Keeper θεσσαλονικη


Elios

Well-Known Member
8 Μαϊου 2017
161
157
31
Καλημερα,
Κατεληξα στην αποφαση οτι ειναι καλυτερο για την faith να μην ερθει μαζι μου Παρο καθως τελικα η διαμονη δεν ειναι μια βδομαδα οσο νομιζα αλλα 5 μερες. Ε και την λυπαμε να την υποβαλω σε τετοια διαδικασια για 4 μερες καθαρες.

Θα απουσιαζω 8 με 14 του Ιουλη, η FAITH ειναι ενα μινι σναουτσερ 3μιση μηνων τωρα.
Αν γνωριζετε καποιον εμπιστο keeper η αν μπορειτε εσεις και εχετε εμπειρια θα μπορουσαμε να το δουμε.
Μετσ του αζημιωτου φυσικα.
Σε κεννελς και ξενοδοχεια δεν μπορει να παει λογο ηλικιας καθως αρκετα θελουν μονο πιο μεγαλα σκυλια.
Screenshot_2017-06-17-14-33-34.png
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.884
Σε κεννελς και ξενοδοχεια δεν μπορει να παει λογο ηλικιας καθως αρκετα θελουν μονο πιο μεγαλα σκυλια.
Έχεις επικοινωνήσει και σου έχουν πει έτσι;
Μήπως απλώς εννοούν, να έχει τελειώσει τα εμβόλια, που είναι και σωστό;
Δεν θα τα έχει τελειώσει μέχρι τότε;
 


Elios

Well-Known Member
8 Μαϊου 2017
161
157
31
Εχω δει στα site τους οτι πρεπει να ειναι πανω απο καποια ηλικια.
Τα εμβολια τα τελεισαμε.
Η αληθεια δεν επικοινωνησα μαζι τους καθως το κεννελ δεν ειναι η πρωτη μου επιθυμια. Φανταζομε οτι αν δεν βρεθει καποιος keeper θα βρω ενα ξενοδοχειο.
 


Elios

Well-Known Member
8 Μαϊου 2017
161
157
31
Οκ βρηκαμε το kynagon στα βασιλικα.
Ειναι κ εκπαιδευτες οι ανθρωποι οποτε ειναι μια πρωτη αξιολογηση αν θα ακολουθηση βυ απο σεπτεμβρη.
Ευχαριστω.
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Α, εγραψες δεν ήθελες ξενοδοχείο στην αρχή και δεν το ανέφερα το kynagon. Έχω μάθει για 2 καλές εμπειρίες, αλλά πάει καιρός, αν θες αφού πατε να μας πεις και πως ήταν για σας, με ενδιαφέρει. Θενκς!
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli and mareco


Elios

Well-Known Member
8 Μαϊου 2017
161
157
31
Δεν προτιμουσα αλλα δεν βρηκα κατι αξιολογο απο σιττερ, ως αγχωδης θελω να κλεινω ανοιχτες υποχρεωσεις και μεχρι το 2019:mad: γιαυτο μπαμ μπαμ βρηκα το kynagon.
Μεσα Ιουλη παμε θα ενημερωσουμε!!
 
  • Like
Reactions: Estranged


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf