staffordshire bull terrier η French bulldog;


cookie la francaise

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2013
181
33
Δεν είχαν επιλέξει το american staff, αλλά staffordshire bull terrier, αυτό το εκτροφείο STAFF DIAMONDS εκτρέφει και τις δύο αυτές τις φυλές.
Αααααα τωρα καταλαβα ποια λεει, αυτα με τις μακρυες μουριτσες,,, αρα ακυρο το προηγουμενο ποστ:)
 




Underdogg

Member
25 Οκτωβρίου 2013
24
0
Χαιρομαι για την επιλογη σου!!ειναι το american staff???αν ναι εχω να σου πω οντας καποτε ιδιοκτητης οτι ειναι εκπληκτικα σκυλια!!!κουταβια για παντα, ακακα κ με καλη ψυχη!!!μας εχει αφησει χρονια ο σκυλακος μας κ ακομα τον μνημονευουμε!!!!
Απο την αλλη εχω να σου πω, αν κ δεν εχει τοση σημασια γιατι απο οτι διαβαζω κατεληξες, οτι αγαπω τα γαλλικα παραφορα!!!εχω μια γαλλιδα κ μας εχει παρει τα μυαλα!!!τρυφερη, εκφραστικη, παιχνιδιαρα, με λιγο πεισμα ετσι για το αλατοπιπερο!!!ατρομητη, με αυτοπεποιθηση, κ εντονο χαρακτηρα...βαζει κατω ροτβαιλερ, στην κυριολεξια :) με την τσαχπινια κ τα ναζια της!!!βελτιωση του προτυπου ναι, οχι στη καταργηση της υπεροχης αυτης ρατσας!!!!μη με φατε συμφορουμητες αλλα ψηφιζω γαλλικο!!!!!
Το γαλλικό το φοβάμαι από θέμα υγειάς μωρέ. Σε εμφάνιση και χαρακτήρα με κερδίζει, αλλά καταλήξαμε στον ατρόμητο σταφάκο.!

Δεν είναι με μακρία μουρίτσα, για δες εδώ: HOME
Φωτεινή, σε ευχαριστ'ω πολύ για τις πληροφορίες και τις γρήγορες απαντήσεις σου!. Έχουμε εμπειρία από τον συγκεκριμένο;