Nα πάρω rott ??








gevkarinian

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2006
208
2
Hrakleio Kritis
georgels είπες ότι έχεις γνωρίσει τις άλλες 2 ράτσες από κοντά, επειδή είσαι από Ηράκλειο και θες να γνωρίσεις και το pitbull μπορούμε να βρεθούμε και να γνωρίσεις το pitbull μου. Μετά θα έχεις μια ολοκληρωμένη άποψη και για τις 3 ράτσες.
 


labradorhunt

Member
25 Μαρτίου 2007
18
0
Τα καθαρόαιμα σκυλιά που λέτε ότι παρουσιάζουν προβλήματα τα έχετε πάρει από εκτροφέα? Εννοώ το έχετε ψάξει πολύ πριν πάρετε το συγκεκριμένο σκύλο και ράτσα? Σας ρωτώ γιαιτί και εγώ θέλω να πάρω ένα λαμπραντόρ και ρωτάω για εκτροφείς από εδώ από εκεί,τους επισκέπτομαι...θέλω να είμαι στη γέννα,να δω τους γονείς του...και όλα αυτά να γίνουν πάλι ο σκύλος μπορεί να έχει ένα σωρό προβλήματα?
 


boxer

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2006
529
1
ATHENS
www.petcorner.gr
labradorhunt said:
Σας ρωτώ γιαιτί και εγώ θέλω να πάρω ένα λαμπραντόρ και ρωτάω για εκτροφείς από εδώ από εκεί,τους επισκέπτομαι...θέλω να είμαι στη γέννα,να δω τους γονείς του...και όλα αυτά να γίνουν πάλι ο σκύλος μπορεί να έχει ένα σωρό προβλήματα?
περα απο το να δεις αυτα που λες, το σημαντικο ειναι ο εκτροφεας να εχει κανει εξετασεις και να δινει καποιες εγγυησεις. απο αυτη την αποψη νιωθεις μια καποια .. σιγουρια. αλλα σιγουρος 100% οτι δε θα εμφανισει προβληματα που ενδεχομενως οι προγονοι του δεν ειχαν, δε μπορεις να εισαι.
δες εδω αν θελεις
http://66.102.9.104/search?q=cache:...dor&hl=el&ct=clnk&cd=4&gl=gr&client=firefox-a
 




georgels

Member
7 Μαρτίου 2007
18
0
Heraclion
oscar σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και ευχαριστώ ολους σας για την βοηθεια που μου δώσατε και που ελπιζω να μου δίνεται... :D Το απόγευμα θα συναντηθω και με τον gevkarian να δω το pitbull του και τον τελευταιο μήνα τώρα μπορώ να πω οτι εχω καταλήξει πλήρως στην επιλογή μου...american pitbull terrier...απο αυτο το site www.pitbull-club.gr εχω γνωρίσει πολύ αξιόλογα άτομα και περιμένω τώρα μια γέννα...η οποια αν ολα πανε καλά θα φέρει στον κόσμο Pitbullakia εκει γύρω ιουνιο-ιουλιο. Μεχρι τότε θα προσπαθήσω να μάθω οσα περισσότερα μπορώ για την φυλή και να γνωρίσω οσο περισσότερα pitbull (APT) μπορώ...
 






kritikos79

Member
10 Ιανουαρίου 2007
22
0
γεια σας παιδια μετα απο πολυ καιρο....καταρχην χρονια πολλα και ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ROTTIE στον μικρο..γρηγορη αναρωση...λογω τρεξιματος για το σπιτι που φτιαχνω ειχα αμελησει λιγο το θεμα με το σκυλο που θα παρω..ηθελα ενα ροτβαιλερ αλλα μετα απο συζητηση με οικογενεια και καποιους που εχουν ασχοληθει με σκυλους με βαλανε σε προβληματισμο...συγκλινω να παρω ενα γερμανικο ποιμενικο και θα ηθελα αν απο σας καποιος γνωριζει καποια καλα εκτροφεια και αν γινεται να μου τα στειλει σε π.μ...τα τηλεφωνα..σας ευχαριστω και τα λεμε
 


gevkarinian

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2006
208
2
Hrakleio Kritis
Είναι στο Ηράκλειο 2 εκτροφής γερμανικών ποιμενικών. Μόνο ονόματα ξέρω. Αν θες μπορώ να στα στείλω σε pm. Για ποιό λόγο άλλαξες γνώμη για τα rotweiller?
 


kritikos79

Member
10 Ιανουαρίου 2007
22
0
το ξερω φιλε..αλλα ψαχνω και εκτος κρητης..και θελω δυο-τρεια καλα εκτροφεια να ρωτησω..οσο για τα ροτβαιλερ πολλες συζητησεις που εχω κανει ακομα και με κτηνιατρους ειναι καπως αρνητικοι να το πω σε τετοιο σκυλι..
 


kritikos79

Member
10 Ιανουαρίου 2007
22
0
καλησπερα παιδια...μετα απο ψαξιμο εχω βρει μια γεννα που θα γινει συντομα με γερμανικα ποιμενικα..θελω να ρωτησω εσεις που εχετε εμπειρια κακο ειναι που η μαμα θα γεννησει για πρωτη φορα...?????
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3