Tα ασπροκουταβα εφτασαν και ψαχνουν οικογενειες.


Status
Κλειδωμένο θέμα


Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
τι ωραιο παρεακι!!
Καλως τον δεχτηκατε και επισημα λοιπον!
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
ωωωω για πες? πώς εξελιχθηκε αυτος ο ερωτας που εκλεισε την αγγελια?
Εφτασε στα αυτια του μπαμπα της φιλης μου που τον φιλοξενει οτι καποιος ενδιαφερθηκε για το Moby και εκεινος απαντησε οτι δεν δινεται ο Moby, τον υιοθετει αυτος αρκει να αναλαβουμε την εκπαιδευση του !!! χαχαχαχα :cool:
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Εφτασε στα αυτια του μπαμπα της φιλης μου που τον φιλοξενει οτι καποιος ενδιαφερθηκε για το Moby και εκεινος απαντησε οτι δεν δινεται ο Moby, τον υιοθετει αυτος αρκει να αναλαβουμε την εκπαιδευση του !!! χαχαχαχα :cool:
ωωω τα ασπροσκυλα εξαπλώνονται δλδ στον περιγυρο σου!!!
Με το καλο ο ζουμπας! Είδες? που ελεγες οτι η Brioche σας τη βγηκε από τη γωνια? Εμ ο μικρος φυλαγε το καλύτερο για το τέλος!!!
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Να ξεκινήσετε με τη σωστή στάση σώματος όταν κοιμάται στον καναπέ... αν και νομίζω ότι θα το έχετε κάνει ήδη... Πάντα τέτοια Αμαλία :) Να σας ζήσει!!!
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Πολλά μπράβο για την προσπάθεια που έκανες για αυτά τα πλασματάκια... Η όλη σου προσπάθεια να έρθουν Αθήνα και να βρουν σπίτια... Για τη φιλοξενία που τους δώσατε και φυσικά για τις οικογένειες που τους βρήκατε... Πολύ τυχερά τα ασπροσκυλα τελικά....
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Εγω απο την πρωτη μερα τον ειχα βαλει στο ματι.... γι αυτο τον βαπτισα κιολας :p
ειναι τοσο εξυπνος ο μικρος που καταλαβε ποιον επρεπε να κερδισει και ενα μηνα τωρα εχει βαλει τα δυνατα του και το καταφερε !!!:D

Καθε μερα τον εβρισκαν καπως ετσι... αντε μετα να τον δωσουν!:cool:

 






Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Mέλωσα! Όχι φίλε, είναι αλήθεια, δεν τη χάνεις αυτή την εικόνα από την καθημερινότητά σου!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ααααααα!!!!! αμαλία να σου ζήσει!!!! Επιτέλους ο Ντιεγκίτο απέκτησε κολλητό φιλαράκι! Πολύ καλή επιλογή!!!
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ααααααα!!!!! αμαλία να σου ζήσει!!!! Επιτέλους ο Ντιεγκίτο απέκτησε κολλητό φιλαράκι! Πολύ καλή επιλογή!!!
Να ζησει στο μπαμπα της φιλης μου!
Ο Ντιεγκο οντως απεκτησε κολλητο φιλαρακι που θα τον μαθει πως να γινει σωστος σκυλος στην κοινωνια.... καταλαβες δηλ! Κανιβαλος :cool:
 


Status
Κλειδωμένο θέμα