Xairetw!!!!


Vasko

New Member
25 Φεβρουαρίου 2008
2
0
Αγαπητοί φιλόζωοι,

Έχω ένα **********τον Βάσκο, είναι ηλικίας 5 ετών και δυστυχώς δεν τον έχω ζευγαρώσει ακόμα.
Επομένως αρχικά ψάχνω ***********με καλό χαρακτήρα για να κάνουν και καλά παιδιά!!!
Δεύτερον, το αγόρι μου έχει τρέλα με τα pug αλλά δεν είναι στην κατάλληλη οικονομική κατάσταση για να αγοράσει ένα - επομένως ψάχνω αν δωρίζεται κάνένα μέσω φιλοζωικής εταιρείας ή κάτι τέτοιο!!

Ευχαριστώ,

Βάσκος.......γουφφφφ
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
Vasko said:
Αγαπητοί φιλόζωοι,

Έχω ένα Γερμανικό Ποιμενικό τον Βάσκο, είναι ηλικίας 5 ετών και δυστυχώς δεν τον έχω ζευγαρώσει ακόμα.
και δεν θα το κανεις μολις μας παραθεσει η ροττι τα γνωστα λινκ! οσο για τα παγκ υπαρχουν πολλα μικρα αδεσποτα
 








ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
κουτάβι καθαρόαιμο τζάμπα θέλουμε

να πηδήξει ο άντρακλας μας θέλουμε

να διαβάσουμε τους @#$^^$##$% κανόνες του forum όμως [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

καλώς ήρθες (αν και δεν σε βλέπω για πολύ να πω την αλήθεια)
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Καλώς ήρθες Vasko! Ωραίο nick name! Από πού εμπνεύστηκες? Μάλλον εάν κρίνω από το περιεχόμενο της δημοσίευσης σου, από τον Vasco da Gama! :lol: 8)

Πρώτον: Αγγελίες ζευγαρωμάτων /παντρολογημάτων στο forum ΔΕΝ επιτρέπονται.

Δεύτερον: Εάν βρεις pug που να χαρίζεται, πιάσε και μένα ένα που το θέλει ο ξάδελφος του μπατζανάκη της κουνιάδας μου.

Τρίτον: διάβασε προσεκτικά τους κανονισμούς του DogforumΠΡΙΝ υποβάλλεις την επόμενη δημοσίευση σου ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ και για δική σου ενημέρωση ρίξε μια ματιά στις παρακάτω συζητήσεις:

γιατι ΔΕΝ ζευγαρωνουμε τα σκυλια
καθαρόαιμα πανέμορφα κουτάβια