ORIJEN ξηρα τροφη στην Θεσσαλονικη ?


tralala

Well-Known Member
12 Δεκεμβρίου 2007
58
0
και γω θα ηθελα να μου πει καποιος με pm για orijen στη θεσσαλονικη....ευχαριστω
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Η δημοσίευση μεταφέρθηκε σε παλαιότερο σχετικό θεμα.

tralala said:
επειδη μενω συκιες και δουλευω κεντρο,δεν εχω μεσο μετακινουμε με αστικο,υπαρχει καποιος που με πμ να μου στειλει ειτε κοντα στις συκιες ειτε στο κεντρο καποιο μερος που να πουλανε την τροφη οριτζεν?ευχαριστω
 


Paps

Member
24 Μαρτίου 2008
7
0
Αγορά ORIJEN

Για να βρει κάποιος την ACANA ή την ORIJEN δεν έχει παρά να τηλεφωνήσει στο ************ για να του δώσουν πληροφορίες που μπορεί να την προμηθευτεί. Δηλαδή στην γειτονιά του. Δεν είναι σε όλες τις πόλεις της επαρχίας αλλά στην Αθήνα είναι σε αρκετά σημεία.

Το τηλέφωνο σβήστηκε. Παρακαλώ τέτοιες πληροφορίες, τηλέφωνα, στοιχεία επαγγελματιών κλπ απαγορεύεται να αναρτώνται στο forum, ακόμα και αν είναι για καλό σκοπό ή κάτι ζητηθεί από ένα μέλος, είναι προτιμότερο να ανταλάσσονται με pm ...
 




agamemnwn

Active Member
30 Μαρτίου 2008
42
0
επειδη εμπιστευομαι απολυτα τα μελη του φορουμ στειλτε μου και εμενα ενα πμ για το που μπορω να προμηθευτω την περιφημη αυτη μαρκα ξηρας τροφης..ευχαριστω πολυ..
 


xris1

Active Member
6 Μαρτίου 2008
37
0
Μπορεί κάποιος να μου στείλει και εμένα pm για την Orijen στη Θεσσαλονίκη ? :D
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Τα Greeklish δεν επιτρέπονται στο φόρουμ. ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
Η δημοσίευση διορθώθηκε, γράφτηκε στα Ελληνικά και μεταφέρθηκε σε σχετικό παλαιότερο θεμα.


deminio said:
Καλησπέρα παιδία. Καλώς σας βρήκα.
Έχω ένα κουτάβι english setter (laverack). Δεν ήξερα ποιες τροφές είναι καλές και του πήρα proplan, απ’ ότι διαβάζω στο φόρουμ όμως δεν είναι και τόσο καλή.
Ο κτηνίατρος μου είπε για royal, eukanuba, ή hills.
Απ’ ότι διάβασα όμως εδώ στο φόρουμ, και από το dogfoodreview καλύτερη θεωρείται η Orijen. Λέτε να το γυρίσω σε orijen? Και επίσης θα ήθελα να μου πείτε που μπορώ να τη βρω (Θεσσαλονίκη, καβάλα)
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ο φίλος μας ο deminio μπορεί να στείλει pm στον αντιπρόσωπο της Orijen που ποτέ δεν μπήκε στον κόπο να απαντήσει επί της ουσίας στα ερωτήματα που του θέσαμε σχετικά με την τροφή που εισάγει.
Καλό είναι λοιπόν να διαβάσει πρώτα αυτό το θεμα: ORIJEN ξηρα τροφη για να πάρει μια γενική ιδέα περί Orijen. :wink:

Εξάλλου όπως έχουμε ξαναγράψει:
Εμείς (σαν φόρουμ) προσπαθούμε να δίνουμε σωστές κατευθύνσεις ώστε ο υποψήφιος ιδιοκτήτης σκύλου να μπεί σε μια διαδικασία αναζήτησης και ψαξίματος γενικότερου, για όλα τα θέματα που αφορούν τον σκύλο, με σωστά κριτήρια.
Δεν θέλουμε να δίνουμε "μασημένη τροφή" και να έχουμε έναν παθητικό ιδιοκτήτη σκύλου που απλά θα υπακούει της υποδείξεις μας αλλά έναν ιδιοκτήτη με ανεπτυγμένο κριτικό ένστικτο, με όρεξη να ψάξει κάθε θέμα που τον αφορά.
 








THEODOSIA

Member
22 Ιουλίου 2008
10
0
Thessaloniki
ένα pm παρακαλω για την τροφή ORIJEN. μήπως κάποιος μπορεί να μου πεί που θα βρώ αυτήν την τροφή στη θεσσαλονίκη? ευχαριστώ
 
Last edited:


rinos

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2008
142
0
ferrara(it)-a8hna(gr)
παιδια μολις ηρθα απο Ιταλια, κ στην Αθηνα που μενω εχω ψαξει ηδη και δεν τη βρισκω πουθενα!μενω στο χαιδαρι κ εχω ψαξει εδω γυρω. Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ειναι το πμ? κ αν γινεται να μου πειτε που μπορω να βρω τι τροφη αυτη?
 


RozaFan

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
84
0
παιδια μολις ηρθα απο Ιταλια, κ στην Αθηνα που μενω εχω ψαξει ηδη και δεν τη βρισκω πουθενα!μενω στο χαιδαρι κ εχω ψαξει εδω γυρω. Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ειναι το πμ? κ αν γινεται να μου πειτε που μπορω να βρω τι τροφη αυτη?
pm είναι το προσωπικό μήνυμα
σου στέλνω ένα τώρα
Είναι το τηλέφωνο της εισαγωγικής εταιρείας στην Κρήτη, παίρνεις και ρωτάς αν υπάρχει κοντινό σε σένα κάταστημα με την τροφή αυτή
 






Bridget

New Member
10 Ιουνίου 2008
4
0
Θεσσαλονίκη
Καλημέρα σας και από εμένα!!

Μπορείτε παρακαλώ να μου στείλετε κι εμένα με pm το πού μπορώ να βρω την Origen στη Θεσσαλονίκη? Θα με βόλευε καλύτερα ανατολική Θεσσαλονίκη, και ψιλοκέντρο (εγώ μένω στη Θέρμη συγκεκριμένα).

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981