ICE - Staffordshire Bull Terrier.




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ






Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Πειτε και καμια κακιά κουβεντα κανενας ρε παιδια!!!! :pir:
Αν και δεν τον έχω γνωρίσει από κοντα, θα πω οτι είναι ο διαβολος μεταμορφωμένος!!!!Αν και, αν ποτέ τον γνωρίσω η αλήθεια είναι οτι δεν θέλω αγριάδες...θα γούσταρα να αρχίσει τις χαρές και να θέλει τις αγκαλιες που θα του εδινα!!!Ειναι φατσα!!! (Sorry ICE αλλα τι να κανω...δεν μου παει η καρδια να πω κακό λογο...)
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Καλα, το πανεμορφος ισως το αντεξω...:rolleyes: Τη λεξη κούκλος μονο μην ακουσω παλι...:D
Πειτε και καμια κακιά κουβεντα κανενας ρε παιδια!!!! :pir:
εμενα δεν μου αρεσει καθολου πλεον.....μια στοματαρα να, ειναι και κοντος...χαλια....
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Αν και δεν τον έχω γνωρίσει από κοντα, θα πω οτι είναι ο διαβολος μεταμορφωμένος!!!!Αν και, αν ποτέ τον γνωρίσω η αλήθεια είναι οτι δεν θέλω αγριάδες...θα γούσταρα να αρχίσει τις χαρές και να θέλει τις αγκαλιες που θα του εδινα!!!Ειναι φατσα!!! (Sorry ICE αλλα τι να κανω...δεν μου παει η καρδια να πω κακό λογο...)
Καλα το αρχισες. Η αληθεια ειναι οτι αυτο ακριβως θα κανει. Στο τελος μας το χαλασες, αλλα συγχωρεισαι λογω διαπιστωσης υπαρξης καλου κινήτρου...
 




Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Ασ'τα αυτά ICE! Κατα βάθος εισαι και εσυ ενας κολλημένος σκυλομπαμπας ο οποίος κάθε φορά που μιλάνε και λένε για το παιδί του το χαμόγελο φτάνει στα αυτιά!!!! (Και μετα αναρωτιόμαστε το παιδί από που πήρε τετοιο χαμόγελο.....:) )
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ασ'τα αυτά ICE! (Και μετα αναρωτιόμαστε το παιδί από που πήρε τετοιο χαμόγελο.....:) )
Η αληθεια ειναι οτι τον πιανουν τα γελια οποτε κραταω την φωτογραφικη, και οποτε του λεω κανενα ανεκδοτο...:cool:
 








ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Περισσοτερο σε βαμπιρ φερνει!!
Αυτο δεν το ειχα σκεφτει, πραγματι πιο πολυ φερνει σε βαμπίρ! :eek:

Όσο μπόι του λείπει τόσο μεγάλες δοντάρες έχει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν ξερω αν το λες χαρην γουστου ή αν κόβει τοσο πολυ το ματι σου, αλλα η αληθεια ειναι οτι εχει πολυ μεγαλα δοντια για το μεγεθος του...:cool:
 








ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Πολυ ωραιος ο Ice. Ποσο ειναι τωρα, πολυ καλα σχηματισμενο τον βλεπω.
Ευχαριστω πολυ Θοδωρη! Τωρα ειναι 12,5 μηνων.
Δυο-τρεις μηνες το πολυ ακομα και ολοκληρωνεται σωματικα. Τωρα κανει το τελικο ''μπάμ'' που λεμε...
Και εγω ειμαι ευχαριστημενος απο το πως αναπτυσεται. Εχω βγαλει και μερικες ακομα κοντινες που φαινεται πολυ καλα η σωματικη του διαπλαση. Καποια στιγμη θα τις ανεβασω και αυτες.
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Δεν ξερω αν το λες χαρην γουστου ή αν κόβει τοσο πολυ το ματι σου, αλλα η αληθεια ειναι οτι εχει πολυ μεγαλα δοντια για το μεγεθος του...:cool:
Τεχνοκράτης άνθρωπος και δεν θα κόβει το μάτι μου???? Εκτός του ότι φαίνεται στα πόδια μπροστά και στο στέρνο του ο κάθε μυς.... όπως είπε και ο Ricos καλοσχηματισμένος φαίνεται!!!!!!!! Άξιος άξιος!!!!!!!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Δεν εχει κανει καθολου γυμναστικη ή τρεξιμο, παρα μονο το παιχνιδι στον κηπο. Δεν ειναι χοντρος ή υπερβαρος, τα πλευρα του ψηλαφιζονται με πολυ ευκολια. Απλα θα εχει σχετικα αυξημενο ογκο τοπικα, λογω dna.



http://imageshack.us/photo/my-images/38/p1020405b.jpg/



 
Last edited:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22