Puppies park


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Κυριακή πρωί μάλλον κι εγώ - έχω καιρό να βασανίσω τις φακλάνες στην πισίνα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Πάντως...όσοι πηγαίνετε για πρώτη φορά και θέλετε να μπορούν οι άνθρωποι να σας διαθέσουν αρκετό ποιοτικό χρόνο για συμβουλές και ότι άλλο θέλετε και να είσαστε κι εσείς πιο χαλαροί και τα σκυλιά σας πιο άνετα, είναι προτιμότερο να μην επιλέγετε μέρες και ώρες αιχμής. Που σημαίνει Δευτέρα-Τετάρτη απόγευμα, Σάββατο και Κυριακή πρωί.
 


rodriguez

Well-Known Member
5 Απριλίου 2013
329
111
Ανω Γλυφάδα
Πήγα Σάββατο πρωί στο πάρκο, φωτογραφίες δεν έβγαλα:(
Εντυπώσεις, το βρήκα αρκετά καλό, τα παιδιά που δουλεύαν και ήξεραν και αγαπούσαν την δουλειά τους.
Ο δικός μου έπαιξε, αλλά λόγω των κυβικών που είναι μαζευόταν και λίγο.
Πάντως του έκανε καλό στην βόλτα είναι πιο χαλαρός, θα ξαναπάω σύντομα.
 


panagiotisgp

Well-Known Member
3 Μαϊου 2012
1.001
423
52
Β.Α Αττική
Πήγα σήμερα το πρωί.
Δυστυχώς δεν είχα πολύ χρόνο και μου κρατάει ακόμη μούτρα που τη "μάζεψα" άρον-άρον να φύγουμε... μ' αρέσει!:cool:
Έφτιαξα και ένα βιντεάκι με τα καμώματά της/μας.
[video=youtube_share;9crnUAT7czw]http://youtu.be/9crnUAT7czw[/video]
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Γιατί να μην κολυμπάνε και τα δικά μου εθελοντικά ρε γμτ...
Όποιος καταφέρει μία από τις δικές μου να κολυμπήσει εθελοντικά, έχει δωρεάν μπαρφ με έξτρα γκουρμεδιές για 1 μήνα ανεξαρτήτως κατηγορίας κιλών! Το εννοώ!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Βρε με το ζόρι κολυμβήτριες δεν γίνεται πως να το κάνουμε!!!!! Όσκαρ ηθοποίας θα πάρουν για να σε πείσουν ότι δεν τους αρέσει το κολύμπι στο τέλος!
 


rodriguez

Well-Known Member
5 Απριλίου 2013
329
111
Ανω Γλυφάδα
Σήμερα πήγα και στο άλλο πάρκο στην Λεωφ. Βάρης, καλό ήταν βέβαια πιο μικρό σαν πάρκο, αλλά βολεύει για Νότια Προάστια. Μη τα πολυλογώ μου λέει η εκπαιδεύτρια: μπάνιο ξέρει?
Πού να ξέρω δέν δοκιμάζουμε.
Πάει η κοπέλα με τον σκύλο απο την μια μέρια που έχει σκαλάκια η πισίνα και πάω εγώ απο την απέναντι μεριά και τον φωνάζω. Αμέσως πετάχτηκε με την μία και έμαθε κολύμπι.
Θα τον πήγαινα και σε κολυμβητικούς αγώνες αλλά το μούσι δημιουργεί λίγο αντίσταση στο νερό και του κόβει την ταχύτητα
Αύριο, μεθάυριο θα πεταχτώ και στο Μαρούσι, τρέμετε σκυλόψαρα :p
 

Attachments

Last edited:


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Απλώς, για να μην υπάρχει παρανόηση...δεν έχει καμμία επαγγελματική σχέση, ο ένας χώρος με τον άλλον έτσι; :)
 


rodriguez

Well-Known Member
5 Απριλίου 2013
329
111
Ανω Γλυφάδα
Οχι το ξέρω καμμία σχέση το ένα με το άλλο, σύγνωμη που έγραψα σε αυτό το νήμα αλλά για να μην ανοίγω καινούργιο.:)
 


kiriakos22

Well-Known Member
26 Μαϊου 2012
224
0
Μου εχουν πει πως μερικοι κανουν και εκπαιδευση εκει,υπαρχει κανεις που να εχει κανει να μου πει εντυπωσεις και ποια ειναι η γνωμη σας για αυτη την υπηρεσια;

Επισης σχεδιαζει κανεις να παει σημερα; :p
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Εμεις κανουμε μαθηματα εκει και ειμαστε ευχαριστημενοι! Κανουμε ομαδικα οποτε απο τα ατομικα δεν μπορω να εχω γνωμη. Η μικρη μου με τη βοηθεια των εκπαιδευτων εκοψε αρκετες ανεπιθυμητες συμπεριφορες και συνεχιζουμε.
Η εκπαιδευση γινεται εξω στο δρομο και η επιβραβευση ειναι το χαδι.
 


kiriakos22

Well-Known Member
26 Μαϊου 2012
224
0
Ευχαριστω για την απαντηση!Μπορεις να μου πεις ποιες ανεπιθυμητες συμπεριφορες εκοψε γιατι με ενδιαφερει και εμενα;
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Τη μικρη τη βρηκαμε αδεσποτη και ενηλικη. Ηταν (και ειναι ακομα αλλα σε πολυ μικροτερο βαθμο) προστατευτικη με το μπαλακι και το φαι της, σε σημειο να γυρισει και να μας αρπαξει ως διορθωση. Αυτο ηταν και το κυριοτερο προβλημα μας. Το γρυλισμα οταν πλησιαζαμε το φαι το εχει κοψει και εχει ελαττωθει παρα πολυ και στο μπαλακι.
Επισης η μικρη ηταν σιγουρα απο σπιτι, της ειχαν μαθει καποια πραγματα βασικης αλλα με λιχουδιες. Ετσι οταν ειχαμε τη λιχουδια εκτελουσε τα παντα, οταν δεν υπηρχε λιχουδια μας εγραφε κανονικοτατα. Ηταν πολυ δυσκολο να ειμαστε καπου, αναμεσα σε κοσμο και να πρεπει να ψαχνω τις λιχουδιες να της δινω και μετα να κανει σαν τρελη για να παρει κι αλλη λιχουδια. Μας εμαθαν λοιπον πως, χωρις λιχουδια μπορουμε να κανουμε κατσε, κατω κλπ.
 


kiriakos22

Well-Known Member
26 Μαϊου 2012
224
0
Τη μικρη τη βρηκαμε αδεσποτη και ενηλικη. Ηταν (και ειναι ακομα αλλα σε πολυ μικροτερο βαθμο) προστατευτικη με το μπαλακι και το φαι της, σε σημειο να γυρισει και να μας αρπαξει ως διορθωση. Αυτο ηταν και το κυριοτερο προβλημα μας. Το γρυλισμα οταν πλησιαζαμε το φαι το εχει κοψει και εχει ελαττωθει παρα πολυ και στο μπαλακι.
Επισης η μικρη ηταν σιγουρα απο σπιτι, της ειχαν μαθει καποια πραγματα βασικης αλλα με λιχουδιες. Ετσι οταν ειχαμε τη λιχουδια εκτελουσε τα παντα, οταν δεν υπηρχε λιχουδια μας εγραφε κανονικοτατα. Ηταν πολυ δυσκολο να ειμαστε καπου, αναμεσα σε κοσμο και να πρεπει να ψαχνω τις λιχουδιες να της δινω και μετα να κανει σαν τρελη για να παρει κι αλλη λιχουδια. Μας εμαθαν λοιπον πως, χωρις λιχουδια μπορουμε να κανουμε κατσε, κατω κλπ.
Ευχαριστω και παλι.Επειδη και μενα με ενδιαφερει η επιθετικοτητα (προς ξενους ομως) γιαυτο ρωτησα.
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Παρε ενα τηλεφωνο να ρωτησεις ποτε θα ειναι ενας απο τους 2 να πας εκει να μιλησεις μαζι τους απο κοντα :)
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Πηγαμε εχτες στο παπιζ παρκ !! Ολα ωραια και ομορφα , ο μικρος προσαρμοστηκε αμεσως και επαιζε με κατι θερια διπλασια απο δαυτον χωρις φοβο η κολληματα :) . Αν και πρεπει να πω οτι χωνοταν στην γωνια του μπαρ πισω απο το σκαμπο και δεν μπορουσαν να του κανουν τιποτα τα αλλα σκυλια γιατι απλα δεν χωρουσαν και την εσκαγε και τον κυνηγουσαν γυρω γυρω και παλι τσουπ ξαναεμπαινε στην γωνια οπου ηξερε πως μπορει να παιξει πιο ανετος :) ειναι μπαγασακος τελικα ο μουργος . Την επομενη φορα ελπιζω να συναντησω κανα μελος απο εδω
 


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Πηγαμε εχτες στο παπιζ παρκ !! Ολα ωραια και ομορφα , ο μικρος προσαρμοστηκε αμεσως και επαιζε με κατι θερια διπλασια απο δαυτον χωρις φοβο η κολληματα :) . Αν και πρεπει να πω οτι χωνοταν στην γωνια του μπαρ πισω απο το σκαμπο και δεν μπορουσαν να του κανουν τιποτα τα αλλα σκυλια γιατι απλα δεν χωρουσαν και την εσκαγε και τον κυνηγουσαν γυρω γυρω και παλι τσουπ ξαναεμπαινε στην γωνια οπου ηξερε πως μπορει να παιξει πιο ανετος :) ειναι μπαγασακος τελικα ο μουργος . Την επομενη φορα ελπιζω να συναντησω κανα μελος απο εδω
Σου έχω πει να προσέχεις που πηγαίνεις
 




zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
Eπειδη εχω παει πανω απο 10 φορες στο συγκεκριμενο παρκο και μου εχουν φερθει αψογα με η χωρις σκυλο
δεν μπορω να καταλαβω ουτε της προειδοποιησεις ουτε τους αναστεναγμους...
Καλο θα ειναι οταν εχουμε κατι να πουμε(για επαγγελματικο χωρο κιολας) ας το λεμε και οχι να αφηνουμε υπονοουμενα.
Απο την στιγμη που ο ιδιοκτητης ειναι ευχαριστημενος και τον ξερεται και προσωπικα η του το λετε απο κοντα η του στελνετε ενα πμ.
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
ζουζουνε επειδη προκειται για επαγγελματικο χωρο οπως ειπες,καποιοι προτιμουμε να αναστεναζουμε.τωρα αν ο αναστεναγμος μου θιγει το παρκο(που δε νομιζω).προσωπικα δεν με απασχολει μιας και δε σχολιασα το παρκο.αυτος που ηταν να καταλαβει καταλαβε.τωρα για τα πμ κ τα σχετικα θα πω απλα οτι οπου μουρθει γραφω.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22