Meet Bella!!!


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
μμμ,κούκλα είναι όντως:).Να σου ζήσει!!!Φυσικά περιμένουμε περισσότερες φωτό.Τα κουτάβια πριν το πάρεις χαμπάρι γίνονται γαϊδούρια ολόκληρα,γι'αυτό βιάσου με την φωτ.μηχανή,αν δεν βγάλεις πολλές φωτό τώρα θα το μετανοιώσεις αργότερα;)
Πραγματικά... Με αφορμή αυτό να πω πόοοοοσο έχω μετανιώσει που δεν έβγαζα το παιδί συνέχεια φωτογραφίες το λίγο καιρό που ήταν κουτάβι. Οι λίγες που έβγαλα χάθηκαν και μου έμεινε μόνο μία που εχει σώσει η κολλητή μου :(
Μην κάνεις το ίδιο...
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Σκαναρε την!! Ζω να δω αυτη τη φατσα σε βερσιον κουταβι!!!!:D:D:D
 






dali

Well-Known Member
5 Ιουνίου 2008
335
0
37
Διόνυσος
Μπορείς απλά να την φωτογραφήσεις με το κινητό ή με μία φωτογραφική και να την περάσεις μετά να την δούμε, δεν χρειάζεται να είναι και τέλεια...;)
 








Gas

Well-Known Member
29 Μαϊου 2008
128
0
43
[ame="http://youtube.com/watch?v=ShtfdUTqJao"]YouTube - Bella the husky 2[/ame]

[ame="http://youtube.com/watch?v=S2tluQpbZmg"]YouTube - Bella the husky[/ame]

we are online!
 




xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Axoυουου κουκλα! τι θα γινει ρε παιδια δε θλα μου μεινει σαλιο απ το φτυσιμο!
 


GAIA LYKAIA

Well-Known Member
30 Δεκεμβρίου 2007
614
16
56
Θεσσαλονίκη
gaialykaia.com
Πραγματικά η Bella είναι ένα θαυμάσιο πλάσμα, γεμάτο ζωή και αγάπη :)

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που τον τελευταίο καιρό νέοι σύντροφοι επιλέγουν θηλυκά χάσκυ. Το χάσκυ είναι ένα πολύ ζεστό (συναισθηματικά) σκυλί και το θυληκό, ακόμα περισσότερο. Θα μπορούσα να πω ότι το Χάσκυ είναι άνετα η "διασταύρωση" του σκύλου με τη γάτα (ίδια μανία καθαριότητας, ίδια ανεξαρτησία, ίδια αναζήτηση θαλπωρής) - μεταφορικά το εννοώ, για να μην παρεξηγούμε.... μην ακούσω κιόλας σε λίγο καιρό ανθρώπους να το αναφέρουν ως γεγονός..... (βλ. εδώ)

Και το πιό ευχάριστο είναι ότι αυτά τα χάσκυ βρίσκουν πραγματικούς συντρόφους σε αυτή τη ζωή τους, ανθρώπους που τα αγαπάνε πραγματικά για αυτό που είναι και όχι για αυτά που θα θέλαν να είναι... Μόνo έτσι η αγάπη είναι πραγματική...

Οπότε, συγχαρητήρια Λευτέρη & Σελήνη, Κωνσταντίνε & Bella, Αντώνη & Φοίβη!
 
Last edited:


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Ax ναι ναι ναι!! Ακριβως αυτο που ειναι οχι αυτο που θελω!! Αχ πολυ μου αρεσουν οι αποψεις σου!!:D:D
 


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Μου θυμίζει ληστή με τους μαύρους κύκλους στα ματάκια της :):)
Είναι πάρα πολύ όμορφη!!*agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas*
 




dali

Well-Known Member
5 Ιουνίου 2008
335
0
37
Διόνυσος
Μου θυμίζει ληστή με τους μαύρους κύκλους στα ματάκια της :):)
Είναι πάρα πολύ όμορφη!!*agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas*
Ναι πράγματι...:D Αυτό ήταν το πρώτο πράγμα που πρόσεξα με το που την είδα...Είναι μια κούκλα...:)
 


Gas

Well-Known Member
29 Μαϊου 2008
128
0
43
Πραγματικά η Bella είναι ένα θαυμάσιο πλάσμα, γεμάτο ζωή και αγάπη :)

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που τον τελευταίο καιρό νέοι σύντροφοι επιλέγουν θηλυκά χάσκυ. Το χάσκυ είναι ένα πολύ ζεστό (συναισθηματικά) σκυλί και το θυληκό, ακόμα περισσότερο. Θα μπορούσα να πω ότι το Χάσκυ είναι άνετα η "διασταύρωση" του σκύλου με τη γάτα (ίδια μανία καθαριότητας, ίδια ανεξαρτησία, ίδια αναζήτηση θαλπωρής) - μεταφορικά το εννοώ, για να μην παρεξηγούμε.... μην ακούσω κιόλας σε λίγο καιρό ανθρώπους να το αναφέρουν ως γεγονός..... (βλ. εδώ)

Και το πιό ευχάριστο είναι ότι αυτά τα χάσκυ βρίσκουν πραγματικούς συντρόφους σε αυτή τη ζωή τους, ανθρώπους που τα αγαπάνε πραγματικά για αυτό που είναι και όχι για αυτά που θα θέλαν να είναι... Μόνo έτσι η αγάπη είναι πραγματική...

Οπότε, συγχαρητήρια Λευτέρη & Σελήνη, Κωνσταντίνε & Bella, Αντώνη & Φοίβη!
Gaia Lukaia η Φοιβη ειναι δικο σας κατορθωμα? ποπο τελικα μια μικρη παρεα ειμαστε!!! :):):):):) ευχαριστω για τα συνχαρητηρια....
 




antonis_xl

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2008
92
0
Ειναι τρελα η Bella θα δεις ποσο πολλη θα αλλαξει ολη σου την ζωη, ειναι απιστευτα σκυλια τα Hasky να σου ζησει και ευχομαι καπια στιγμη να μπορεσουμε να βρεθουμε να γνωριστουν και τα σκυλια

Νομιζω οτι με τοσα Hasky στο Forum ηρθε καιρος να μας χοριγησετε ενα ελκυθρο!!!

Οχι η φοιβη δεν ειναι κατορθομα της GAIA LYKAIA μακαρι να ήταν, αν και τωρα που ο χωρος μας φτανει για 15 σκυλια θα επισκευτω τα παιδια !!!!

Ευχαριστω και εγω για τα συγχαρητήρια!!
 
Last edited:




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95