O τυχερος ... Νοεμβρης!


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ο μικρος εχει τυχη βουνο. Σημερα το μεσημερι τον χτυπησε αυτοκινητο στον Αλιμο αλλα ευτυχως περασε ξωφαλτσα... και βρεθηκε να κανει παρεα με ασπροσκυλα. Τι δουλεια εχουμε εμεις με ενα μαυροτσουκαλο???:cool:

Ειναι 2 μηνων, 2 κιλα και εχει χαρακτηρα! Θα δωθει εμβολιασμενος, αποπαρασιτωμενος και με συμβολαιο υιοθεσιας. Τηλ. επικοινωνιας 6946678236.



 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Και αυτη η φοτο ειδικα για το Μareco. Σου θυμιζει κατι η ουρα? :p


Και βεβαια σαν καθε εργασιακο μαυροσκυλο που σεβεται τον εαυτο του... δαγκωνει οτιδηποτε κινειται:mad:
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Ω θεέ μου προβοκάτσια!! Κάποιος αφήνει μαρεκάκια παντού για να ενοχοποιήσει το μαρέκο..
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Μωρέ τι γλυκά που είναι...στις φωτό!!!

Αντε να δούμε, τι ψάρια θα πιάσει κι αυτό :rolleyes: Πριν προλάβουν τα ασπρόσκυλα, να πάθουν έμφραγμα :D
Καλή τύχη του μικρούλη, και...μακριά από την γειτονιά μου :p
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Καλά στη φωτο που είναι ανάσκελα δίπλα στον κουραμπιέ όλα τα λεφτά. Καλή τύχη στο μαυροτσούκαλο :D
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Καλά στη φωτο που είναι ανάσκελα δίπλα στον κουραμπιέ όλα τα λεφτά. Καλή τύχη στο μαυροτσούκαλο :D
πραγματικά ολα τα λεφτά αυτη η φωτο!
Καλή τύχη να εχει ο μπουνταλάς, φατσας δειχνει. Και αφού την γλύτωσε τόσο φτηνα σημερα, θα ειναι τυχερός και θα βρει γρήγορα σπιτι!!!
 






Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Πολυ εξυπνο κουταβι, παιχνιδιαρης και πολυ τρυφερος ο μικρουλης. Λιγα νευρα εχει και νομιζει οτι μπορει να καβαλαει ποδια αλλα θα το φτιαξουμε. Με τον Ντιεγκο που την πρωτη μερα ηταν γρρρ και γρρρ, σημερα αποφασισε οτι τον αγαπαει :p:D
Γενικα ειναι ενα πλασμα που "τα πιανει" αμεσως. Του αρεσει να παιζει ταγκ με τον κεφαλα και δινει φιλακια οταν τον παιρνεις αγκαλια.


Χαιδεψε λιγο κοιλιτσα!!!
 
Last edited:




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Απιστευτο κ πονηρο βλεμμα!!!
Απο πονηρια αλλο τιποτα...αλλα και νευρα!πολλα νευρα χαχαχα



Και μετα ερχεται με υφος " Μα δεν ειμαι το καλυτερο κουταβι που εχεις γνωρισει? "


Ειναι σιγουρα το πιο εξυπνο κουταβι που εχω γνωρισει.Χρειαστηκε ΜΙΑ ΜΕΡΑ ακριβως για να καταλαβει οτι τις αναγκες μας τις κανουμε μονο στην πανα. Και μαλιστα μου εδειξε οτι δεν κανουμε ολες τις αναγκες μας σε μια πανα αλλα εχουμε δυο, αλλη για κακα αλλη για τσισα, κατα προτιμηση αυτη για κακα να μην ειναι κοντα εκει που κοιμομαστε. Ξυπναει το βραδυ και φευγει τρεχοντας στην πανα στην κουζινα γιατι στο δωματιο ειναι η πανα για τα τσισα μονο!!!
Επισης δεν πιστευα οτι ποτε θα συναντουσα κουταβι να τρωει πιο γρηγορα το φαι του αποο τον Ντ... κι ομως!!!

Πραγματικα ο μικρος ειναι μοναδικη περιπτωση:D
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
οργισμένο νιάτο ε???
κοιτα να δεις που τα μαυρόσκυλα εχουν ενα τσαγανό εξτρά! Αλλά πράγματι παιρνει και αγγελικό βλέμμα...
 










mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Ναι...δεν το συζητώ. Ολα τα σπαζοκλαμπανάκια, εδώ μέσα θα τα μαζέψω :p

Πάρτε και κανάς άλλος το σχεδιάκι, να δείτε την γλύκα ;-)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ναι...δεν το συζητώ. Ολα τα σπαζοκλαμπανάκια, εδώ μέσα θα τα μαζέψω :p

Πάρτε και κανάς άλλος το σχεδιάκι, να δείτε την γλύκα ;-)
Μαύρο με ασπρο στο στήθος? κρα κανει για μαρεκόσκυλο.... ασε που τον κόβω ιδανική παρεα για τον Μαρκο...!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22