Me and my dog


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Τι να πω, είμαι πολύ αθώος.. :ROFLMAO:΄
Καλά, καλά κύριος -- the lady [gentleman] doth protest too much, methinks :LOL::LOL:
Τώρα θα με βάλεις να διαφωνήσω με τον William Shakespeare και δεν το θέλω..:cool:
Χωρίς πλάκα, όταν ξέρεις ότι φοράς μαγιό, δεν κάθεσαι να το σκεφτείς αν η συγκεκριμένη φωτογραφία δίνει τη αντίθετη εντύπωση. Το σκυλί και τη φάτσα μου κοίταζα. Δεν πέτυχε, έτυχε!! Διασκεδαστικό, δε λέω.. :)
Εγώ, δηλαδή, γιατί δε σκέφτηκα, ότι η stamatia ποζάρει bottomless στη φωτογραφία της; :D Γιατί δεν έχω βρώμικο μυαλό! Για αυτό! ;)
Αλλά τώρα που την ξανακοιτάω και που το ξανασκέφτομαι.. o_O @stamatia !! Μήπως έχεις να μας εξομολογηθείς κάτι; :rolleyes:Συμπληρωματική φωτογραφία για τη διάψευση διαθέτεις; :whistle:
:ROFLMAO:

Μούζη τη λέω, αλλά ενίοτε τη λέω και "το Μουζί" μου χαϊδευτικά.. Το χροντραίνετε.. Ε!:mad::D:ROFLMAO:
 
Last edited:








d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Μέχρι να πάρψ το
Οριστε μπρε ο @spyv εβαλε την σωστη την ποζα να σας ξεστραβωσει. Απο κατω το ζωο, να μην σας κλεβει την δοξα, λεμεεεε...
Μόλις αποκτήσω τη Ρώσικη Τεριεδούμπα, υπόσχομαι να επανορθώσω. Μια σταλιά Σναουτσεράκι που να το πλακώνω..
 
  • Like
Reactions: matilda










ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
Ρε τι έχουμε πάθει.... εξόλης και προολης το κάνατε το μαγαζί :coffee:

Άντε να βαλω και μια με την Χιόνα δυο μηνών μόλις ειχε ερθει...:LOL:

Δεν πιστευω να σας πειραζει και το στράπλες...;;; :D


image.jpeg
 


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Ευτυχώς που ήρθε η χιονα στην ζωή σου και σε έκανε άνθρωπο.
Εκτός από τα πολλά κιλά που έχασες (μάλλον σου τρώει το φαΐ σου πριν προλάβεις να το φας), ντυνοσουν και χάλια.
Βρε μέχρι και το μουστάκι σε έβαλε να ξύρισεις.:D