Proud to be Greek Anastasia aka Nala


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Το κοριτσάκι μου μεγάλωσε και πήγε σε μια υπέροχη οικογένεια με 2 παιδάκια και άλλα 3 σκυλάκια.Η μικρή ταίριαξε αμέσως στην νέα "αγέλη" και είμαι πολύ χαρούμενη.Με τα παιδιά έχουμε σχεδόν καθημερινή επικοινωνία και μαθαίνω τα νέα τους με το νέο μέλος.(Ελπίζω να γραφτούν εδώ και να σας τα λένε και οι ίδιοι)
Η Νάλα λοιπόν στο νέο της σπίτι.....





 


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Το δυσκολοτερο κομματι της εκτροφης πιστευω, να βρεις σοβαρους ανθρωπους να εμπιστευτεις τα κουταβια.. που θα τα αγαπουν και θα τα εχουν για παντα.. σας ευχομαι παντα τετοια τυχη..
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Το δυσκολοτερο κομματι της εκτροφης πιστευω, να βρεις σοβαρους ανθρωπους να εμπιστευτεις τα κουταβια.. που θα τα αγαπουν και θα τα εχουν για παντα.. σας ευχομαι παντα τετοια τυχη..
Πραγματικά...ίσως το μεγαλύτερο άγχος!!Και λόγω φυλής είναι ακόμα δυσκολότερο γιατί δυστυχώς "τραβάει" λάθος ανθρώπους.Τα αμσταφ ειναι σκυλιά για οικογένεια και έτσι πρέπει να μεγαλώνουν...
 




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
πφφφφ.....
μάλιστα...
κουταβοεικόνες... μελια σάλια... αγκαλιες φιλια....
σιγα μην ζηλέψουμε....
Φυσικά και όχι....:ROFLMAO::p
(έχω ενα κουτάβι σπίτι πάντως αν σε ενδιαφέρει το ζούληγμα :whistle:...χαχαχαχαχα)
 
  • Like
Reactions: GRDANE












ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Την Κυριακή που μας πέρασε η Νάλα έπαιξε για τελευταία φορά στην κατηγορία κουταβιών στην έκθεση του Κυνοφιλικού Ομίλου Μεσσηνίας στην Καλαμάτα.Βγήκε καλύτερο θυληκό κουτάβι φυλής και πολλά υποσχόμενη με εξαιρετική κρίση απο τον κριτή.
a.jpg b.jpg
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf