Uther Real Corte De Las Arcanas




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.565
7.000
κουκλος ειναι και εχει και ενα μεγαλο συν, οπως προείπα :p
Εντάξει, γέλασα τρελά με αυτό παρεμπιπτόντως.

Σίρκο άσε κάτω τη σφουγγαρίστρα, άιντε, οι γειτόνοι θα τον δούνε κι από κοντά. Εμείς πότε? Πάλι καλά που βάλαν κ από καμιά φώτο τα κορίτσια!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Χα! Τα κοριτσια βαλανε τις φωτο κατοπιν εντολης μου !!!!!
Λοιπον σημερα στις 10 γιατι ηρθανε κατι μαστορια να βαλουν τεντες , τρυπανια κακο φασαρια ο μικρος αδιαφορος ουτε γαβ ! Τον πηρα και τον πηγα στον γιατρο μαζι με βιβλιαρια και πασαπορτια οπου παλι καλα θα ακολουθησουμε τα εμβολια του γαλλου γιατρου , απο αποπαρασιτωσεις ειμαστε κυριλε τον εξετασε και τον ψηλαφισε και τον βρηκε υγιεστατο και διχως ιχνος δυσπλασιων κτλπ . Αα ο μικρος κυριος κατι ψιλο γαβ αλλα κατα αλλα υπομονετικος :) περιττο να πω τι ακουσα για την ομορφαδα του :)
Ανεβαζω φωτος

εντιτ τι στο καλο δεν μπορω να ανεβασω φωτο ουτε απο το πι σι :mad: Το ερευνω και επανερχομαι
 
Last edited:


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Τι δυσπλασια να χει καλε 2 μηνων κουταβι;! Αστα αυτα, μια χαρα θα ναι ολα του τα χρονια μην σκεφτεσαι απο τωρα δυσπλασιες και τετοια!!

Ειναι πανεμορφος!!!! Θα θελα πολυ να τον γνωρισω μιας που μενουμε και κοντα, προσφερω τη Ληδα για κοινωνικοποηση αν θελετε :) να σου ζησει!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
image_zps4cc84db0.jpg Photo by Sirkostas | Photobucket

o junior με την ταυτοτητα,του σε καλη ποιοτητα!

image_zpseb761de0.jpg Photo by Sirkostas | Photobucket

ο μικρος με ενα κοριτσακι απο δευτερη γεννα το οποιο ειναι 7 εβδομαδων και πριν απο 10 μερες ζυγιζε 500 γραμμαρια και ηταν ετοιμο για τον αλλο κοσμο , αλλα τελικα πηρε τα πανω του και εχτεσμζυγιζε 1500 γραμ :)

image_zps8dc33fea.jpg Photo by Sirkostas | Photobucket

ο μικρος στο σπιτι του εκτροφεα

image_zps145f43fe.jpg Photo by Sirkostas | Photobucket

στο αεροδρομιο,πριμ τον δωσω να τον παρουν καργκατο :mad: Που να παρει και να τους σηκωσει γκρρρρρρ

image_zps2084f5ee.jpg Photo by Sirkostas | Photobucket

Εδω στο διπλα μου στο,δωματιο μου :)
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Τι δυσπλασια να χει καλε 2 μηνων κουταβι;! Αστα αυτα, μια χαρα θα ναι ολα του τα χρονια μην σκεφτεσαι απο τωρα δυσπλασιες και τετοια!!

Ειναι πανεμορφος!!!! Θα θελα πολυ να τον γνωρισω μιας που μενουμε και κοντα, προσφερω τη Ληδα για κοινωνικοποηση αν θελετε :) να σου ζησει!!!!!


Sent from my iPad using Tapatalk HD
μολις κανουμε εμβολια μεσα ;)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.656
7.770
Αχαχαχαα να σου πω ρε Σίρκε χώρο στο δωμάτιο σου για κρεββάτι έχει ή κοιμάσαι στην βεράντα για να είναι ο Ούθερ άνετος;;; :p

Καλορίζικος, καλότυχος κι αγαπημένος όπως τώρα να είναι ο Ουθεράκος σε όλη του την ζωή εύχομαι! Καλή αρχή ;)
 


Dogspirit

Well-Known Member
1 Σεπτεμβρίου 2012
205
0
28
Θεσσαλονικη
Πολύ όμορφος ο μιρκός, αλλά γιατί βρε παιδί μου παιδεύτικες τόσο πολύ;Μπορούσες να πάρεις εναν γερμανικό και να τον περάσεις με χλωρίνη να ασπρίσει!!! Ωραιότατος θα ήταν!!! :p
 




maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
Αχχχχ καρδουλα μου ομορφη τι πλασμα εισαι!!!! Να σου ζησει !!!θελωωωω κουταβιιιιιι !!!!
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Να σου ζησει ειναι πανεμορφος!!Εχω παθει πλακα,ειναι απιστευτα ομορφος!
Να περασετε πολλα πολλα υπεροχα χρονια!
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.565
7.000
Σιγά το τεράστιο box.. Βλακείες..

Να τον χαίρεθαι τον Ουθεράκο-Νικολάκη και να σε χαίρεται για πολλά πολλά πολλά χρόνια. Κατά τ'άλλα δε λέω τίποτα, φτύνω να μην τον ματιάσω μόνο!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Να σου ζησει και επισήμως πλέον!!! Τι πανεμορφο πλάσμα χνουδωτό και αφράτο ειναι???? Υπέροχος!!! Πω πωωωω, θελω και εγώ κουτάβι τώρα (ειδες τι κάνεις? και με κρατάω σε καταστολή τόσο καιρό)
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Να εχει παντα υγεια και να χαιρεστε ο ενας τον αλλο για παρα πολλα χρονια! ;) Καλως ηρθατε και καλη προσαρμογη! Ειναι πραγματικα πανεμορφο το μικρο σου! :cool:
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Να τον χαίρεσαι και να σε χαίρεται, να είναι πάντα υγιής και να δεις όλες τις επιθυμίες σου να πραγματοποιούνται με τον φιλαράκο σου παρέα :)
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Ωραία....τώρα πάμε χαλαρά για το μεγαλύτερο thread του forum.....
"παιδιά...σήμερα φτερνίστηκε απ την δεξιά πλευρά...τι να κάνω???"
"παιδιά το λευκό του είναι υπόλευκο σε μερικά σημεία...να ανησυχώ?"
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Ωραία....τώρα πάμε χαλαρά για το μεγαλύτερο thread του forum.....
"παιδιά...σήμερα φτερνίστηκε απ την δεξιά πλευρά...τι να κάνω???"
"παιδιά το λευκό του είναι υπόλευκο σε μερικά σημεία...να ανησυχώ?"
:rolleyes:

Και σας ευχαριστω ολους για τις ευχες :)
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Νατος και ο ασπρουλιάρης!!!!!

Sirko ελπίζω να βρίσκεις χρόνο απο το σφουγγάρισμα και να μας λες πως τα περνάτε! :p
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Στο να χέρι το πληκτρολόγιο στ'αλλο χέρι η σφουγγαρίστρα...
(γιατί είναι αγόρι του κεφιού και δεν υπολογίζει...έτσι τον βρίσκει τον καιρό...έτσι τον αρμενίζει...)