Hank Van Tiekerhook (ήρθε η ώρα νομιζω να γράψω και εγω)


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
μωρη ψωναρα που να ηταν και δικια σου η σκυλα τι ψωροκαμαρωνες
ουστ
Την μικρη την εχω συνδιοκτησια!αχχαχαχα παρε τα @@ μου!χχααααχ

Εχω γραψει για το ζευγαρωμα και οτι εχω μονο το Χανκ ρε,τι να ελεγα ευχαριστω μονο για τον Χανκ?
Ετσι και αλλιως και ο Βασιλης και ο Κιμωνας (αλλη τρελα η Wish) ειναι φιλαρακια :D
 


ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
Μητσαρα μου , νταμπλουχε μου , να σας ζήσουν κ να τα καμαρώνετε !!! Σας ευχαριστώ όλους εκ μέρους της κοριτσαρας μου ....

Πάρτε κ μια καλλιτεχνική φωτό ...
 


ripper2.1

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2015
489
1.386
39
Κω
Μητσαρα μου , νταμπλουχε μου , να σας ζήσουν κ να τα καμαρώνετε !!! Σας ευχαριστώ όλους εκ μέρους της κοριτσαρας μου ....

Πάρτε κ μια καλλιτεχνική φωτό ...

9BB1F534-AD50-42E5-9E00-4E6AAC4D3FE5.jpeg
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
δεν με επιασες
ψωναρα σε λεω για το οτι μαμησε ο χανκ και εσυ κανεις λες και τα γεννησε κιολας ο ιδιος

τωρα ομορφη και του κιμωνα δεν λεω αλλα σαν του ριπερ δεν παιζει αλλο τοσο ομορφο εδω μεσα απο τα ασχημα σας
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
δεν με επιασες
ψωναρα σε λεω για το οτι μαμησε ο χανκ και εσυ κανεις λες και τα γεννησε κιολας ο ιδιος

τωρα ομορφη και του κιμωνα δεν λεω αλλα σαν του ριπερ δεν παιζει αλλο τοσο ομορφο εδω μεσα απο τα ασχημα σας
Toυ παιδιου μου τα παιδια δυο φορες παιδια μου!Ασε που φημες λενε οτι ο ανδρας γενναει ;D

Τωρα σοβαρα ξερεις πολυ καλα οτι δεν το ειχα δει απο την αρχη α μου ζητησαν ζευγαρωμα θελω τοσα και τελος.Το ζουσα απο την αρχη εως το τελος το συγκεκριμενο λογο και της φιλιας μου με τον Βασιλη.

Σε επομενο προφανως και δεν θα ανεβασω κατι.
 


joks

Well-Known Member
1 Μαϊου 2012
367
618
Να ρωτήσω ρε παιδιά, εργασιακός και οικογένεια ταιριάζουν?
Δεν μιλάω για το τοπ κουτάβι μιας γέννας, μιλάω για ένα "μαζεμένο" από εργασιακή γεννά.
Κατά τα λοιπά είναι κουκλια, καλότυχα να ναι.
 
  • Like
Reactions: Dimi_21


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Dimi ιδεα δεν εχω απο τη ρατσα αλλα αυτο που βλεπω ειναι μακρυα απο αυτο που εχω υποψιν σαν ΓΠ. Λογικα εχει να κανει με τις εργασιακες γραμμες?

Ελα ελα μην κανεις ετσι κβτα δικα σου ωραια ειναι :p
Ναι ζενιο εχει να κανει με τις γραμμες αιματος,βασικα στην ουσια μιλαμε για δυο διαφορετικες φυλες.
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Να ρωτήσω ρε παιδιά, εργασιακός και οικογένεια ταιριάζουν?
Δεν μιλάω για το τοπ κουτάβι μιας γέννας, μιλάω για ένα "μαζεμένο" από εργασιακή γεννά.
Κατά τα λοιπά είναι κουκλια, καλότυχα να ναι.
Σε ευχαριστω!
Μια κακη γεννα ειναι μια κακη γεννα οποτε αν εχει προβληματα εργασιακο η μη ειναι προβλημα.
Αν ειναι ετσι οπως πρεπει να ειναι ενα γερμανικο ποιμενικο,ΝΑΙ δεν εχει κανενα προβλημα ισα ισα
 
  • Like
Reactions: joks


joks

Well-Known Member
1 Μαϊου 2012
367
618
Σε ευχαριστω!
Μια κακη γεννα ειναι μια κακη γεννα οποτε αν εχει προβληματα εργασιακο η μη ειναι προβλημα.
Αν ειναι ετσι οπως πρεπει να ειναι ενα γερμανικο ποιμενικο,ΝΑΙ δεν εχει κανενα προβλημα ισα ισα
Με παρεξηγήσεις, εννοούσα το πιο μαζεμένο από μια καλή γεννά. Την οποία διαφοροποίηση μπορεί να έχουν σε χαρακτήρα τα αδέρφια στην ίδια γεννά.
Αν έχεις όρεξη να μοιραστείς τις δικές σου εντυπώσεις από την συμβίωση σας θα ήταν παραπάνω από καλοδεχούμενες, ειδικά σε σχέση με παιδιά.
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Με παρεξηγήσεις, εννοούσα το πιο μαζεμένο από μια καλή γεννά. Την οποία διαφοροποίηση μπορεί να έχουν σε χαρακτήρα τα αδέρφια στην ίδια γεννά.
Αν έχεις όρεξη να μοιραστείς τις δικές σου εντυπώσεις από την συμβίωση σας θα ήταν παραπάνω από καλοδεχούμενες, ειδικά σε σχέση με παιδιά.
Τα κουταβια απο οτι μου λεει ο Βασιλης(το παιδι με την Metis) και απο οσα εχω δει και εγω βγηκαν πανω κατω τα ιδια.
Εχουν διαφορες μεταξυ τους,τα δυο μοιαζουν πιο πολυ στην μανα τα αλλα δυο στον Χανκ εως τωρα.
Και τα τεσσερα ομως εχουν τα στοιχεια που πρεπει να εχουν(μεχρι τωρα).Καλο ταπεραμεντο,καθαρο μυαλο και drives.Στην βολτα πχ ειναι ολα κομπλε,ενδεχομενος καποιο στρες το ξεπερνανε γρηγορα.
Δεν βλεπουν δλδ νιντζα παντου και να βγαζουν ανασφαλιες και χαζο επιθετικοτητες.

Τωρα η εμπειρια μου με τον Χανκ αλλα και με αλλα σκυλια που εχουν φιλοι μου,οπως η γουις που ενεφερα πιο πανω αλλου φιλου.
Μεγαλωνουν μεσα σε σπιτι κανονικοτατα,να σου πω την αληθεια με παιδια δεν εχουν μεγαλωσει αλλα θεωρω οτι δεν θα ειχαν ΚΑΝΕΝΑ απολυτος προβλημα ετσι και αλλιως.

Για εμενα τα στοιχεια που πρεπει να εχουν ειναι καθαρο μυαλο και νευρικο συστημα καλο!Αν εχουν αυτα τα δυο δεν υπαρχει κανενα θεμα με τα παιδια και γενικα!

Οπως σκεφτομουν τι να σου απαντησω,θυμηθηκα ενα μνμ του @ripper2.1 δεν θυμαμαι αν το εγραψε στο φορουμ η σε Pm.

Η εκτροφεας του ειχε μια μικρη κορουλα,οταν πηρε το σκυλι λοιπον ο ριπερ η μικρουλα εκλαιγε!
Νομιζω ειναι μια καλη απαντηση!

Αν θες κατι πιο συγκεκριμενο πες μου και θα προσπαθησω!
 


joks

Well-Known Member
1 Μαϊου 2012
367
618
Ευχαριστώ πολύ.
Θα αρχίσω να ψάχνω και αν έχω απορίες δεν θα ντραπω να ρωτήσω.
 
  • Like
Reactions: Dimi_21


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Ευχαριστώ πολύ.
Θα αρχίσω να ψάχνω και αν έχω απορίες δεν θα ντραπω να ρωτήσω.
Nα εισαι καλα!Οτι θες αν μπορω να βοηθησω!
Εξωτερικο θα σου ελεγα :D
Eνιαφερεσαι για γ.π?
 
  • Like
Reactions: joks


joks

Well-Known Member
1 Μαϊου 2012
367
618
Nα εισαι καλα!Οτι θες αν μπορω να βοηθησω!
Εξωτερικο θα σου ελεγα :D
Eνιαφερεσαι για γ.π?
Ψάχνω για ράτσα που να ικανοποιεί τις 3-4 απαιτήσεις που έχω στο μυαλό μου.
Μορφολογικό γπ δεν το συζητώ και ο εργασιακός μου φαινόταν δύσκολος για μικρά παιδιά οπότε είχα ρίξει το ψάξιμο άλλου.
Τελικά οι αρχικές επιλογές δεν προχωράνε και συνεχίζω την αναζήτηση.
Δεν το έχω σε τίποτα να πάρω και τρίτο mixed ενώ ψαχνω, γιατί αν δεν βρω 100% αυτό που θέλω σε καθαρόαιμο δεν προχωράω.
Για να είμαι ειλικρινής απολαμβάνω και το ταξίδι του ψαξιματος των διαφόρων φυλών.
 
  • Like
Reactions: Dimi_21










samsok

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2009
1.091
100
Με παρεξηγήσεις, εννοούσα το πιο μαζεμένο από μια καλή γεννά. Την οποία διαφοροποίηση μπορεί να έχουν σε χαρακτήρα τα αδέρφια στην ίδια γεννά.
Αν έχεις όρεξη να μοιραστείς τις δικές σου εντυπώσεις από την συμβίωση σας θα ήταν παραπάνω από καλοδεχούμενες, ειδικά σε σχέση με παιδιά.
Eχει περασει καιρος και δεν θελω να χαλσω και το ποστ αλλα αν μπορω να δωσω μια βοηθεια...ιδου:μια χαρα τα πανε...
 

Attachments



Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Μιας και έγραψα ξανά μετά από τόσα χρόνια ας κάνω ένα update (όχι ότι ενδιαφέρει και κανέναν αλλά οκ:ROFLMAO:)
Αυτές είναι κάποιες fotos από την φίλη μου την Νατάσσα εδώ είναι περίπου 6+ χρονώνPET_3755.JPGPET_3775.JPGPET_3802.JPG
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf