Incredible dogs!!!




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Με το frisbee είναι ακόμη πιο δύσκολα τα πράγματα!
Μπορείς μόνο να το θαυμάζεις σε βιντεάκια και να παρακολουθείς κανά σεμινάριο που και που. Κρίμα! :unsure:
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Αυτό το φανταστικό λοιπόν που βλέπετε, για να το καταφέρουν οι frisbάδες, να ξέρετε ότι μέσα από τα ρούχα τους [στις προπονήσεις τους, έξω από τα ρούχα τους, γιατί δεν τους μένει ρούχο για ρούχο], φοράνε προστατευτικά γιλέκα κυρίως, αλλά και για τα μπούτια, από...kevlar!
Αλλιώς, οι πελώριες μελανιές και οι βαθύτατες νυχιές, είναι ρουτίνα.
 


vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
:) αυτό κάνει μπαμ! δεν μπορεί να πεφτει με δύναμη στην κοιλιά της και να μένει ακίνητη.. Τους καλύτερους κοιλιακούς στον κόσμο να είχε.
 
  • Like
Reactions: mareco


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Αυτό το φανταστικό λοιπόν που βλέπετε, για να το καταφέρουν οι frisbάδες, να ξέρετε ότι μέσα από τα ρούχα τους [στις προπονήσεις τους, έξω από τα ρούχα τους, γιατί δεν τους μένει ρούχο για ρούχο], φοράνε προστατευτικά γιλέκα κυρίως, αλλά και για τα μπούτια, από...kevlar!
Αλλιώς, οι πελώριες μελανιές και οι βαθύτατες νυχιές, είναι ρουτίνα.
το ειχα απορια...
 
  • Like
Reactions: mareco


vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
και φυσικά αυτό είναι επαγγελματικό. Δεν νομίζω ότι η συγκεκριμένη κάνει άλλη δουλειά όλη ημέρα!
Εμείς ακόμη να πάμε μία βόλτα ήρεμη, όχι να παίξουμε και με φρίσμπι! :) :)
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Superdogs!
Ούτε να φανταστώ δεν μπορώ την εκπαίδευση που έχει πέσει.
 
  • Like
Reactions: mareco


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Φοβερο βιντεο το κοιτας με μεγαλη ευχαριστηση..
Ενταξει για την δουλεια που θα εχει ριξει αυτη η γυναικα στα σκυλια αυτα νομιζω δεν εχει νοημα να συζητησουμε,respect απλα..
 
  • Like
Reactions: mareco


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Μας ξεσήκωσες ρε @mareco είχες δεν είχες!!! Ο Έντζο λατρεύει μπαλάκια και πάνω απ' όλα το φρίσμπι κι έτσι μου 'ρχεται να τον βουτήξω αυτή τη στιγμή και να βγούμε για παιχνίδι κι ας ρίχνει τον κατακλυσμό του Νώε (by the way, καλό χειμώνα :p)!! Ενθουσιάζεται κι αυτός κι εγώ και μέχρι στιγμής μόνο από βιντεάκια ότι έχω καταφέρει... Επόμενο στάδιο να μαζέψω κάνα φράγκο για περαιτέρω προπόνηση με τον εκπαιδευτή του... Γενικά δώστου apport και πάρτου την ψυχή και μια σκέψη μας ήταν και το flyball αλλά που...
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Το flyball δεν μου πολυαρέσει :rolleyes:
Εχεις εκπαιδευτή, που σκαμπάζει και από frisbee; (y)
 
  • Like
Reactions: ioanna a




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Ναι! ;) Το flyball η αλήθεια είναι ότι κι εμένα μου φαίνεται κομματάκι ξενέρωτο αλλά ο Έντζο θα ενθουσιαστεί!!
 
  • Like
Reactions: mareco






jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Σιγα εμενα τα κανει αυτα η Αστριντ απο μονη της χωρις φρισμπι... πηδαει πανω σου ανεβαινει στο κεφαλι...αν παμε εχουμε την πρωτια...

Περα απο την πλακα.. νομιζω οτι ειναι απο τα πιο διασκεδαστικα σπορ , freestyle κι τσαχπινιες
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3