RINTI MAX-I-MUM


bill3377

Member
1 Νοεμβρίου 2012
11
0
Τρίκαλα
Δεν βρήκα να έχει γράψει κάποιος για τη συγκεκριμένη τροφή. Κάποιοι γράφουν για κονσέρβες Rinti αλλά δεν είχε αναφερθεί η ξηρά τροφή. Την βρήκα στο μαγαζί που αγοράζω τροφή και επειδή ο κοκεράκος μου δεν τρώει γενικά με όρεξη, ψάχνω μια τροφή που θα του αρέσει. Την συγκεκριμένη την βρήκα με 20Ε το 4κιλο. Δεν ρώτησα πόσο έχει σε μεγαλύτερη συσκευασία γιατί την ήθελα για δοκιμή. Δεν τη λες και φτηνή αλλά μόλις την έριξα στο πιάτο, ο "Σκούμπι" έπεσε με τα μούτρα στο πιάτο. Από τα συστατικά φαίνεται πολύ καλή. Την έχει δοκιμάσει κανείς; Πως τη βλέπετε;
 




Kahlan

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2011
170
208
Kαλησπερα. Την τροφή δεν την έχω δοκιμάσει αλλά από συστατικά δεν φαίνεται τόσο άσχημη. Βέβαια σε αυτά τα χρήματα και με σκύλο που τρώει σχετικά μικρές ποσότητες, έχεις αρκετές επιλογές νομίζω.
 
  • Like
Reactions: bill3377


Rena larissa

New Member
7 Νοεμβρίου 2018
4
0
46
Δεν βρήκα να έχει γράψει κάποιος για τη συγκεκριμένη τροφή. Κάποιοι γράφουν για κονσέρβες Rinti αλλά δεν είχε αναφερθεί η ξηρά τροφή. Την βρήκα στο μαγαζί που αγοράζω τροφή και επειδή ο κοκεράκος μου δεν τρώει γενικά με όρεξη, ψάχνω μια τροφή που θα του αρέσει. Την συγκεκριμένη την βρήκα με 20Ε το 4κιλο. Δεν ρώτησα πόσο έχει σε μεγαλύτερη συσκευασία γιατί την ήθελα για δοκιμή. Δεν τη λες και φτηνή αλλά μόλις την έριξα στο πιάτο, ο "Σκούμπι" έπεσε με τα μούτρα στο πιάτο. Από τα συστατικά φαίνεται πολύ καλή. Την έχει δοκιμάσει κανείς; Πως τη βλέπετε;
Καλημέρα.Ειδα το ποστ κι ότι έχεις δοκιμάσει τηνrinti.Πως σου φανηκε;Τη ταΐζεις ακομα;Σκέφτομαι κι εγώ να τη δώσω στη δικιά μου μικροσωμουλα,αλλά λόγω του ότι είναι άγνωστη στους περισσότερους, διστάζω.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf