Rottweiler ή Doberman?


Status
Κλειδωμένο θέμα

liajoe

Well-Known Member
Κε/Κα Denis

Δεν ειδα να εφιστατε τη προσοχη στη Κα Liajoe η οποια με προκλητικη και εκδηλη ειρωνια λεει:

"Αλλά μήπως θα θέλατε και να σας το φέρουμε στο σπίτι σας....
και κοινωνικοποιημένο και εκπαιδευμένο?"

Αν κανατε το κοπο να διαβασετε προσεκτικα το σχολιο μου, εσεις αυτο που μου λεει η Κα διαπιστωσατε?
Πως λοιπον εξανισταστε μονο με μενα και οχι με την προκληση της Κας Liajoe, η οποια και προκαλεσε τη δικη μου αντιδραση. Και οχι μονο αυτο, αλλα εξακολουθειτε να κρατατε ανηρτημενο το post της κυριας προς δοξα της. Αρα επικροτειτε τη σταση της. Θελετε να με προσβαλλουν εμενα και εγω να μην εχω το δικαιωματης αμυνας. Ωραια νοοτροπια!
Κοφτε με λοιπον παλι, οπως εκανε και η Rottie προ ημερων, για να νοιωσετε παντοδυναμοι.
Καπου εχετε μπλεξει τα πραγματα και πρεπει να τα επανεξετασετε, αν βεβαια θελετε.



Εσας Κε/Κα Denis δεν σας εχουν συστησει τιποτα και κανεναν? Σωστα?
Ευχαριστω για τη συσταση και την ευγενεια σας.
Κύριος Κυριάκος,

Λυπάμαι αν το πόστ μου σας έθιξε. Αλλά έβαλα και 2 smiley για να δείξω ότι αστειεύομαι διότι δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς ζητάτε. :rolleyes:
 


liajoe

Well-Known Member
Δηλαδη μου λετε οτι επειδη η Liajoe εχει 609 χρησιμα posts και ειναι..... αξιοτερη απο μενα τον αχρηστο

1. εχει δικαιωμα να προσβαλλει τον αλλον και μαλιστα αφου εχει ληξει το θεμα αυτη το επανεφερει με μονο σκοπο να με θιξει
2. εσεις δεν θεωρειτε οτι ειναι αναγκαιο να την παρατηρησετε και
3. εγω δεν εχω δικαιωμα να υπερασπισθω τον εαυτο μου

Οτι και να πω τωρα ειμαι προγραμμενος. Τραβηξτε το μοχλο της γκιλοτινας να τελειωνουμε.
Ε, τώρα, δεν νομίζετε ότι δραματοποιήτε την κατάσταση λίγο?
Δεν θα ζήσουμε για πάντα, ας εκμεταλευτούμε τον χρόνο μας
πιό ευχάριστα... ;)
 




denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Λυπάμαι που στα ΤΟΣΑ χρονια σου μπορείς να κάνεις μόνο τέτοιου επιπέδου συζήτηση.

Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα άλλο απο το να κλειδώσω το θέμα, και να προειδοποιήσω ότι η διαχείριση επιφυλάσσεται για διαγραφή σου.

Το θέμα κλειδώνεται λόγω ΕΠΙΜΟΝΗΣ του μέλους kiriakos σε κριτική επί θεμάτων διαχείρισης και κανονισμών.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU