New Foundland x Labrador






DjSoukis

Banned
Banned
8 Ιουνίου 2006
1.998
743
@ sea mol

Για εμένα...Μήπως θες το κανονικό μου όνομα κι εσύ...:D

@ mareco αλλά και λοιποί

Δεν είχα εγώ την αρχική ιδέα για το "σπίτι" αλλά συμφώνησα και ξεκίνησε το χτίσιμο το οποίο είναι συνεχές και μάλλον ατελείωτο. Προσωπικά το στηρίζω όπως μπορώ και κατά καιρούς με ότι έχω όρεξη και διάθεση να κάνω...καλώς ή κακώς. Για να "πέσει" πάντως και να εξαφανιστεί δε νομίζω να το αφήσω.

Υ.Γ. Μπορεί και να βοηθήσω τώρα κάποιους ως προς τι να απαντούν σε π.μ. :D
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ουπς.... περασε ενα κυμα!

Τι περισσοτερο να γραψουμε... ηδη επρεπε να εχει γινει καταγγελια στον ΚΟΕ γι αυτο.
 
Last edited:




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Είναι καταπάτηση κάποιου άρθρου του εσωτερικού κανονισμού?
Νομιζω ναι. Εαν γινει γεννα και δε δηλωθουν τα κουταβια. Εδω τι κουταβια να δηλωσει?
Ας μας πει καποιοος ομως που ειναι σιγουρος....
 


DjSoukis

Banned
Banned
8 Ιουνίου 2006
1.998
743
Πάντως, δεν εμπίπτει σε αυτόν τον κανονισμό μια που δεν είναι γέννα που αφορά τον Κ.Ο.Ε. (καθαρόαιμων κουταβιών) και δεν υπάρχει ένδειξη"απάτης" (ζευγάρωμα εκτός ορίων ηλικίας, γενικά ακαταλληλότητας, κλπ.).
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Ετσι, δυστυχώς.
Η μόνη απάτη, θα είναι να προσπαθεί να τα πλασσάρει ως καθαρόαιμα, στα οποία απλώς, δεν ενδιαφέρεται να βγάλει pedigree. Δηλαδή...χέστηκε η φοράδα στ'αλώνι. Μόνο ξεφτίλα στο fb, μπορείς να τους κάνεις. Δεν νομίζω, τίποτα περισσότερο.
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Πως δεν είναι βρε παιδιά..αφού είναι το νέο είδος "καθαρόαιμου"..:p "διεκδικούν την πρωτοτυπία".. :p
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Πάντως θα υποστούν εμπορικές "κυρώσεις". Έτσι κι αλλιώς είναι ένα εκτροφείο σε μεγάλη φθορά για πολλούς άλλους λόγους.. σκεφτείτε ότι σε μελλοντικές αναζητήσεις νέων μελών για Lab θα του παραθέτουν αυτό το θέμα...
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Πάντως ομολογώ πως προσωπικά μου φαντάζει περίεργα αυτοκαταστροφικό..

Δεν είναι καθόλου λογική αυτή η διαφήμιση..και η γενικότερη προσέγγιση από μεριά τους..στο θέμα..

Είναι αυτοκαταστροφή δηλαδή..
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Πάντως ομολογώ πως προσωπικά μου φαντάζει περίεργα αυτοκαταστροφικό..

Δεν είναι καθόλου λογική αυτή η διαφήμιση..και η γενικότερη προσέγγιση από μεριά τους..στο θέμα..

Είναι αυτοκαταστροφή δηλαδή..
Συμφωνώ..μου κάνει μεγάλη εντύπωση να βλέπω κάποιον να προσπαθεί να καταστρέψει το όνομα του. Εκτός αν έχει βαρέσει ήδη διάλυση.
 




matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Εμεις τα λοιπα "καημενα" δηλαδη που δεν διαθετουμε fb να μεινουμε στα μαυρα σκοταδια?

Γιατι εσεις καλα τα λετε αλλα εγω εχω χασει την μπαλα...
 






ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
ιπιπιπιπι... το συμπουρμπουλο!
οι αναρτησεις που εχω διαβασει αυτες τις μερες εδω και εκει, τελικα με οδηγουν να απαντω σε αυτους που θελουν να αποκτησουν σκυλο... ο σωστος τροπος αποκτησης σκυλου ειναι ο δρομος. Τελεία. οχι οτι δεν το ηξερα κατα βαθος, αλλα δεν ελεγα να κατεβω απο το γνωστο συννεφακι...