Scarlett / English Cocker Spaniel


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
η αληθεια Κυβελακι μου ειναι οτι ο Ελβις...."αγριο" αρσενικο δεν θα γινει ποτε....θα ειναι ενας αγαθος ομορφος σκυλος....ενας λατρεμενος σκυλος....ο ορισμος του σκυλου που λεει και ο γιος μου και ειναι το Lab!
 








Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
ειμαι λιγουλακι χαζομαμα σημερα! :p

με αυτη τη φωτογραφια το κοριτσακι μου κερδισε την 5η θεση στο διαγωνισμο φωτογραφιας των Κοκερ της Αγγλιας αναμεσα σε 101 συμμετοχες....
Δοθηκαν 5 βραβευσεις!!


Uploaded with ImageShack.us
 




chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Κούκλα είναι....! Για πρώτη θα την ψήφιζα εγώ, αδικία!

(Γνώρισα έναν αξιαγάπητο κύριο με τρία αρσενικά κοκερ στον εκπαιδευτή μας... δύο μαύρα και ένα blue, και μου είπε ότι σας ξέρει και ότι το ένα είναι μάλιστα από το ίδιο εκτροφείο με την κυρία σου! Του είπα ότι στην εκδήλωση του ομίλου σας θα έρθω να σου κάνω κερκίδα και μου είπε ότι σε ήξερε!)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.669
7.785
Συγχαρητήρια, πραγματικά είναι καλλονή!!! Φοβερή φωτογραφία ...Θα έρθω κι εγώ για κερκίδα, αχ θα έχει πολύ πλάκα!!!
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Κέρδισε την πέμπτη και όχι την πρώτη θέση γιατί την αδικεί η φωτογραφία! Έχω δει καλύτερες πόζες της κουκλάρας σου!
Συγχαρητήρια!!!!
σε ευχαριστω πολυ!
ειναι Puppy ακομα κι εχει το ιδιαιτερο βλεμμα των κοκερ που σκλαβωνει....αυτη ειναι η επιτυχια της φωτο...:)
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Κούκλα είναι....! Για πρώτη θα την ψήφιζα εγώ, αδικία!

(Γνώρισα έναν αξιαγάπητο κύριο με τρία αρσενικά κοκερ στον εκπαιδευτή μας... δύο μαύρα και ένα blue, και μου είπε ότι σας ξέρει και ότι το ένα είναι μάλιστα από το ίδιο εκτροφείο με την κυρία σου! Του είπα ότι στην εκδήλωση του ομίλου σας θα έρθω να σου κάνω κερκίδα και μου είπε ότι σε ήξερε!)
Eυχαριστουμε Χρυσουλα!
αααα ωραια! νομιζω ξερω για ποιον λες! :)
 








Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Αν και γενικά είμαι κατά των ξένων ονομάτων, νομίζω ότι στη συγκεκριμένη περίπτωση της ταιριάζει το συγκεκριμένο. :) Να σου ζήσει!
 






maraki22

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2008
84
0
Συγχαρητήρια για τη βράβευση Γιούλη μου είναι τέλεια η φωτογραφία της ποιος μπορεί να αντισταθεί σε τέτοιο βλέμμα!!
 




aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
άνετα την έβλεπα, αν οχι για πρώτη γιατί δεν έχουμε δει τις άλλες βραβεύσεις, σίγουρα όμως πιο πάνω από το άλλο κοκεράκι της φωτογραφίας.
οχι πως δεν είναι όμορφο και αυτο αλλά το Scarlettaki ειδικά στη φωτογραφία αυτή είναι πανέμορφο!!!!!! πολλά μπράβο σας!!!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc