mastiff napolitano ή cane corso?


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Στο γκαράζ???? και θα έχει άμεση πρόσβαση όπου και αν είσαι εσυ εννόεις???
 




pch

Member
17 Απριλίου 2010
23
0
σε κλεφτες φιλε kopriti αφου για κλεφτες μιλαμε.
Εκτος αν πιστευεις οτι οι κλεφτες σκυλων χρησιμοποιουν αναισθητικα.

Δυστυχως εχω παρατηρησει οτι υπαρχει μεγαλη δοση ειρωνιας σε αυτο το forum απο καποιους , και πραγματικα λυπαμαι γι αυτο
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
σε κλεφτες φιλε kopriti αφου για κλεφτες μιλαμε.
Εκτος αν πιστευεις οτι οι κλεφτες σκυλων χρησιμοποιουν αναισθητικα
Φυσικά και χρησιμοποιούν και χωρίς καμία ειρωνία
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
σε κλεφτες φιλε kopriti αφου για κλεφτες μιλαμε.
Εκτος αν πιστευεις οτι οι κλεφτες σκυλων χρησιμοποιουν αναισθητικα.

Δυστυχως εχω παρατηρησει οτι υπαρχει μεγαλη δοση ειρωνιας σε αυτο το forum απο καποιους , και πραγματικα λυπαμαι γι αυτο
Καμία ειρωνία. Αν πιστεύεις οτι αν θέλουν να κλέψουν το σκύλο ή το σπίτι σου, θα τους σταματήσει ο σκύλος, είσαι αφελής.
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
σε κλεφτες φιλε kopriti αφου για κλεφτες μιλαμε.
Εκτος αν πιστευεις οτι οι κλεφτες σκυλων χρησιμοποιουν αναισθητικα.
Για ντογκο δεν ψαχνεις? Και το θελεις και για τους κλεφτες? Ασυμβιβαστα πραγματα ψαχνεις φιλε.
 


vasiliki68

Well-Known Member
2 Μαρτίου 2010
526
2
Αμαλιάδα
Πάντως σε σπίτι γνωστής μου έριξαν αναισθητικό στα σκυλιά τους και μπήκαν την ώρα που κοιμόντουσαν
 




TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
εγώ αυτό που ΔΕΝ θέλω να ακούσω είναι.....''σκυλί που δεν μπορεί να προστατέψει τον εαυτό του απο τους κλέφτες'' δεν κάνει για μένα, δεν είναι σόι, ας το κλέψουν γιατί είναι άχρηστο....

ξέρω, προτρέχω......... αλλά εδώ στο φόρουμ δυστυχώς έχουν ειπωθεί ΚΑΙ αυτά ....:(:mad:
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
εγώ αυτό που ΔΕΝ θέλω να ακούσω είναι.....''σκυλί που δεν μπορεί να προστατέψει τον εαυτό του απο τους κλέφτες'' δεν κάνει για μένα, δεν είναι σόι, ας το κλέψουν γιατί είναι άχρηστο....

ξέρω, προτρέχω......... αλλά εδώ στο φόρουμ δυστυχώς έχουν ειπωθεί ΚΑΙ αυτά ....:(:mad:
+1000 όπως και το "να δικαιολογεί το φαγητό που τρώει"
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
+1000 όπως και το "να δικαιολογεί το φαγητό που τρώει"
Ναι, λες και ο καθε χαραμοφάης εκει εξω που τον ταϊζει ο μπαμπας του μεχρι να 35, δικαιολογει το φαγητο που τρωει!
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Ναι, λες και ο καθε χαραμοφάης εκει εξω που τον ταϊζει ο μπαμπας του μεχρι να 35, δικαιολογει το φαγητο που τρωει!
Συμφωνούμε απόλυτα αλλά το έχουμε ακούσει και αυτό!!!!!!! Αλλά ο κάθε χαραμοφάης είναι το ΠΑΙΔΙ!!!!!!!!!!!! που στην τελική μπορεί να σου γυρίσει και ένα "Αει στο διάολο" ενώ ο σκύλος???
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
χχαχαχαχαχαχα!!!!το δικαιολογουν αλλοι για αυτον ρε συ!δεν τον ενδιεφερε κιολας!αφου το μπακιρι πεφτει!
 




lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
στην επαρχια ακομη ζουνε με την νοοτροπια οτι το αγριο σκυλι που μασαει σιδερα κ τρωει πετρες ειναι φυλακας.κ φυσικα στην αυλη...με τα μουτρα κολλημενα στην αυλοπορτα να λεει στον ληστη:ΕΛΑ ΡΕ!ΓΟΥΦ ΓΟΥΦ!ΣΕ ΕΧΩ!ΕΛΑ ΕΛΑ ΓΟΥΦ!ΡΙΞΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!ΓΟΥΦ..ΓΟΥΦ!!!ΡΕ ΣΥ...ΟΜΟΡΦΟς ΕΙΣΑΙ!!!ΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ!!!!ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ...ΤΑ ΒΛΕΦΑΡΑ ΜΟΥ γουφ...γου...γγγ...τι...χ...α..ρα...
 


minpinkiller

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2009
1.173
18
35
Ξεσσαλονίκη
με τα μουτρα κολλημενα στην αυλοπορτα να λεει στον ληστη:ΕΛΑ ΡΕ!ΓΟΥΦ ΓΟΥΦ!ΣΕ ΕΧΩ!ΕΛΑ ΕΛΑ ΓΟΥΦ!ΡΙΞΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!ΓΟΥΦ..ΓΟΥΦ!!!ΡΕ ΣΥ...ΟΜΟΡΦΟς ΕΙΣΑΙ!!!ΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ!!!!ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ...ΤΑ ΒΛΕΦΑΡΑ ΜΟΥ γουφ...γου...γγγ...τι...χ...α..ρα...
Αχαχαχαχααχαχαχαχαχαχα!
 


dionusis

Active Member
7 Μαρτίου 2010
27
0
στην επαρχια ακομη ζουνε με την νοοτροπια οτι το αγριο σκυλι που μασαει σιδερα κ τρωει πετρες ειναι φυλακας.κ φυσικα στην αυλη...με τα μουτρα κολλημενα στην αυλοπορτα να λεει στον ληστη:ΕΛΑ ΡΕ!ΓΟΥΦ ΓΟΥΦ!ΣΕ ΕΧΩ!ΕΛΑ ΕΛΑ ΓΟΥΦ!ΡΙΞΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!ΓΟΥΦ..ΓΟΥΦ!!!ΡΕ ΣΥ...ΟΜΟΡΦΟς ΕΙΣΑΙ!!!ΕΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ!!!!ΤΙ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ...ΤΑ ΒΛΕΦΑΡΑ ΜΟΥ γουφ...γου...γγγ...τι...χ...α..ρα...
Επειδή μένω σε επαρχία θα σε πρακαλούσα να μην το γενικεύεις!!!Δημιουργείς λάθος εντυπώσεις κ αναλήθειες!Όπου κ να μένεις αρκεί να θες να ενημερωθείς..!Εσείς είστε καλύτεροι στις μεγαλουπόλεις???Μην γενικεύεις
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
δεν θελω να προσβαλω κανεναν.το υψηλο ποσοστο απο κατι,ειναι αυτο που θα χαρακτηρισει το υπολοιπο πληθος, δυστυχως ,κ επειδη εχω ζησει κ συνεχως παω στην επαρχια,το μονο που βλεπω ειναι αυτο που ειπα κ το γενικευω.ζουνε με τους μυθους.ξαναλεω,δεν θελω να προσβαλω κανεναν.αν εσυ κ καποιοι αλλοι καθεστε κ ενημερωνεστε,μπραβο σας.πανε μια βολτα ομως απο ενα καφενειο,πανε σε καμια πλατεια κ ακου...ο,τι ναναι λεει ο καθε ενας.τρωει το σκυλι αυγα?βρασε ενα αυγο κ δωστου το να το φαει.δεν γαυγιζει το σκυλι?δεν ειναι καλος φυλακας,να το παμε στο βουνο να το παρατησουμε.

μην τα περνεις στραβα αυτα που σου λεω.δεν ειστε κατωτεροι απο εμας σε κατι.μην νιωθεις οτι λεω κατι τετοιο.εκ των πραγματων στα χωρια ,γιατι για χωρια μιλαω εγω,τα σκυλια τα εχουν κυριος για εργασια.ποτε δεν θα καθησουν να ασχοληθουν αρκετα ωστε να τα δουν διαφορετικα.αν παρολα αυτα το βλεπεις παλι στραβα,αντε να σου πω οτι δεν μιλαω για το μερος σου,αλλα μιλαω για το χωριο μου.πιο συγκεκρημενο δεν γινεται.
 
Last edited:


dionusis

Active Member
7 Μαρτίου 2010
27
0
Ok.Τωρα το λες καλύτερα...Το μεγαλύτερο ποσοστό θα έλεγα(όχι όλοι) κ δεν βάζουν μυαλό....
(ξέρεις από καφενεία??!!...πολύ σε πάω!offtopic)
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
σπαω πλακα με τους παππουδες!ολα τα λεφτα!μην φανταστεις οτι τρεχω απο κεφενειο σε καφενειο,αλλα οπωτε παω στο χωριο την βολτα μου την κανω!γενικα παντως τα εχουμε δει τα πραγματα πως ειναι στην επαρχια για αυτο κ εγινε τετοια αναφορα.αν ζουμε εμεις στην πολη στον μεσαιωνα,στην επαρχια με τα σκυλια ειναι ακομη στην εποχη του χαλκου.