ICE - Staffordshire Bull Terrier.


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.512
749
Ξεσσαλονικη!!!
θα προσαρμωστει στην ζωη σου.μην κανεις κατι παραπανω απο αυτο που απαιτειται.αγχος πρεπει να εχεις ετσι κ αλλιως για ενα σκυλι που δεν θα ειναι εκπαιδευμενο.κοινωνικοποιηση ,παρολο που ειναι μια μορφη εκπαιδευσης, δεν σημαινει οτι θα μπορεις να εισαι πιο αμεριμνος με το ζωο,η να επιτρεπει στον καθε εναν να πλησιαζει κοντα σου.θα δεις στην πορεια κ θα την καταλαβεις την διαφορα.εγω θα τον κοινωνικοποιουσα μονο σε θορυβους κτλ.αυτους τους θορυβους μπορεις να τους παρεις κ απο την τηλεοραση.απο εκει κ μετα πρωτεραιοτητα εχει η οικογενεια σου.αν ειναι κοντα φροντησε να τους μαθει ολους.αν εχετε πιτσιρικια ακομη καλυτερα.οταν λειπεις περιπου για ποσες μερες εισαι αλλου?
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Μενω μονος μου. Οταν λειπω μπορει να ειναι απο 1 εως 4 μερες. Θα το παιρνω μαζι μου αυτο δεν αλλαζει.
 






ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Αυτο με την τηλεοραση δεν τοπιασα καλα, κοινωνικοποιηση μεσω tv? Αν και εχω αποφυγει να εχω τηλεοραση Λαυρεντη.:cool:
 


Θανος

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2010
605
42
Καλώς το καινούριο το σταφάκι!!! Να σου ζήσει και να περνάτε τέλεια μαζί. Οτι θές να ρωτήσεις ρώτα! Προτίμησε πετσέτες-κασκολ-κάλτσες μπλεγμένες κουβαράκι για παιχνίδι και όχι παντόφλες! Τέλεια που αυξάνονται τα σταφάκια. Και πάλι καλώς τον δέχτηκες
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
χαίρομαι μαζί σου!!!
πολύ ωραίο το κουταβάκι σου
να ζήσει σαν τα ψηλά τα βούνα-να το χαίρεσαι και περιμένω σε αυτό το θέμα πολλές φωτό του καθώς μεγαλώνει και κάνει τα δικά του..........

:) :) :)
 


radionuclide

Well-Known Member
11 Αυγούστου 2010
657
1
Athens
Να τον χαίρεσαι τον ICE είναι πανέμορφος!!
Μην αγχώνεσαι και πολύ, όλα καλά θα πάνε. Να χαίρεσαι την κάθε στιγμή μαζί του!!!
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Καλώς το καινούριο το σταφάκι!!! Να σου ζήσει και να περνάτε τέλεια μαζί. Οτι θές να ρωτήσεις ρώτα! Προτίμησε πετσέτες-κασκολ-κάλτσες μπλεγμένες κουβαράκι για παιχνίδι και όχι παντόφλες! Τέλεια που αυξάνονται τα σταφάκια. Και πάλι καλώς τον δέχτηκες
Χα! Ο δικος σου πολυ φατσα μιλαμε. Τι να ρωτησω? Τα παει καλα με τα αλλα σκυλια? Αυτο ειναι το θεμα μας, με τους ανθρωπους δεν εχω ακουσει να υπαρχουν προβληματα. Απο που τον εχεις παρει, ειμαστε ''συγγενεις''?
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
χαίρομαι μαζί σου!!!
πολύ ωραίο το κουταβάκι σου
να ζήσει σαν τα ψηλά τα βούνα-να το χαίρεσαι και περιμένω σε αυτό το θέμα πολλές φωτό του καθώς μεγαλώνει και κάνει τα δικά του..........

:) :) :)
Θανκς kokoni. Απο φωτο αλλο τιποτα, αν δεν μασουλισει την Lumix...:D

Σας ευχαριστω ολους βασικα!
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Ειμαι περιεργος να μαθω σε τι τοποθεσια μενεις και ειναι τοσο ερημικα.
(οχι οτι ζηλευω βεβαια!!)
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ειμαι περιεργος να μαθω σε τι τοποθεσια μενεις και ειναι τοσο ερημικα.
(οχι οτι ζηλευω βεβαια!!)
Πελοποννησος ειναι, αλλα τις συντεταγμενες θα τις κρατησω μυστικες...
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Δεν εννοω να αποκαλυψεις το τοπονυμιο και τις συντεταγμενες του πυρηνικου καταφυγιου!
Μια περιγραφη του "τοπιου" θα αρκουσε.
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
@harryf3 Ο τοπος ειναι πανεμορφος διπλα στην θαλασσα με ωραια θεα και πολυ ησυχια. Περιφραγμενα 15 στρεμματα. Δεν υπαρχει adsl, ουτε γραμμη τηλεφωνου, εχω παρει το internet κινητης τηλεφωνιας απο την vodafone. To κουταβι ειναι διπλα μου και σε λιγο ζεσταινω νερο για μουλιασμα της κροκετας. 3ο γευμα εν οψη...
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Πανεμορφη φατσα ο μικρος, να σου ζησει και να τον χαιρεσαι καθε στιγμη. Πρεπει να σου πω οτι ειναι μια απο τις αγαπημενες μου ρατσες (4 εχω ολες και ολες), και να ξερεις οτι θα σου σημαδευσει ενα μερος της ζωης σου μιας και ειναι πολυ ξεχωριστοι χαρακτηρες!!!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Πανεμορφη φατσα ο μικρος, να σου ζησει και να τον χαιρεσαι καθε στιγμη. Πρεπει να σου πω οτι ειναι μια απο τις αγαπημενες μου ρατσες (4 εχω ολες και ολες), και να ξερεις οτι θα σου σημαδευσει ενα μερος της ζωης σου μιας και ειναι πολυ ξεχωριστοι χαρακτηρες!!!
Πες κι άλλα, ποιες ειναι οι 4 φυλες...?
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
ICE, υπαρχει οικισμος κοντα? Φανταζομαι ρευμα υπαρχει.
Ειναι μονιμη κατοικια ή εξοχικη?
Ακουγεται τελειο παντως! 15 στρεματα!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.913
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight