sossssss


vilda

New Member
26 Ιανουαρίου 2009
2
0
ΑΘΗΝΑ
ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΓΟΝ!
καλημέρα και από εμένα. Έχω ένα pitbull american staff είναι 8 χρονών και έχει καλαζάρ αλλά δε φτάνει αυτό, λόγω κάποιας φόλας παλαιότερα, έχει πειραχτεί το νεφρό της και διαπιστώσαμε μετά από πολλές εξετάσεις η ουρία της ήταν στο 200 και η κρεατινίνη στο 5. αφού 2 μέρες δεν έτρωγε καθόλου την πήγαμε στην κλινική στο Πικέρμι για να της κάνουμε οροθεραπεία . αφού της κάναμε κι εκεί εξετάσεις, η ουρία έφτασε 500 και η κρεατινίνη 9...τώρα περιμένω μέχρι αύριο το πρωί να μας πουν αν κατέβηκαν καθόλου οι τιμές.μήπως έχει κανείς παρόμοιο περιστατικό με το σκυλάκι του για να με βοηθήσει και να μου πει αν έχουμε ελπίδες????
 
Last edited:


bili.t

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2009
68
0
60
ΝΑΥΠΛΙΟ
mybassetdog.blogspot.com
δεν θελω να σε αγχωσω αλλα να σε προετομασω! ευχομαι να βγω λαθος κ να τη γλυτωσει το φιλαρακι σου! πριν 2 χρονια εχασα μια κοκερινα ηταν 6 χρονων και μεσα σε μια βδομαδα μου "εφυγε" το σκυλι απο καλαζαρ κ ερλιχιωση εδειξαν οι εξετασεις .να φανταστεις την πηγαινα αγγαλια κ τη κρατουσα για να κατουρησει γιατι ειχε παραλυσει το πισω ποδαρακι της . δεν θελω να περιγραψω αλλες λεπτομεριες γιατι με ποναει πολυ!!! στο τελος την κοιμησαμε για να μην υποφερει.δεν εχω λογια να σου πω για να σου συμπαρασταθω,ελπιζω ο κτηνιατρος να τον βοηθησει οσο μπορει αν μπορει.
κουραγιο!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22