jack russell??? ξανά σκέψου το!!!


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Πανέμορφα πανέξυπνα διαολια θετικό? αρνητικό? όπως νιώθετε!

Θέλετε να συγκάτοικήσετε με ένα τζακ? ράσσελ? ή τον αντεροβγάλτη?

το δεύτερο θα ήταν πιο νορμαλ!

Σας ξεγελάει το μικρόσωμο ε? ΧΑ το αλουπουδοφατσάκι? ΧΑΧΑ

Ετοιμαστείτε για non stop ενέργεια, για κτητικότητα στο αφεντικό για κυριαρχία στο σπίτι! ΑΑ και για τρίχα πολύ τρίχα

αυτά......
 






avapimou

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
176
24
νικαια
ξανα κ ξανα θα ελεγα..... δε ξερω αν ειναι ο δικος μου (ΜΟΝΟ) αλλα ειναι τοσο εξυπνο ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙ!!!!
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
ξανα κ ξανα θα ελεγα..... δε ξερω αν ειναι ο δικος μου (ΜΟΝΟ) αλλα ειναι τοσο εξυπνο ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙ!!!!
όσοι έχουμε δεν το μετανιώνουμε (λέμε τώρα) αλλά να προλάβουμε και κανέναν άλλο Χριστιανό Μωαμεθανό
 


avapimou

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
176
24
νικαια
όσοι έχουμε δεν το μετανιώνουμε (λέμε τώρα) αλλά να προλάβουμε και κανέναν άλλο Χριστιανό Μωαμεθανό
μα να μην τους αφησουμε να πεσουν ξεροι στο πατωμα μετα απο βολτα με το jrt γιατι μωρεεε? να μη ζησουν ενα τετοιο φαντασμαγορικο γεγονος??? ενα εχω να πω.... μια μερα παρεα με μεμο επεισε ηδη 2 ατομα που ηθελαν ρασελ!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΤΕ χαχαχαχαχα δειλοι.΄...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
μα να μην τους αφησουμε να πεσουν ξεροι στο πατωμα μετα απο βολτα με το jrt γιατι μωρεεε? να μη ζησουν ενα τετοιο φαντασμαγορικο γεγονος??? ενα εχω να πω.... μια μερα παρεα με μεμο επεισε ηδη 2 ατομα που ηθελαν ρασελ!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΟΤΕ χαχαχαχαχα δειλοι.΄...

ενστικτο αυτοσυντηρησης λεγεται αγαπητη μου! Αν ειναι να καταλήξουν με λεξοτανιλ, ετσι που εγινε το σύστημα υγείας, ειστε ασυμφοροι!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Στην γειτονιά μου βλέπω συχνά πυκνά κουτάβια jack russel και μετά εξαφανίζονται!!!! Δεν τα ξαναβλέπω ενήλικα να βγαίνουν βόλτες...
Νομίζω ότι την έχουν πατήσει πολύ λόγω μεγέθους και φυσικά αυτός που την πατάει τελικά είναι ο σκύλος!
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Πραγματικά πιστευω ότι πρέπει να εισαι φορεστ γκαμπ πριν απο το μαραθώνιο για να καλύψεις τις ενεργειακές ανάγκες αυτου του μικρου σατανά. Αναρωτιέται κανείς ποσα λιτρα αδρεναλίνης κυλάνε στα αγγεία του. Πρόσθεσε τρίχα και κουμανταδόρικη διάθεση και το μίγμα μυρίζει μπαρούτι :)
Συγχαρητήρια σε όσους τα κατάφεραν, ήρωες και ηρωίδες :)
 


Robin

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2013
217
2
Δυτική Μακεδονία
Γιαυτό μου έκανε εντύπωση που είπε μια εκπαιδεύτρια σε άλλο thread ότι αν δεν θες να ασχολείσαι με εκτόνωση πάρε ένα μικρό. Για τα ράσελ δεν γνωρίζω αλλά και το mini pinscher μου είναι πραγματικά ακούραστο.. και για να κουραστεί από την διαδρομή κουζίνα - δωμάτιο θα πρέπει το σπίτι να είναι 2 χιλιόμετρα
 




Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
καταπληκτικο ζωντανο κι ας ειναι on crack μονιμως...

ενα διασημο και πολυ αγαπημενο μου...οσοι το προλαβαν θα καταλαβουν τι λεω...:D

Tales Of the Gold Monkey (1983) (Greek) - YouTube
Σαφώς και είναι εξαιρετικό ζωντανό απλά όσοι έχουν ασχοληθεί με την φυλή έχουν έναν λόγο παραπάνω να λένε ΜΗΝ το πάρεις αν δεν ξέρεις :rolleyes:
 


Reinmeister

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2013
301
85
Σαφώς και είναι εξαιρετικό ζωντανό απλά όσοι έχουν ασχοληθεί με την φυλή έχουν έναν λόγο παραπάνω να λένε ΜΗΝ το πάρεις αν δεν ξέρεις :rolleyes:
συμφωνοι...καλυτερα λιγοτερα jack russel παρα περισσοτερα στον δρομο,κατι ομως που δεν αναιρει την αξια του σκυλου...θυμαμαι χαρακτηριστικα ,οτι εκτιμησα πολυ την φυλη μετα απο μια διωρη ενασχοληση με ενα απο αυτα...

ιδιαιτερα εντονη αντιληπτικη ευφυια και πολυ καλες αντιδρασεις σε υπακοη,παροτι δεν ημουν ιδιοκτητης,παρα μονο βοηθος της ιδιοκτητριας στην χειραγωγηση του...

οφειλω παντως να ομολογησω οτι στο παιχνιδι που καναμε μου φτασε η γλωσσα στα πατωματα με τον κερατα...
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Έχω κάπου ένα παλιό βίντεο με το jrt της κολλητής μου να τρέχει πάνω κάτω σα δαιμονισμένο με ένα άδειο μπουκάλι νερού και σε κάποια φάση να επιτίθεται στην κάμερα. Θα το πόσταρα για να δείξω πόσο λίγη ενέργεια έχουν αλλά δε μπορώ να εκθέσω το παιδί αλλουνού δημοσίως!
 




russellKind

Well-Known Member
14 Ιουνίου 2010
948
4
Αυτα τα σκυλια δεν θελουν μονο εκπαιδευτη αλλα εξορκιστη χαχα!Θυμαμαι τον δικο μου που οταν ηταν κουταβι επαιζε με αλλον σκυλο αρσενικο 25-30 κιλων για 2 ωρες.Κουραστηκαμε να τον βλεπουμε.Στο τελος ο μεγαλοσωμος δεν αντεξε αλλο και πηγε μεσα στο σπιτακι του να ξεκουραστει αλλα ο δικος μου τον ενοχλουσε ακομα.
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα


Οταν θελει ειναι κυριος!!!
Αλλα οταν τον πιανουν τα διαολια!!!!
3 πιπιλες και 2-3 πανακια τα εχει αρπαξει σε χρονους dt...
Τώρα τι να πω... μετά από αυτή την εικόνα, τα λόγια ειναι περιττα!!!
 




ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Ας εκτεθούμε εμείς λοιπόν :p

[video=youtube;T_7CXbynWuc]http://www.youtube.com/watch?v=T_7CXbynWuc[/video]



40 φουρναρης τετοιο σουτ δεν εχω ξαναδει απο κοριτσι ! :shock:

ο ερμης λες και εχει πιει 3 ρεντ μπουλ μονοκοπανια ! :xD: