Primo Haus Jackson (Γερμανικός Ποιμενικός)








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Τι να σου πω ρε πουλάκι μου..δεν γίνονται αυτά τα πράγματα.
Κρίμα κι άδικο πραγματικά.
Κουράγιο.
 












haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Συλλυπητήρια Στέλιο... συμπάσχω μαζί σου. Πολύ νωρίς μας φεύγουν αυτά τα φιλαράκια :cry::cry:
Τώρα θα τρέχουν ελεύθερα κάπου εκεί μαζί με τη Barbie μου, το Ρασάκο και πολλά άλλα σκυλάκια που έφυγαν...
 
  • Like
Reactions: Orilis






mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Καλό ταξίδι στον ΗΡΩΑ.να είσαι καλά να τον θυμάσαι για πάντα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Το ανοίγω το θέμα, το κλείνω, το ξανανοίγω, το ξανακλείνω....δεν ξέρω τι να πω!
Δεν μπορώ να το χωνέψω.

Καλό του ταξίδι του λεβέντη. Δεν θα 'ναι μόνος του. Εχει πολύ κόσμο που θα τον προυπάντησε ήδη, στα σίγουρα!

[Δεν ξέρω...δεν μπορώ καν να φανταστώ, το απέραντο κενό στην ζωή του ανθρώπου, που χάνει τον έναν και μοναδικό του σκύλο. Το ένα πλάσμα, που καθορίζει την μέρα σου. Την ρουτίνα σου. Πόσο μάλλον όταν υπάρχει και τόσο μεγάλο δέσιμο. Θα μου πεις...αν έχεις κι άλλο, πονάς λιγότερο; Σίγουρα όχι, αλλά...η ζωή μάλλον, θα συνεχίζεται λίγο πιο ανώδυνα. Η καθημερινότητα δεν αλλάζει. Αναγκάζεσαι να συνεχίσεις. Εγώ τουλάχιστον, αυτό είχα πρωτίστως στο μυαλό μου, πριν 5 χρόνια :( ]
 






Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.868
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Δεν μπορώ καν να φανταστώ το σοκ, να έρχεσαι σπίτι απ' τη δουλειά και να βρίσκεις τον σκύλο σου, που έδειχνε μια χαρά - όχι άρρωστο, αλλά νεκρό. Κουράγιο Στέλιο και καλό ταξίδι Αδάμ... :(

Θυμάμαι πριν χρόνια που έγραφες στο φόρουμ και περίμενες το κουτάβι σου... Πώς περνάει έτσι ο καιρός...