....καταφερα και εσβησα τα εισερχομενα καταλαθως....οποτε αν μπορειτε ας μου στειλει καποια απο ολες ενα κινητο να επικοινωνησω αυριο...απλα για να σιγουρευτω οτι θα φτασουμε μαζι με την Δαφνη στη φαρμα!!! Σας Ευχαριστω προκαταβολικα...και θα σας δω αυριο!
 


dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Η παρέα στο fazoo αυτή την Κυριακή - παρ' όλη τη βροχή και την καταιγίδα! - έφτασε αισίως τα 10 άτομα :) Δυστυχώς, λόγω της κακοκαιρίας, δεν καταφέραμε να κάνουμε πολλά αλλά βγάλαμε κάποια σκυλάκια βόλτα, προσφέραμε κάποια πράγματα στο καταφύγιο και πιστεύω όλοι συνειδητοποιήσαμε, για μια ακόμη φορά, πόσα υπέροχα τετράποδα καρτερούν ακόμα υπομονετικά να βρουν ένα σπίτι ή έστω μια ζεστή γωνιά για κάποιες μέρες... Αν όλοι όσοι αγοράζουν ζώα από πετ σοπ είχαν πάει έστω και μια φορά σε ένα καταφύγιο ή φιλοζωική, είμαι σίγουρη ότι θα σκεφτόντουσαν διπλά αυτή τους την κίνηση. Τελοσπάντων, ας μην πλατιάζω!

Η Μαριάνθη μου τηλεφώνησε το βράδυ και μου ζήτησε να σας ευχαριστήσω όλους πολύ για την επίσκεψη και τα όσα κάνατε/φέρατε, να είστε καλά και ελπίζω να επιστρέψουμε δριμύτεροι, με λίγο (!) καλύτερες καιρικές συνθήκες.
 




dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Hahaha - πες το ψέμματα!!! Ειδικά στον γυρισμό από Πόρτο Ράφτη... σκεφτόμουν πού είναι το φουσκωτό μπας και γλιτώσουμε :)
ΑΥΤΟ θα πει determination Serge μου :cool:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Μπράβο σας παιδιά!!!

Ακόμη και η πιο μικρή βοήθεια, έχει τεράστια αξία γι'αυτούς τους ανθρώπους, που παλεύουν για την διάσωση τόσων σκύλων, πριν και από την δική τους ανάγκη για επιβίωση.
 


Δάφνη

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
797
2
Π. Φάληρο
:) Ήταν πολύ όμορφη η χθεσινή μέρα. Ευχαριστηθήκαμε να χαϊδεύουμε μουσούδια και να λέμε γλυκόλογα, και είναι αλήθεια πως υπάρχουν τόσα σκυλιά-διαμάντια που περιμένουν.
Ελπίζω ότι όλοι θα βρίσκουμε λίγο χρόνο να επαναλαμβάνουμε αυτή την εξόρμηση.
 


dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Έτσι βρε Δάφνη μου!!!

Προσωπικά, ακόμα σκέφτομαι τα μάτια της Amelie.... Σίγουρα κάποιο σπίτι θα υπάρχει για την μικρούλα;; Ας κοινοποιήσουμε όσοι μπορούμε, είναι μεγάλο κρίμα τέτοιο πλάσμα - όπως και όλα τ' άλλα βέβαια! - να μένει σ' ένα κλουβί.

AmelieProfile.jpg

Amelie | Fazoo.gr
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Mπραβο παιδια!!!

Αντε την επομενη να τα καταφερουμε ολοι μαζι :)
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Χαρηκα πολυ που γνωρισα απο κοντα οσους δεν ηξερα κι ελπιζω να ξαναπαμε συντομα να βοηθησουμε περισσοτερο :)
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Πραγματικα τα παιδια εχουν κανει υπεροχη δουλεια στο καταφυγιο και πολλα συγχαρητηρια και μπραβο μπορει κανεις να πει...!Τα σκυλακια εκει μεσα ειναι ολα ενα κι ενα και ελπιζω να χουν ολα μια καλη τυχη!
Ο καιρος μας τα χαλασε λιγο (κι οχι τπτ αλλο ηθελα να βολταρω 2-3 μουσουδια ακομα) αλλα ελπιζω σε μια επομενη μας εξορμηση εκει θα τα καταφερω! Και εμεις χαρηκαμε που ειδαμε ξανα φιλους ακι γνωρισαμε και νεους και ελπιζω την επομενη φορα που θα παμε στην φαρμα να βοηθησει ο καιρος να κανουμε και λιγη δουλιτσα στην περιφραξη που χρειαζεται μερικα μπαλωματακια οπως μας ειπαν τα παιδια!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
...αχ..ποια σκυλιά λέτε;; Ακομα δεν εχω ξεπεράσει τον γατούλη..τι πλάσμα ήταν αυτο!πως γινεται να
μην εχει βρει ακομα οικογένεια, δεν το καταλαβαίνω. Ο γατουλης, η Ίρις και η Ελαφινα, μου έκλεψαν την καρδιά! Καλοτυχα να ναι ολα πάντως κι ελπιζω την επόμενη φορά να μην ειναι εκεί τα περισσότερα, αλλα σ ενα ζεστό σπιτάκι.