nina η μεγαλη μου αγαπη






Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Χαχαχα. Απίστευτη! Και το κάνει μόνο σε αυτό το κομμάτι?
Είναι σίγουρο ότι δεν σας την κάνει τα βράδια που κοιμάστε και τρέχει σε ροκάδικα? :D

Άσχετο, ωραίο τρίχωμα! Γυαλιστερό γυαλιστερό :)

Edit: Ξεσηκώθηκε ο σκύλος του γείτονα με το βίντεο! Εγώ τρία γαϊδούρια έχω μέσα στο σπίτι, δεν κουνήσανε ούτε βλέφαρο. Στην κοσμάρα τους :p
 
Last edited:




valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Χαχα, εκτος απο κουκλαρα ειναι και φωναρα!!!
Συνοδευε και ο Μπλανκι στα φωνητικα τωρα που εβαλα το βιντεο,χχχ
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Τέλειο
και πολύ καλό γούστο στη μουσική!!!
\θα περίμενε κανείς ένα ροτβάιλερ να ακούει τίποτα black/death/dark αλλά η κοπέλλα σας έχει πολύ πιό έντεχνες κατευθύνσεις :lol:
 


kate

Well-Known Member
10 Απριλίου 2010
210
1
αχουτηηηηηηηηηη τελειααααααααααα!!!!!!!!! ελιωσα!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D μπραβο νινα κουκλαρα!!!!
 


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
ευχαριστω παιδια ειναι το καμαρι μας !!!!!
τραγουδαει μονο με αυτο το κομματι , το ταλεντο το κληροδοτησε σε μια κορη της ,η οποια ομως εχει πολυ μεγαλο ρεπερτοριο και εχει μαθει και εντολη "τραγουδα" και χωρις μουσικη
 






minpinkiller

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2009
1.173
18
35
Ξεσσαλονίκη
Απλα θεα η Νινα! Εχω και εγω ενα παρομοιο βιντεακι με τον κανακαρη μου αλλα μιμειται εμενα...Δεν εχει την φλεβα του ροκ εν ρολ δυστυχως....
 


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
ειναι κλασικο-χαρντ ροκακια αν και εγω πολλες φορες τα πιανω τα ζουλαω και τους φωναζω εισαι ενα "μεταλλο" ,αλλα αυτα τιποτα επιμενουν επιμενουν δεκαετιες 60 & 70
παντως εχω δει πολυ καλα στοιχεια βαζοντας μουσικη στα σκυλια ,απο κουταβια ,ειναι ηρεμα ,τρωνε καλα, χαλαρωνουν και επειδη τους βαζω απο το internet το gold το σταθμο του Μαστορακη ,αν γινει καμια βλακεια και κοπει η συνδεση τοτε φωναζουν ολα μαζι ,ξανα κανω επανακινηση ξανα βαζω το σταθμο πληρης ησυχια ,ευτυχια στο ακροατηριο
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
και ο Παρης οταν παιζει η αδερφη μου κιθαρα καθεται διπλα ακινητος με ενα υφος λες και ειναι σε νιρβανα ουτε κουναει ουτε λαλαει
 


kate

Well-Known Member
10 Απριλίου 2010
210
1
επειδη τους βαζω απο το internet το gold το σταθμο του Μαστορακη ,αν γινει καμια βλακεια και κοπει η συνδεση τοτε φωναζουν ολα μαζι ,ξανα κανω επανακινηση ξανα βαζω το σταθμο πληρης ησυχια ,ευτυχια στο ακροατηριο

χαχαχαχαχαχαχαα
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
Το δικό μου αδιαφορεί πλήρως-ότι και να παίζει...
μόνο με ένα τραγούδι των floyd που έχουν ένα σκύλο και τραγουδάει...εκεί χαλάει τον κόσμο
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Η δικία μου με Bon jovi παρατηρημένο 4 φορές μέσα στο αυτοκίνητο φοβερούς λαρυγγισμούς, επειδή είπα είναι τυχαίο την πρώτη φορά το έκανε και δεύτερη,,,, και το ξανατσέκαρα! Η γουστάρει jonako ή είναι light rockas για τα γούστα της... Απροσδίοριστο!!!!
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Αχαχαχαχαχα πολύ καλές επιλογές η Νινα!!!

φαντάσου να άκουγε καμια Άτζελα και να έκανε έτσι.. :D