Labrador κάθεται μονόπατα?


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Καλύτερα θα ήταν να μην ξόδευες το χρόνο σου πιο επικοδομοιτικά αντί να πουλάς πνεύμα...
Αν δεν ξοδέψουν τον χρόνο τους όλοι εδώ που σου απαντούν, και κατά την γνώμη μου, μέχρι στιγμής στην δική σου περίπτωση, χωρίς κανένα απολύτως στυλάκι...δεν πρόκειται να πάρεις απαντήσεις στα προβλήματά σου. Καλύτερα λοιπόν, να σταματήσεις να νομίζεις ότι κάποιος σε προσβάλλει και να απορροφήσεις όσα σου λένε, για καλό του σκύλου σου. Τα γλιστερά πατώματα είναι κίνδυνος για τα κουτάβια. Τέλος. Σου δώσανε συμβουλές. Αν θέλεις κράτα τες.
 






galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
Αυτο μαλλον περασε στο ντουκου και μειναμε στα γλυστερα πατωματα.
καθολου στο ντουκου δεν περασε! γιατι το λες αυτο? επειδη προτειναμε ΚΑΙ μοκετες?
οπως και να χει ομως το σκυλι δεν πρεπει να γλιστραει .
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Το σκυλι ειναι υποψηφιο για ορθοπεδικη παθηση και χρειαζεται εξεταση. Παραπανω δεν χρειαζεται να πουμε εδω ισως. Πιθανον καθεται μονοπατα επειδη ετσι αισθανεται καλυτερα. Οι μοκετες καλες ειναι κι αυτες. Ας παει στον ορθοπεδικο και μετα πεταγεται και στον μοκετά.
 






elliminator

Member
21 Οκτωβρίου 2010
13
0
Αυτο μαλλον περασε στο ντουκου και μειναμε στα γλυστερα πατωματα.
Ήδη πήγα και μου είπε πως δεν είναι τίποτα μετά από 300 στάσεις που τον βάλαμε να κάτσει.
Ξέχασα όμως να loggarο από το κινητό μου για να σας απαντήσω άμεσα...
 


elliminator

Member
21 Οκτωβρίου 2010
13
0
Αν δεν ξοδέψουν τον χρόνο τους όλοι εδώ που σου απαντούν, και κατά την γνώμη μου, μέχρι στιγμής στην δική σου περίπτωση, χωρίς κανένα απολύτως στυλάκι...δεν πρόκειται να πάρεις απαντήσεις στα προβλήματά σου. Καλύτερα λοιπόν, να σταματήσεις να νομίζεις ότι κάποιος σε προσβάλλει και να απορροφήσεις όσα σου λένε, για καλό του σκύλου σου. Τα γλιστερά πατώματα είναι κίνδυνος για τα κουτάβια. Τέλος. Σου δώσανε συμβουλές. Αν θέλεις κράτα τες.
Πίστεψε με δεν θα μπω σε αντιπαράθεση μαζί σου γιατί κρίνοντας από τα post count σου δεν θα τελειώσουμε ποτέ.
Cya
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Πίστεψε με δεν θα μπω σε αντιπαράθεση μαζί σου γιατί κρίνοντας από τα post count σου δεν θα τελειώσουμε ποτέ.
Cya
Ασχολήθηκες με τον σκύλο σου, πήρες τις συμβουλές σου, πήγες στον γιατρό σου. Κι εδώ τέλος.

Αν κατά την γνώμη σου, τα post count του καθενός μας, αποτελούν κριτήριο και επιχείρημα για οτιδήποτε, με γειά σου με χαρά σου. Εγώ αδυνατώ να δω την συσχέτιση.
Για το καλό του σκύλου σου όμως, ίσως θα πρέπει να μπαίνεις σε αντιπαραθέσεις.
 
Last edited:




elliminator

Member
21 Οκτωβρίου 2010
13
0
Ποια ήταν η εξήγηση του γιατρού, γιατί κάθεται έτσι;
Τίποτα το ανησυχητικό σε πρώτη φάση.
Για να είμαι 100% σίγουρος θα κάνουμε ακτινογραφία και καλύτερη ψιλάφιση όσο θα ναρκωθεί την Τετάρτη.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981