Mastino Napoletano






GRECO

Well-Known Member
3 Απριλίου 2008
103
1
WWW.MASTINO.GR
βεβαιως και να ερθεται !το μαυρο κουταβι μαλον δεν θα προλαβεται να το δειται παει για καναδα .το γκριζο μπορει να ειναι εδωMAYRI3..jpg
 






Guazu'

Well-Known Member
10 Σεπτεμβρίου 2010
91
0
32
Πειραιάς
www.facebook.com
Παιδιά αν και ξέμπαρκος στο θέμα αυτό, θα ήθελα πολύ να έρθω κι εγώ να δω τα σκυλιά!! Τα Mastino είναι υπέροχα...Είδα ένα θηλυκό από την Αίγινα στην τελευταία έκθεση του Κ.Ο.Ε. και τρελάθηκα!! :D
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
εκπαιδευτικη εκδρομη του dogforum στον πολυχωρο φουρναρακου
εγω παντως θα σας προειδοποιησω απο τωρα πηγαιντε χωρις λεφτα και χωρις αυτοκινητο γιατι πολυ δυσκολα θα φυγετε χωρις κουταβι (και αντε να εχει ο ανθρωπος να σας δωσει φοβαμαι μην του βουτηξετε κανενα γιατι ειστε και παλιοχαρακτηρες).
 




johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
...και αντε να εχει ο ανθρωπος να σας δωσει φοβαμαι μην του βουτηξετε κανενα γιατι ειστε και παλιοχαρακτηρες
Πολύ Καλό!!!:D

Εντάξει, υποσχόμαστε να είμαστε ...κόσμιοι:cool:
 


Darkness

Well-Known Member
8 Απριλίου 2010
792
4
Απλά δεν είναι και μικρή απόφαση να φέρεις τρίτο σκύλο στο σπίτι, πρέπει να σκεφτώ τα πάντα και αν όντως έχω τα κουράγια...
Τρίτο σκυλί και να είναι Μαστίφ; Γουάου, πρέπει να είσαι πολύ θαρραλέος Billy


Κι αφού έχεις τέτοια τρέλα, να σου αφιερώσω φωτο της Chryssa






(Ναι, ναι, το μικρό διαολάκι είναι ο Ούζος ;) )
 

Attachments

Last edited:




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
είναι και βαριά....δεν χωράνε και σε σακίδιο πλάτης....πακέτο....μας βλέπω να τρώμε φυστίκι στο πλοίο της επιστροφής και να χαζευουμε τις φωτογραφίες..........
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
α καλά ναι ,αυτό χωράει αλλά θα κάνει πολύ φασαρία-και θα το ακούσεις :lol:
δεν πιστεύω να τα έχεις για τίποτα designer dogs τύπου mastino mexicano ή mastinaoua ??? :D:D:D:D:D:D
 




kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
πάντως -πέρα απο την πλάκα-πολύ ωραία σκυλιά και πολύ ωραίος χώρος-στην άλλη μου ζωή ας ήμουν σκύλος σας :)
μόνο να μην ήμουν θυληκό τσιουάουα και έπαιζε πράγματι σχέδιο για μαστινάουα :lol:
 






Darkness

Well-Known Member
8 Απριλίου 2010
792
4
Η μανδάμ Chryssa ανήκει πλέον στα τετράποδα αγγελάκια :)
Ήταν η κούκλα του καλού μου, έζησε 10 γεμάτα, υπέροχα χρόνια.
Ακόμα και 3 χρόνια μετά, όταν μιλάει για κείνη, δακρύζει..
Απίστευτο σκυλί και πανέμορφη με αυτό το μπλε-μαύρο χρώμα της :)

Είναι το Μαστίνο που σου έλεγα σε κάποια πμ που είχαμε ανταλλάξει το καλοκαίρι :)
 
Last edited: