H Kίρα στο Σπίτι!


Status
Κλειδωμένο θέμα




io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Μ'αρεσει που κοιταγες για μικροσωμο γκριφονοκατι....
Απο εκει που δεν τον περιμενες σου ηρθε η κεραμιδα και πιστεψε με τα "απογραμματιστα" ειναι τα καλυτερα.

Οσο για τις αγκαλιες που σε ανησυχουν. Η δικια μου ειναι 21 κιλα και ακομα κανει σαλτο στην αγκαλια μου για να κουλουριαστει για χουζουρεμα. Ευτυχως σχετικα προσφατα καταλαβε επιτελους οτι δεν χωραει να ειναι στην αγκαλια μου οταν καθομαι στον υπολογιστη.

Να σας ζησει η μικρη και να περασετε πολλα πολλα ευτυχισμενα χρονια.
 


Ranja

Well-Known Member
28 Νοεμβρίου 2010
254
0
Athens downtown
Foto και στη σελίδα 4 του παρόντος thread!

Μ'αρεσει που κοιταγες για μικροσωμο γκριφονοκατι....
Απο εκει που δεν τον περιμενες σου ηρθε η κεραμιδα και πιστεψε με τα "απογραμματιστα" ειναι τα καλυτερα.
Ναι, για φαντάσου! Δεν το περίμενα με τίποτα!

Λοιπόν η Κίρα μια χαρά έκατσε στο crate από τις 10 το βράδυ. Της πήρε κάνα 20λεπτο να ησυχάσει. Τελευταία βόλτα για τουαλέτα 20.30 το βράδυ και κρατήθηκε ώς σήμερα το πρωί στις 7 που την έβγαλε ο καλός μου.
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Άρα, το πρώτο βράδυ στο σπίτι μια χαρά πέρασε...
Και καλά, η Κίρα κοιμήθηκε...
Εσείς?? (απ'τη χαρά σας λέω και το άγχος σας....)
 




agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
O άντρας μου μια χαρά. Εγώ αν κοιμήθηκα κάνα τρίωρο-τετράωρο από το άγχος!
:)
Ήμουν σίγουρη...
Κι εγώ το ίδιο είχα πάθει και όταν πρωτοήρθε η Ρούνη και μετά με τον Άρη..., και όχι μόνο για ένα βράδυ...:p

Και πάλι να τη χαίρεστε, είναι μια κούκλα...

Καλή Χρονιά να έχετε...:)
 


Ranja

Well-Known Member
28 Νοεμβρίου 2010
254
0
Athens downtown
Καλή χρονιά με υγεία!
Να περάσει λίγο η ώρα να βάλω και μια σκούπα γιατί ήδη θα πλέξουμε πουλόβερ από την τρίχα!
 




Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Foto και στη σελίδα 4 του παρόντος thread!


Ναι, για φαντάσου! Δεν το περίμενα με τίποτα!

Λοιπόν η Κίρα μια χαρά έκατσε στο crate από τις 10 το βράδυ. Της πήρε κάνα 20λεπτο να ησυχάσει. Τελευταία βόλτα για τουαλέτα 20.30 το βράδυ και κρατήθηκε ώς σήμερα το πρωί στις 7 που την έβγαλε ο καλός μου.
Είδες Ράνια πως έρχονται μερικές φορές τα πράγματα!
Θυμάσαι που σου έλεγα μη στεναχωριέσαι που έχασες την άλλη ευκαιρία και είχες απογοητευτεί,και να που τώρα πήρες αυτή τη κουκλίτσα!
Πραγματικά χαίρομαι πάρα πολύ για σένα!
Κι εγώ θυμάμαι όταν πήραμε το ρόκυ τη πρώτη βραδυά καθόμουν συνέχεια δίπλα του απο τον ενθουσιασμό μου και το άγχος μου!
Χαζομαμα εντελώς!:D
Σου εύχομαι μια καλή χρονιά με τη κουκλίτσα σου να περνάτε πάντα όμορφα κι ευτυχισμένα!;)
 








kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
καλημερα!
η νεα μαμα διαβαζω περασε το βραδυ σαν λαγος? το ενα ματι ανοιχτο??

ενα ενα τα θυμαμαι... λοιπον.. αλλο που εκανα την δευτερη μερα ηταν να φροντισω να μεινει αλλο ενα 2ωρακι μεσα στο crate... για να μην εχω προβληματα το βραδυ.. οποτε και σημερα το μεσημερι..
ψιλοξεγελασε την , πετα της καμια λιχουδια μεσα η δωστης εκεινα τα στικ κοτοπουλο να κατσει να τα φαει μεσα στο crate και κλεισε την πορτα! αστην κανα 2ωρακι.. δλδ γενικα, μην την κλεινεις μονο το βραδυ, αλλα δοκιμασε και 2-3 φορες την μερα απο λιγο..
ομως παντα απο λιγο και με το καλο.. προσπαθησε να την κανεις να καταλαβει.. οτι το crate ειναι καλοοοοο!!
 


Ranja

Well-Known Member
28 Νοεμβρίου 2010
254
0
Athens downtown
Καλημέρα! Ναι, άστα, από το άγχος το στομάχι μου έχει δεθεί κόμπο γενικότερα! Γενικά πηγαίνει στο crate μόνη της. Το πρωί την κούρασα με πολύ πολύ παιχνίδι και στο τέλος της έδωσα και μισή από αυτή τη σκληρή λιχουδιά που μου έδωσες και το πήρε η κυρία, το πήγε στο crate μόνη της, μπήκε μέσα, το ροκάνισε καλά καλά και στο τέλος ξεράθηκε για καμιά ώρα.
Τώρα το μεσημέρι που θα πέσω να ψοφολογήσω γιατί είμαι άυπνη, θα την βάλω μέσα για κανένα διωράκι. Καλά, το βραδινό είναι αδιαπραγμάτευτο.
____________
υ.γ. ο άντρας μου έχει ξεμωραθεί τελείως με τη σκύλα τη μαύρη!
 












Status
Κλειδωμένο θέμα