Tα ασπροκουταβα εφτασαν και ψαχνουν οικογενειες.


Status
Κλειδωμένο θέμα

Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Μια φωτογραφια στο φατσοβιβλιο με ενα ασπρο κουταβι που ειχε φαει φολα ηταν η αιτια να ξεκινησουν ολα αφου εχασα τον υπνο μου :cool:
Ενα μηνα περιπου μετα καταφεραμε να φερουμε τα τρια αυτα απιστευτα κουταβια απο τα Γιαννιτσα στην Αθηνα για να εχουν μια ευκαιρια να βρουνε ανθρωπους που θα τα λατρεψουν.
Ειναι 2 κοριτσακια και ενα αγορακι 3-4 μηνων. Η μεγαλη ομοιοτητα του σε dogo και το μεγεθος τους μας κανουν να πιστευουμε οτι θα γινουν μεγαλοσωμα. Προφανως ξεμειναν απο γεννα και απλα αφεθηκαν στην ερημια.
Εχουν κανει το πρωτο εμβολιο, την αλλη βδομαδα κανουν το δευτερο και εχουν αποπαρασιτωθει. Θα δωθουν με Συμβολαιο Υιοθεσιας αφου τσιπαριστουν απο τον ιδιοκτητη που θα επιλεγει.
Δε θα γραψω πολλες λεπτομερειες αλλα θα πω οτι ειναι τρια υπεροχα χαρουμενα, αγαπησιαρικα , ατρομητα κουταβινια. :D

Τηλ. επικοινωνιας 6946678236.

Απο αριστερα αγορακι,κοριτσακι,κοριτσακι.




 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Είναι τέλεια!!!
Σαν να είναι με την μαμά τους είναι στην πρώτη φώτο!
Άλλη μία ντογκίνα προφανώς που ο ιδιοκτήτης της ήθελε να γνωρίσει την χαρά της μητρότητας και τα κουτάβια να γνωρίσουν τον καιάδα...
Ευτυχώς που πέσανε στα χέρια σας!
Καλότυχα να είναι!!!
 








d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
?λιγη βοήθεια παρακαλώ..?

Καλή τους τύχη και χίλια μπράβο Αμαλία που δεν το έβαλες κάτω!
Συγχαρητήρια κι από εμένα! Είναι πραγματατικά υπέροχα!

Ασχετο!
Και ζητώ ειλικρινά συγγνωμη για αυτό. Με την τεχνολογία δεν τα πάω πολυ καλά, αλλά η αγάπη μου για τα ζώα και οι άπειρες ώρες που έχω φάει στι ίντρερνετ χαζεύοντας τα με οδήγησαν σε αυτό το φόρουμ. Κατάφερα να εγγραφώ αλλά δε μπορώ να πω ότι ξέρω τα "κατατόπια", ώστε να "παρουσιαστώ" για παράδειγμα στα άλλα μέλη του φόρουμ. Το μόνο στο οποίο έπεσε μέχρι στιγμής το μάτι μου, είναι η δυνατότητα απάντησης όπως για παράδειγμα σε αυτό το τόπικ. Μήπως θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει τον.. "αόματο", δηλαδή εμένα για το πως λειτουργούν τα βασικά εδώ μέσα.. Ξέρω ότι ίσως γίνομαι ενοχλητικός, και ζητώ συγγνώμη για αυτό.
 


Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
Βάζω στοίχημα ένα παιχνίδι κόκκαλο πως αυτό με το ένα μαύρο αυτί θα βρει σπίτι πρώτο ! Είναι α-πί-στε-υτο !!!!!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
@ d-friend

Πάνω δεξιά-----> Συζητήσεις ---------> Νέα μέλη - κοινότητα --------> Εμείς και τα σκυλιά μας ----------> + Νέο θέμα [πράσινο κουτάκι] και...έφτασες :)
 


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
@ d-friend

Πάνω δεξιά-----> Συζητήσεις ---------> Νέα μέλη - κοινότητα --------> Εμείς και τα σκυλιά μας ----------> + Νέο θέμα [πράσινο κουτάκι] και...έφτασες :)

@mareco

Ευχαριστώ πολύ! Θα το δοκιμάσω ευθύς αμέσως.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αμαλια, δεν λέω τίποτα τώρα....

....περιμένω σε μια βδομάδα που θα μας βάλεις τα "υιοθετηθηκαν"... (σιγα μην μεινουν παραπάνω χωρις οικογένειες)
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Χτες τα τρελοκουταβα μπανιαριστηκαν και βαπτιστηκαν την ιδια στιγμη :p



Βάζω στοίχημα ένα παιχνίδι κόκκαλο πως αυτό με το ένα μαύρο αυτί θα βρει σπίτι πρώτο ! Είναι α-πί-στε-υτο !!!!!
Mηπως να το ξανασκεφτεις τοτε? :D

Συντομα θα φτιαχτει αγγελια στο φατσοβιβλιο και θα ενημερωσω για να βοηθησετε :)
 














Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
H Μολλυ χτες πηγε στο νεο της σπιτι και εχει παρεα ενα τσιουαουα, τη Μπουμπου με την οποια γινανε αμεσως φιλες :D

 


Status
Κλειδωμένο θέμα