New Foundland x Labrador






Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Βρε αφηστε τα σορρυ και δωστε υλικο στον λαο!!!!!
Kαλέ έχει γραφτεί το συμπούρμπουλο που λέει και η ghost girl απ'τα ψες, που να στα κοπιάρουμε. Μισή ώρα διάβαζω και τώρα το αποτέλειωσα.
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
ιπιπιπιπι... το συμπουρμπουλο!
οι αναρτησεις που εχω διαβασει αυτες τις μερες εδω και εκει, τελικα με οδηγουν να απαντω σε αυτους που θελουν να αποκτησουν σκυλο... ο σωστος τροπος αποκτησης σκυλου ειναι ο δρομος. Τελεία. οχι οτι δεν το ηξερα κατα βαθος, αλλα δεν ελεγα να κατεβω απο το γνωστο συννεφακι...
Αστα κοπελια....και εγω που μονο για ενα μ@μημενο (παρδον για τα γαλλικα) νιουφι θα εκανα την εξαιρεση...πεφτω στο καταλληλο θεμα. Ετσι για να μου ανεβαινει η πιεση 400!
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
Αστα κοπελια....και εγω που μονο για ενα μ@μημενο (παρδον για τα γαλλικα) νιουφι θα εκανα την εξαιρεση...πεφτω στο καταλληλο θεμα. Ετσι για να μου ανεβαινει η πιεση 400!
χαχα! εγω προλαβα και πραγματοποιησα τις βασικες εγωιστικες μου αναγκες στο θεμα σκυλος οσο ημουν απειρη και αμαθη... οποτε τωρα μπορω να γελαω με ολα αυτα!!!
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
ιπιπιπιπι... το συμπουρμπουλο!
οι αναρτησεις που εχω διαβασει αυτες τις μερες εδω και εκει, τελικα με οδηγουν να απαντω σε αυτους που θελουν να αποκτησουν σκυλο... ο σωστος τροπος αποκτησης σκυλου ειναι ο δρομος. Τελεία. οχι οτι δεν το ηξερα κατα βαθος, αλλα δεν ελεγα να κατεβω απο το γνωστο συννεφακι...
Αν δεν θες καθαρόαιμο..ναι.., αν θες όμως..μην κάψουμε με τα ξερά και τα χλωρά..
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Να μην θες, δεν αξίζει την ψυχική οδύνη.....
αν το θες πραγματικά πολύ τότε ξέρεις πως να αποφύγεις τα ξερά....
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Χμ...σχήμα λόγου ηταν βασικά...
επειδή έγραψε η matilda περί πίεσης 400 και λοιπά.
θεωρω ομως οτι ένας μέσος άνθρωπος που δεν ασχολείται με τα κυνολογικά δρώμενα εντατικά τουλάχιστον ένα χρόνο, μονο απο καθαρή τύχη μπορεί να βρει σωστό εκτροφεα.
 


Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
Σόρρυ που θα το πω αυτό γιατί ίσως θιχτούν μερικοί χρήστες του φόρουμ (δεν το λέω κακοπροαίρετα πάντως), αλλά απο ένα σημείο και μετά το μόνο που έβλεπα ήταν ένα light ξεκατίνιασμα, σχετικά με το ποιός και τί είναι ο κύριος Μπολάκης.

Όταν, δε, τελείωσα την ανάγνωση όλων των ποστ, ξέχασα τί είχα διαβάσει, αναρωτιόμουν τί εστί Μπολάκης τελικά.

κοιτάμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος τελικά
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Καλώς ήρθες στον κόσμο του σκύλου :cool:
Δεν διαφέρει και πολύ απο άλλες ομάδες. Υποθέτω οτι και οι φιλοτελιστες, κάπως έτσι ειναι. Ανθρώπινη φύση βλέπεις!
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Εεε δεν είναι και έτσι..

Όπως είπες πολύ σωστά..αν το θες πραγματικά μαθαίνεις να ξεχωρίζεις τα χλωρά από τα ξερά..αρκεί να μην βιάζεσαι.. ;) :)
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Βιαστείς δεν βιαστείς, την πρώτη φορά κατά πάσα πιθανότητα θα την πατήσεις... οπότε μετά έχεις όλο τον χρόνο μπροστά σου για να καταλάβεις τι γίνεται και να επιλέξεις τον δεύτερο σκύλο σου...
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Δεν νομίζω να είπα κατι διαφορετικό. 9,5 στους 10 ομως, όχι απλά βιάζονται, θελουν τον σκύλο των ονείρων τους ΧΤΕΣ. Και ναααααα τα κουτάβια να γεννοβολιουνται αβέρτα για να καλύψουν τη ζήτηση....
 


DjSoukis

Banned
Banned
8 Ιουνίου 2006
1.998
743
@ Gaara

Who is John Bolakis?...:D

[video=youtube;EdeCPGNRjOU]http://www.youtube.com/watch?v=EdeCPGNRjOU[/video]

[video=youtube;XYXXhn9fMYs]http://www.youtube.com/watch?v=XYXXhn9fMYs[/video]

@ matilda

Αν θες Newfoundland θα το ψάξεις και θα κρίνεις μόνη σου και όχι μόνο από κάποιες δημοσιεύσεις. Θα πάρεις όσες πληροφορίες μπορέσεις και θα κρίνεις...:)
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Παρακαλώ παραμείνετε στο θέμα του νήματος!

Το forum δεν είναι ούτε παράθεση συνομιλιών από πιθανές άλλες ομάδες ή forum!