sancho
















l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.643
7.753
Πολύ ωραίο βίντεο και πανέμορφος σκυλάκος!!! Αγαπησιάρης :D
Nα σου ζήσει!!!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ετσι που τον βλέπω στο αβαταρ σου, τον ειχα για μικρό, αλλά αυτός ειναι σκύλαρος και κούκλος!
 








betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Ετσι που τον βλέπω στο αβαταρ σου, τον ειχα για μικρό, αλλά αυτός ειναι σκύλαρος και κούκλος!
ε όχι και μικρός! ολόκληρα 15 κιλά είναι αυτά!
μεταξύ μας κι σε μένα άλλες φορές μου φαίνεται μικρούλης, άλλες κανονικός. Μάλλον εξαρτάται από το ποιό ύφος έχει: το έξτρα χαριτωμένο, το ντεμί ή το 'άγριο'.

Ωραίος ο Sancho και ζωηρός! Μ'αρέσει το "άσ'το" του!
Το παλεύει ο κακομοίρης, στην πραγματικότητα με πολύ κόπο αφήνει το παιχνίδι του. Καθόλου δε θα θελε.

μ αρέσει στο τέλος που παιχνιδοπαλεύουν τα 2 και ο μεγάλος σου ο άσπρος γλύφεται αραχτός αραχτός:p
Κι όμως δεν είναι αραχτός. Ζηλέυει αρκετά γιατί η δική του φίλη ασχολείται με το εκνευριστικό μικρό ξαδερφάκι. Νομίζω ότι το χασμουρητό δείχνει εκνευρισμό μερικές φορές. Είναι βέβαια σούπερ τύπος και πολύ υπομονετικός. Ακόμα κι όταν ο Σάντσο του ροκανίζει το πόδι!
 




Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Τι ωραιος σκυλος! Να τον χαιρεσαι! ;) Πραγματικα τον θαυμασα, απο τις λιγες φορες που παρακολουθησα ολοκληρο το βιντεο μεχρι το τελος. :oops: :):):):)
 








Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εμ, σου λέει το σκυλί "Θα γίνει το μυαλό της σούπα με τον ωφελιμισμό και την πολιτική πρακτική και τα άλλα βαριά Ας την αλαφρώσω... Βόλτα?"


(υ.γ. ο Σαντσο είναι στις αδυναμίες μου. Κούκλος!)
 
  • Like
Reactions: d-friend


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki