Uther Real Corte De Las Arcanas


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Φρεσκο πραμα!! Ο μικρος ζυγιζει 4 κιλα στις οκτω εβδομαδες οποτε μαλλον θα παει καμπινατος σε δυο εβδομαδες !! Οριστε ο μικρος μπανιαρισμενος και οχι βρωμυλος!!
image.jpg
 








vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
γέλα τώρα τσιρκουλιέν γιατι όταν θα χρειάζεται να το χτενίζεις και να το ξεβρωμίζεις και να μαζεύεις τις τρίχες απο παντού και να το πας βόλτα στη βροχή και να σου γυρίζει καφέ και να το ξαναξεβρομίζεις (ζήτω τα σοκολατί, καφέ τα βγάζεις , καφέ επιστρέφουν) και να ξαναχτενίζεις και ξανά και ξανά και ξανά ....

δεν ξέρω αν θα γελάς τότε ΜΟΥΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
γέλα τώρα τσιρκουλιέν γιατι όταν θα χρειάζεται να το χτενίζεις και να το ξεβρωμίζεις και να μαζεύεις τις τρίχες απο παντού και να το πας βόλτα στη βροχή και να σου γυρίζει καφέ και να το ξαναξεβρομίζεις (ζήτω τα σοκολατί, καφέ τα βγάζεις , καφέ επιστρέφουν) και να ξαναχτενίζεις και ξανά και ξανά και ξανά ....

δεν ξέρω αν θα γελάς τότε ΜΟΥΥΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Χαχαχαχαααα χαιρέκακο γέλιο!!!
Πάντως κι εγώ το κατάμαυρο το χω καταευχαριστηθεί, βροχή λάσπες, ότι να ναι το ίδιο βγαίνει!!
Ενώ την κυρία Λούση που είναι φουντωτή και ανοιχτόχρωμη δεν θέλεις να ξέρεις πως γίνεται!!! Μουαχαχαχαχα!!!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι το λες αυτο ? αφου ως γνωστον το ασπρο δεν βρωμιζει και η μακρια τριχα δεν μπλεκει ουτε μαζευει σκουπιδακια αγανα κτλπ !!! :p:p:rolleyes:
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
κυβέλη του τζίμι τα πόδια δε βρωμίζουν;;;;;;

ω ρε φίλε! δεν πηγε κάν ο νους μου στα άγανα!! την έχεις πατήσει σίρκο, άντε με το καλό να γράψεις το πρώτο γκρινιάρικο πόστ σου
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
κυβέλη του τζίμι τα πόδια δε βρωμίζουν;;;;;;

ω ρε φίλε! δεν πηγε κάν ο νους μου στα άγανα!! την έχεις πατήσει σίρκο, άντε με το καλό να γράψεις το πρώτο γκρινιάρικο πόστ σου
Αυτός παρόλο το λευκό που έχει είναι παντός καιρού !!!!
 


Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
κυβέλη του τζίμι τα πόδια δε βρωμίζουν;;;;;;

ω ρε φίλε! δεν πηγε κάν ο νους μου στα άγανα!! την έχεις πατήσει σίρκο, άντε με το καλό να γράψεις το πρώτο γκρινιάρικο πόστ σου
οταν θα γραφω το γκρινιαρικο ποστ εσενα θα εχω στο μυαλο ! Ουε και αλιμονο σου αυτο σου λεω μονο!!

Παιδια παιζει καμια φωτοτυπια απο πιστοποιητικο γιατρου για κουταβι λιγοτερο απο τριων μηνων που να λεει στην αγγλικην οτι η μανα εχει τα κανει το εμβολιο και ηταν σε ισχυ , και οτι κουταβι και μανα ειναι υγιη και δεν εχουν ερθει σε επαφη με επικινδυνα για λυσσα ζωα .
 






Sirkos

Well-Known Member
1 Αυγούστου 2012
2.329
668
Νεα σμυρνη
Παιδια ηρθε το dog id και πρεπει να παραδεχτω οτι εντυπωσιαστηκα απο την ποιοτητα του μεταλλου και γενικα της κατασκευης δηλαδη κιριλε!!!
Dog toys --------> check
food and water bowls -----> check
dog transfer box ------> check
dog id --------> check
dog ----------> not yet
:p
 
Last edited:












Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.984
Tο παράκανες με τα χιλιόμετρα ε? Τι, μέτρησες όλο το ταξίδι που θα κάνεις πήγαινε-έλα στην αρχή? :p
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU