Remember The Name-GSD


GSD For Life

Well-Known Member
23 Αυγούστου 2013
172
6
28
Μυτιλήνη
Ας κάνουμε και εμείς οι γερμανικοποιμενικάδες ένα θέμα, όπου θα "λατρεύουμε" την καλύτερη φυλή σκύλων που υπάρχει! Τους γερμανικούς ποιμενικούς! Ξεκινάω εγώ με ένα βίντεο! [video=youtube;3fFaGQqcOwA]http://www.youtube.com/watch?v=3fFaGQqcOwA[/video]
 


Ira73

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2013
197
3
Πολυ καλο βιντεο , κι εχω να πω ως μανα κουκουβαγια οτι ο πριγκιπας μου ειναι το ομορφοτερο g.s που υπαρχει... :D
 






zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
Πολυ καλο βιντεο , κι εχω να πω ως μανα κουκουβαγια οτι ο πριγκιπας μου ειναι το ομορφοτερο g.s που υπαρχει... :D
Εχω ακριβως το ιδιο προβλημα :D
 




















Lumpie

Well-Known Member
25 Απριλίου 2009
404
3
Χαλάνδρι
Οπως έδειξε στο τέλος του πρώτου video
Take thiw trouble for me: Make sure my shepherd dog remains a working dog.
For I have struggled all my life long for that aim.
Max von Stephanitz

Αξιος ιδιοκτήτης Γερμανικού ποιμενικού είναι αυτός που εκπαιδεύει και συντηρεί για μια ζωή την εργασία στα Γερμανικά Ποιμενικά. Ολοι οι άλλοι δεν θα έπρεπε να έχουν γιατί καταστρέφουν μόνο την φυλή. Για χάδια και σκυλοβολτούλες υπάρχουν τα ήδη κατεστραμένα Lab.
Βλέπω ενα ωραίο video και από κάτω το μόνο που τους ενδιέφερε ήταν πιο είναι το πιο ωραίο. Κατά τα άλλα καταπληκτικοί ιδιοκτήτες. Φτού σας!
 


Ira73

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2013
197
3
????????????????????????????????????????????????????????????
Φανταζομαι μας φτυνεις για να μη μας ματιασεις ..... ολους εμας τους κακιστους γονεις των γερμανικων ποιμενικων μας ..... ](*,)
 
Last edited:








zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
Welcome Back grekos!
Αργησες 2-3 μηνες και εχασες το παρτυ του εστησα μονος(γιατι ελειπες)με τους σουπερ ντουπερ εκτροφεις που προτινουν εδω μεσα!:cool:


 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22