greenisland


Status
Κλειδωμένο θέμα

pik84

New Member
24 Μαρτίου 2013
4
0
Χαιρομαι που σας εντυπωσιαζω αλλα δεν κλεβω τους τιτλους σας!!!!!!Σερλοκ χολμς ειναι γεματο το φορουμ....δεν με ειχατε αναγκη!!!Οσο για τον/την mareco δεν ξερω γιατι το πηρε τοσο προσωπικα.Κ απο που εβγαλε το συμπερασμα οτι κατηγορησα αυτον/αυτην.....Αλλα θα εχει τους λόγους του/της. Και μη ρωτατε τι σκυλακι πηρα εγω απο την συγκεκριμενη. κατηγορείστε και μενα χωρις να ξερετε τιποτα.Οπως και για την ΚΙΚΙ.ΡΕΤ που ημουν τυχερος να γνωρισω.εστω και μια φορα. αααα και mareca για να μην κρατας μουτρα... Καληνυχτα.
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.076
Athens
Χαιρομαι που σας εντυπωσιαζω αλλα δεν κλεβω τους τιτλους σας!!!!!!Σερλοκ χολμς ειναι γεματο το φορουμ....δεν με ειχατε αναγκη!!!Οσο για τον/την mareco δεν ξερω γιατι το πηρε τοσο προσωπικα.Κ απο που εβγαλε το συμπερασμα οτι κατηγορησα αυτον/αυτην.....Αλλα θα εχει τους λόγους του/της. Και μη ρωτατε τι σκυλακι πηρα εγω απο την συγκεκριμενη. κατηγορείστε και μενα χωρις να ξερετε τιποτα.Οπως και για την ΚΙΚΙ.ΡΕΤ που ημουν τυχερος να γνωρισω.εστω και μια φορα. αααα και mareca για να μην κρατας μουτρα... Καληνυχτα.
Θέλω κι εγώ να γνωρίσω την kiki pet και να γίνω τυχερή γιατί τελευταία μου 'χει κατσικωθεί ο Κρόνος στον Υδροχόο και ταλαιπωριέμαι πολύ.
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Χαιρομαι που σας εντυπωσιαζω αλλα δεν κλεβω τους τιτλους σας!!!!!!Σερλοκ χολμς ειναι γεματο το φορουμ....δεν με ειχατε αναγκη!!!Οσο για τον/την mareco δεν ξερω γιατι το πηρε τοσο προσωπικα.Κ απο που εβγαλε το συμπερασμα οτι κατηγορησα αυτον/αυτην.....Αλλα θα εχει τους λόγους του/της. Και μη ρωτατε τι σκυλακι πηρα εγω απο την συγκεκριμενη. κατηγορείστε και μενα χωρις να ξερετε τιποτα.Οπως και για την ΚΙΚΙ.ΡΕΤ που ημουν τυχερος να γνωρισω.εστω και μια φορα. αααα και mareca για να μην κρατας μουτρα... Καληνυχτα.
Μια φορα την γνωρισες την κικιπετ και κατευθειαν προς την διασωση της !! Τελικα ρε παιδια δεν εχει πεθανει ο ιπποτισμος !! Ζει και βασιλευει!! Ααα πικ84 αμα δεις κανα ανεμομυλο θυμισου οτι δεν ειναι τερας και μην κανεις κανα charge και φας τα μουτρα σου !
 


pik84

New Member
24 Μαρτίου 2013
4
0
Θέλω κι εγώ να γνωρίσω την kiki pet και να γίνω τυχερή γιατί τελευταία μου 'χει κατσικωθεί ο Κρόνος στον Υδροχόο και ταλαιπωριέμαι πολύ.
ωπ....και αλλη εξυπνη......Αλλος? Δεν εχει αλλον?
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.877
Εξυπνους έχει πολλούς το φόρουμ αγαπητέ.
Με τους έξυπνους δεν έχουμε πρόβλημα. Είναι πάντα καλοδεχούμενοι.
Με τους βαλτούς κομήτες, δεν τα πάμε και πολύ καλά.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα