Puppies park








barbie_s2k

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2012
241
3
44
Αθήνα - Μαρούσι
Εμείς πάντως 2 άτομα και τη Salve μας πληρώνουμε 10 ευρω μαζί με 2 καφεδάκια. Νομίζω είναι ότι το καλύτερο μπορούμε να κάνουμε σ΄αυτή τη φάση για να κοινωνικοποιηθεί η μικρή μας. Έχουμε πάει 3 φορές και ενώ στην αρχή ήταν πολύ μαζεμένη, μιας και ήταν η μικρότερη εκεί, κάθε φορά κάνει και απο ένα μικρό βηματάκι βελτίωσης.
Νομίζω της αρέσει όπως και σε μας άλλωστε. ;)
 








barbie_s2k

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2012
241
3
44
Αθήνα - Μαρούσι
Σίγουρα, αυτό περιμένουμε αλλά προς ώρας δεν μας κάνει την χάρη. Θα μπορούν να κάνουν και μπανάκι στην πισίνα τα μωράκια μας!!
Άνοιξη με καλοκαιράκι θα είναι υπέροχα εκεί!
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Παιδιά καλησπέρα,

Το Σάββατο που μας πέρασε ήταν η τέταρτη φορά που πήγαμε στο Puppies Park και ενώ μέχρι τώρα το pugάκι μας η Salve ήταν τρομερά φοβισμένη, η ουρίτσα της κάτω από τα σκέλια και όλο κρυβόταν ανάμεσα στα πόδια μας, ε λοιπόν αυτη τη φορά άρχισε να παίζει με τα άλλα σκυλάκια, να τρέχει ακόμα και πίσω από ένα ντομπερμαν! Απλά ήθελα να μοιραστώ μαζί σας αυτό το υπέροχο συναίσθημα που νιώσαμε βλέποντας την να περνάει όμορφα! Η μικρή μας μεγαλώνει και πιστεύω είμαστε σε καλό δρόμο σε όλους τους τομείς! Και βεβαια ένα μεγάλο ευχαριστώ στο πολυτιμότατο φόρουμ!


Sent from my iPad
 




milk takis

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2012
319
3
thessaloniki
Μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε..Ολα στην ωρα τους..Δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα να βλεπεις τον σκυλο σου να παιζει με αλλα..Εσυ νοιωθεις πιο χαρουμενος απο αυτο..
 
  • Like
Reactions: Shelly


















jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Σήμερα κατα τις 17:00 θα ανεβουμε στο παρκο.
Το ψήνει κανεις?

οποιος δει τον Αλπεν ας μου μιλησει μην πινω σαν την αδικη καταρα μονος μου καφε!!!